Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Başak Burcu Olan Kadınların Tüm Erkeklere Haykırmak İstediği 13 Cümle

 > -
Abone ol

Titiz ve detaycı yapılarıyla, sorumluluk almaktan korkmayan cesur karakterleriyle ve eşsiz mizah anlayışlarıyla, başak burcu olan kadınlar herkesin hayal ettiği ideal sevgili tipine uymakta. Fakat bu kadınlar, size kalplerini açmadan önce bazı konuları netliğe kavuşturmak niyetinde. İşte onların tüm erkeklerin peşinen bilmelerini istedikleri 13 şey;

1. Detaylara önem verin, titiz ve temiz olun.

Başak burcu olan kadınlar detaylar ile aşırı ilgilidir, her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenmek, araştırmak ister. Onlar için detaylar, oluşturdukları bütünden çok daha önemlidir. Bu nedenle herhangi bir meselede size 'detay' gibi görünen bir şeye odaklanarak, sizi o detay üzerinden yargılayabilirler. Eğer onlarla birlikte olmak istiyorsanız, bunu öğrenmek ve detaylara da dikkat etmek zorundasınız. Bu detaycılığınızı, temizlik konusunda da göstermeniz gerektiğine değinmiyoruz bile!

2. Eleştirilerimizi kaldıramayacaksanız ve bunu bir sorun haline getirecekseniz, lütfen bizden uzak durun!

Başak burcu kadını eleştiride bulunmaktan hoşlanır ve bu nedenle onun eleştirilerine karşı çıkmayan, bunu sorun haline getirmeyen erkeklerden daha fazla hoşlanırlar. Hatta onların eleştirilerine katlanamayan erkeklerden hoşlanmazlar bile denebilir. Eğer bir başak burcu kadınına aşık olduysanız, eleştiriye ve kendinizi bu eleştiriler doğrultusunda geliştirmeye açık olmalısınız.

3. Mizahtan, espriden anlamıyorsanız, hayatımıza girmeye hiç çalışmayın.

Başak burcu olan kadınların gerçekten de iyi bir mizah anlayışına sahip olduklarını, üst seviyede espri yetenekleri bulunduğunu söylemek gerekir. Onlar zaten sıkıcı olan gündelik hayata, mizah anlayışlarıyla renk katmaya bayılırlar. Eğer karşılarında onları anlamayan ve esprilerini kaldıramayan bir insan olarak bulunursanız, sizinle hiçbir zaman arzu ettiğiniz şekilde yakınlaşmazlar. İsteseler de yapamazlar bunu.

4. Biraz sabır, biraz sabır...

Başak burcu kadını sabırsız erkeklerden hoşlanmaz. Özellikle kendisine tahammül edecek, yaptıklarına tahammül edebilen erkeklerden hoşlanır. Onlara göre aşkın kuralı budur. Kişiler eğer bir birlikteliğe başlamışsa, bu bir takım sorumlulukları beraberinde getirmektedir. Bu sorumlulukların başında da, birbirine karşı sabırlı olmak gelmektedir.

5. Dürüst olun, olduğunuz gibi olun, yapmacık olmayın!

Başak burcu kadını özellikle dürüst ve olduğu gibi davranan erkeklerden hoşlanırlar. Eğer karşısındaki kişiyi etkilemek için türlü karakterlere bürünen, olmadığı gibi görünmeye çalışan ve en önemlisi yalan söyleyen biriyseniz, başak burcu kadınıyla pek şansınız olmayacaktır. Sizin yapmacıklığınızı ve yalancılığınızı hemen anlarlar. Sizden anında uzaklaşırlar ve o kapıyı bir daha asla açmazlar.

6. Ölçülü olmayı bilin lütfen, her şey bir anda istediğiniz gibi olmuyor!

Başak burcu kadını yaşadıkların aşkın da ölçülü olmasını ister. Hayatının her alanında olduğu gibi burada da aşırılıktan hoşlanmaz. Eğer bir başak burcu kadınıyla birlikte olursanız, ilişkinizin daha ilk gününde "canım cicim" diyerek boynunuza atlamasını ve sizi deliler gibi sevdiğini söylemesini beklemeyin. Onlar realisttir ve ayakları yere basar. Eğer ölçülü olmazsanız, sizden uzaklaşırlar.

7. Bencil ve kırıcı bir yapıya sahipseniz, size verebileceğimiz hiçbir şey yok!

Başak burcu kadını alıngan bir yapıya sahiptir. En ufak olumsuzluk karşısında kırılabilir ve incinebilir. Eğer karşısındaki insanı anlayamayan ve bencil bir insansanız, büyük ihtimalle ona kırıcı gelecek birçok şey yapacaksınız ve bunun sonu hiç iyi olmayacak. Başak burcu olan kadınlar kendilerini anlayan, onların hassas noktalarını bilen ve buna göre hareket eden erkeklerden hoşlanırlar. Böyle bir tip değilseniz, başak burcu kadınlarla başarılı bir ilişki yaşayamazsınız.

8. Sırlarınız ve gizemli tavırlarınızı başkasına saklayın; bize gerçeği verin ve kalbinizin en saf halini gösterin.

Başak burcu kadınlar sırlardan ve gizemli yapıdan hoşlanmaz. Onlar her şeyi bilmek ve bu bilgilerin neticesinde ilişkilerini şekillendirmek isterler. Eğer onları etkilemek için gizemli bir hava takınırsanız, bu ters tepecektir ve sizden hiç olmadığı kadar uzaklaşacaklardır. Onların sevgisini istiyorsanız, kalbinizin en incinebilir noktasını onlara göstermeli ve hislerinizin gerçek olduğuna onları inandırmalısınız.

9. Güvenimizi kazanmak istiyorsanız, önce güvenimize layık olduğunuzu kanıtlayın.

Bir insan kolaylıkla başak burcu kadınının güvenini kazanamaz. Her zaman mesafeli davranırlar size. Sert davranışlar ile ona yaklaşan insanlar kolay kolay güvenini kazanamaz. Onların size kalplerini açmalarını ve kendilerini tamamen size teslim etmelerini istiyorsanız, öncelikle: ÇOK BEKLERSİNİZ :) Fakat ilişkiniz bir temele oturduktan ve gerçekten güvenlerini kazandıktan sonra, size tamamen güvenlerini ve sizin olmalarını umabilirsiniz.

10. Har vurup harman savurmayın, biraz tutarlı olun.

Başak burcu kadınının paraya fazla önem verdiği söylenemez ancak maddi olarak güçlü olmak ister. Bu gücün hayatında güven sağlayacağını iyi bilir. İsteklerini rahat yaşamı karşılayacak şeyin para olduğunun farkındadır ve ona ulaşmak için gerekli olan çabayı göstermekten yanadır. Eğer onunla birlikte olmayı istiyorsanız, bu çizgisine ayak uydurmalısınız. Har vurup harman savuran biriyseniz, başak burcu kadınıyla şansınız olmayacaktır.

11. Nazik ve centilmen bir erkek değilseniz, size erkek demekte zorlanırız.

Kişilik olarak nazik ve son derece hassas bir yapıya sahiptir başak burcu kadını. Onlara karşı nazik ve centilmen olmalısınız. Onlara değer verdiğinizi göstermeli, hareketlerinizi buna göre şekillendirmeli ve sizden bekledikleri şeyleri yapmalısınız. Eğer başak burcu kadınına kaba ve düşüncesizce yaklaşırsanız, size asla yüz vermeyecektir.

12. Gözünüz dışarıdaysa, hep orada kalın ve mümkünse hiç gelmeyin.

Başak burcu kadını için evde bulunmak ve ailesi ile vakit geçirmek çok önemlidir. Onlar büyük oradan evcimendir ve bu nedenle birlikte oldukları kişinin de öyle olmasını isterler. Eğer gün gelirde bir başak burcu kadınla evlenirseniz ve her akşam dışarı çıkmaya başlarsınız, o evlilik fazla yürümez. Eğer onlarla anlaşmak istiyorsanız, onlar gibi ailenizi ve evinizi sevmek, onlara değer vermek durumundasınız.

13. Sorumluluk almaktan korkuyorsanız, maalesef hayatımızda size yer yok.

Başak burcu kadını tüm sorumluluğunun farkında olan bir kadındır. Asla sorumluluk almaktan korkmazlar ve aldıkları sorumlulukların gerektirdiği şekilde davranırlar. Eğer bir ilişki içindeyseniz, başak burcu kadını sorumluluklarını bilir ve size bu konuda hiçbir şüphe bırakmayacak şekilde hareket eder. Aynı şekilde, sizin de sorumluluklardan kaçmamayı ve bu sorumluluklara uymayı bekler. Aksi halde onların gözünde bir çocuktan başka bir şey olamazsınız.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
meryem-yilmaz20

bir de imkansız aşkların burcuyuz ağlayalım mı başaklaar

meryem-yilmaz20

bir de şey var: neden biriniz bile beni mutlu edemediniz oysa sadece sevilmek istemiştim

ali-saglam7

basaklar ömrü yedii ömrümü yedddddddiiiii

berrgulec

Başak burcunu kendi kafanıza göre yargılıyorsunuz biz başaklar sizin anlattığınız saçmalıklardan daha mantıklı şeyler hayrkırmak isterdik. Gerçketen başaklarla alıp veremediğinizin olduğunu düşünmeye başladım

sek

Mesaj alınmıştır =)

Görüş Bildir