Görüş Bildir
Haberler
Bankalar Bugün Kaçta Kapanacak? Banka Çalışma Saatleri Neler?

Bankalar Bugün Kaçta Kapanacak? Banka Çalışma Saatleri Neler?

Türkiye’de devam eden tam kapanma sürecinde bankaların çalışma saatleri merak ediliyor. Sokağa çıkma yasağı, 17 Mayıs Pazartesi gününe kadar sürecek. Yasak boyunca birçok kurum ve işletmeler, belirli saatler arasında hizmet verebilecek. Türkiye Bankalar Birliği, emekli bayram ikramiyesi ödemeleri sebebiyle bankaların çalışma saatlerinin değiştiğini duyurdu. Peki, bugün bankalar kaçta kapanacak? İşte bankaların çalışma saatleri…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bankaların Çalışma Saatleri

Bankaların Çalışma Saatleri

Türkiye Bankalar Birliği'nden (TBB) yapılan açıklamada, İçişleri Bakanlığının Tam Kapanma Tedbirleri Genelgesi hükümleri ve Bakanlığın açıklamaları uyarınca 3-15 Mayıs'ta yapılacak emekli maaş ve ikramiyeleri ile diğer maaş/aylık/ücret ödemelerinin, salgın tedbirlerine uyulmak üzere yoğunluğun önüne geçilerek daha güvenli ve kolay şekilde yapılabilmesini sağlamak amacıyla TBB Yönetim Kurulu tarafından şube çalışma saatlerine ilişkin bir tavsiye kararı alındığı bildirildi.

Açıklamada, 'Buna göre üyeler, açık olacak şubelerinde yeteri kadar personel bulundurmak üzere müşteri kabul saatlerini 6, 7, 10 ve 11 Mayıs'ta saat 09.00-12.30 ve 13.30-16.30, arife günü olan 12 Mayıs'ta saat 9.00-12.30 olarak belirleyebilecektir.

Diğer günlerde şubelerde 10.00-16.00 saatlerinde hizmet verilmeye devam edilecektir. Toplumun, kendisinin ve çalışanların sağlığının korunmasına azami ölçüde çaba gösterilmesini teminen banka müşterilerinin; işlemlerinde ATM, internet ve mobil bankacılığı gibi şube dışı kanalları tercih etmelerini arz ve teşekkür ederiz.' ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın