Bakan Pakdemirli 'Ufak Bir Problem Var' Demişti: Melen Barajı'nda Boydan Boya Çatlak Olduğu Ortaya Çıktı

 > 
1.4bPAYLAŞIM

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli'nin 'ufak bir teknik problem var' dediği Melen Barajı'yla ilgili gerçek ortaya çıktı. Pakdemirli'nin 'teknik problem' dediği Melen Barajı'nda boydan boya çatlak oluşmuş.

İlerihaber'in verdiği bilgilere göre, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin "Melen'de ufak bir teknik problem olduğu doğrudur. Bunun da gereğini yapacağız" dediği Melen Barajı'nda boydan boya çatlak oluştu.

"Binlerce baraj yaparsan bir tanesinde de ufak bir problem olabilir"

TBMM Genel Kurulunda bakanlığının 2020 yılı bütçesine ilişkin konuşan Pakdemirli, CHP Grubu'na yönelik yaptığı konuşmasında 'ufak' dediği sorunu, "Bu, İstanbul'da sizin yarattığınız manzaradır. Biz, İstanbul'u susuz da bırakmayacağız. Melen'de ufak bir teknik problem olduğu doğrudur. Bunun da gereğini yapacağız. Cumhurbaşkanlığı Strateji Ofisi bunu imzaladı. Hiç iş yapmazsan hata da yapmazsın, binlerce baraj yaparsan bir tanesinde de ufak bir problem olabilir" sözleriyle savundu.

Gövdesinde boydan boya çatlak olduğu ortaya çıktı 🎥

Bakan Pakdemirli'nin 'ufak' dediği sorunun kaydedildiği videoda baraj inşaatının gövde diye tabir edilen yerinde boydan boya oluşan çatlak görülüyor.

İmamoğlu, 2016 yılında hizmete girmesi planlanan Melen Barajı'nın hala açılmamış olmasını eleştirmişti 📌

Ayrıca bakınız 👇

İstanbul'da Susuzluk Tehlikesi Gerçekten Var mı? Uzmanlar Ne Diyor? - onedio.com
İstanbul'da Susuzluk Tehlikesi Gerçekten Var mı? Uzmanlar Ne Diyor? - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir