Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bana Uzak Allah'a Yakın Olsun! Kesinlikle Uzak Durulması Gereken 11 Erkek Tipi

-

Bana kalsa tüm erkeklerden uzak durun derdim ama içlerinde tabii ki iyileri var ama bu 11 erkek onlardan değil. Gördüğünüz an arkanıza bakmadan koşarak uzaklaşın.

1. Aşırı korumacı, kıskanç, odun erkek

Bu cinsler, sık sık kadın dediğin şöyle olmalı, böyle yapmamalı, duracağı ve susacağı yeri bilmeli gibi, haddine düşmeyen cümleler kurar. Bu ayılara verebileceğiniz en güzel cevap, eğer hayatınızdaysa onu terk etmek, değilse de asla hayatınıza sokmamak olacaktır.

2. Kendini aşırı beğenen, kaslarına aşık, spor ve selfie bağımlısı erkek

Tek çocuk olma ihtimali yüksektir. Muhtemelen annesi tarafından aslan oğlum, yakışıklı oğlum diye sevilmiş ve çok canlar yakacağına inanarak büyümüştür. Nah yakarsın diyerek seni de hayatımızdan uzak tutuyoruz.

3. "Abi ben tek kadına bağlanamıyorum yaaa" tipi erkek

Paşamıza bak tek kadınla yetinemiyormuş, dünyada bir sürü güzel çiçek varken neden sadece bir tanesini seçsinmiş. Sanarsın tüm kadınlar kapısında kuyruk olmuş onu bekliyor. Yürü!

4. Sürekli kadınları aşağılayan, az gelişmiş erkek

Yok kolu kıllı kadın mı olurmuş, yok ideal kadın 52 kilo olmalıymış, kadın dediğin her zaman bakımlı olmalıymış. Birisi ayna tutsun şu adama bir kendi tipine baksın çabuk!

5. Atma Ziyaaa tipi erkek

Her şeyi ama her şeyi abartırlar, yalana bayılırlar. "Ya var ya kız gözleriyle yedi beni yedi" ya da "ben çok iyi İtalyan yemeği yaparım" gibi cümleler onları ele veren, belirgin cümlelerdir. Aynen canım aynen diyerek seni de uğurluyoruz Ziya.

6. Adeta sudan korkan, kirlerine aşık erkek

Bunlara söyleyecek bir şey yok. Evlerinin pisliğinden, dolabındaki küflü yiyeceklerden, bir hafta aynı çorabı giydiği için yüz metre ileriden bile fark edilen kokusu yüzünden zaten uzak durmak zorunda kalacaksınız.

7. Herhangi bir konudaki fikirlerini bile kadınlar üzerinden ifade eden erkek

-Kanka vizyonda Uzay diye bir film varmış gidelim mi?
+Offf o filmin başrolündeki kadın var ya ateş ediyor ateşşş.

-Bu yaz İtalya'ya gitmiştin abi nasıl oralar güzel mi?
+Evet abi gittim. İtalyan kadınları var ya off diyorum. Kimse ellerine su dökemez.

Uzak durmamız gereken erkek kendini bu tip diyaloglarla ele verir.

8. Reddedildiği zaman, bunu asla kabullenemeyip, karşı tarafa çamur atan erkek

Kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş atasözü bu erkekler için söylenmiştir kesin. Aylarca peşinden koştuğu kadın tarafından reddedilince, birden onu beğenmemeye, hatta aşırı çirkin ve şımarık bulmaya başlarlar.

9. Kadınlarla, güzelim, balım, yavrum diye konuşan gevşek erkek

"Yawru gelim alim seni bi yerlere gidelim : ))" en sevdikleri cümledir. Cüzdanlarını, sigaralarını ve araba anahtarlarını masanın üstüne koymaları ve görgüsüz davranışlarıyla tanınırlar. Gün içinde birkaç kez "Hiç sesin çıkmıo güzellik : )))))" mesajı atarak kendilerini hatırlatırlar.

10. Her cümlesini küfürle, argoyla bitiren erkek

Küfür etmeden su bile isteyemeyen bu tipin en belirgin özelliği, kullandığı küfürlü kelimeleri küfür amaçlı değil, ağız alışkanlığı yüzünden kullandığını savunmasıdır. İnsan ağız alışkanlığından küfür etmez hadi yürü.

11. Çapkın, serseri ve uslanmaz oluşuyla övünen erkek

Serseriyim kızım ben üzerim seni!! Bu tip adamları görünce hemen Seda Sayan'ın malum atar videosu geliyor aklıma. Senn kimsinnn sen beni üzebilir misin!! Serseriymiş, pabucumun serserisi.

Benim aklıma gelen, uzak durulması gereken erkekler bunlar. Benim aklıma gelmeyenleri siz yorumlara yazın. Belki listeyi biraz daha uzatırız. Uzak duralım bunlardan.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
taner-ayken

tuvalette otururken ''ya bugün ne yazsam acaba''? diye yazılmış bir yazı.4. maddede verdiğin örnek görsel ile erkeklerin ne alakası var onu anlamadım.bir ara uzak durulması gereken kadınlarıda yazmalısın.işin en ilginç yanı ise bu kadar dem vurduğunuz erkeklere koşa koşa gitmeniz.ilginç..

ali-karaca9

yanlız 4. maddenin örneklendirmesi içine kaçan bir ablamızın feryadı gibi erkeklerle ne alakası var ?

tuna-akman

#1 Ben böyle bir insanım ve ayı mı oluyorum? En büyük ayı benim o halde, he ayrıca editörün istediği erkek tipine tüküreyim, özür dilerim erkek dedim.

b.mete21

ne boş salak bir içerik lan bu? çoluk çocuğa mı verdiniz içerik hazırlama işini ne yaptınız?

coktatliyim

Sevme kızım beni, hapse düşerim, özlersin.

Başlıklar

İtalyaSeda SayanUzaykadınlar
Görüş Bildir