Babası Tarafından Duygusal İstismara Maruz Bırakılan Britney Spears’ın Akıllara Durgunluk Veren Hayat Hikayesi

15PAYLAŞIM

Tüm bunları tek bir insan nasıl yaşayabilir ya? 

Kaynak

Pop müziğin dünyaca ünlü ismi Britney Spears’ı aranızda tanımayan yoktur. Kendisinin yaşam mücadelesi o kadar enteresan olaylarla dolu ki size her şeyi en başından anlatalım dedik.

Haydi o zaman zaman kaybetmeden başlayalım!

Britney’ciğimiz 1981 yılında Amerika’da orta halli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geliyor. Henüz daha çok küçük yaşlarında müziğe ve dansa ilgisi olduğu görülünce de dans okuluna gidiyor ve kilise korolarında şarkı söylemeye başlıyor.

Tabii Britney’in babasının işlerinin o dönemde inanılmaz kötüye gittiğini ve iflasın eşiğine geldiğini belirtmemiz lazım. Bu bilgiyi aklımızda tutalım.

Disney Channel’ın yeni yetenekleri araması üzerine Britney’nin ailesi başvuru yapıyor ancak kendisi kabul edilmiyor. Tabii aile pes etmiyor ve kızları adına 3 yıl sonra tekrar başvuruyor.

1990 yılında Disney ile birlikte sıkı bir eğitime giriyor Britney. Bu süreçte Justin Timberlake ve Christina Aguilera ile çalışıyor. Bu iki isim onun hayatını kökten değiştirecek sonrasında…

1992 yılında Star Search yarışmasına katılan küçük yıldızımız bu yarışmada da başarılı oluyor ve yarışmayı ikinci olarak tamamlıyor.

Akabinde kendi akranlarıyla beraber Innocence adlı bir grup kuruyor ama tabii çok uzun ömürlü olmuyor bu grup da.

Ancak sonrasında büyük bir yapım şirketiyle anlaşıyor Britney. Tabii bu imza onun hayatını da değiştiriyor ve ilk stüdyo albümünü çıkartıyor bu şekilde.

İmajını da çocuksuluktan masum genç kıza dönüştürüyorlar bu süreçte kendisinin.

Britney hız kesmeden ‘Oops!... I Did It Again’ albümünü çıkarıyor. Bu albümde daha yayınlandığı ilk haftada 1.4 milyon dinleyiciye ulaşıyor!

Ve kendisinin bu rekoru 15 yıl boyunca kimse tarafından kırılamıyor. Adele’in 25 albümüne kadar tabii…

Akabinde en sansasyonel ilişkisi başlıyor Justin Timberlake ile. Sonrası zaten felaketler zinciri! Justin bey inanılmaz kıskanç biriymiş.

‘Don’t Let Me Be The Last to Know’ klibinde yer alan Fransız modelden kıskanıyor Britney’i. Ama öyle sıradan bir kıskançlık krizi değil bu. Bu bilgi de ilerleyen zamanda işimize yarayacak unutmayalım.

Masum bir genç kız imajı çizen Britney’nin bekareti konuşulmaya başlanıyor basında. Evet yanlış duymadınız, baya baya Britney’nin bakire olması tartışılıyor koca koca insanlar tarafından!

Şimdi gelelim Justin olayına. Yeni albümünde yer alan ‘What is Like To Be Me’ şarkısında sevgilisi Justin ile düet yapmış olmasına rağmen albümde Justin’in adı geçmiyor.

Tabii aralarını açıyor bu durum çiftimizin. Bu nedenden midir bilinmez dünyanın en çok takip edilen çifti 2002 yılında ayrılma kararı alıyorlar. Justin Britney’in kendisini aldattığını söylüyor ama Britney cevap vermiyor bu iddialara.

Hatta hırsını alamıyor ve katıldığı bir radyo programında Britney ile yaşadığı cinsel hayatını çarşaf çarşaf anlatıyor.

Bu da kesmiyor tabii kendisini. Cry Me A River’ı yazıyor Britney’e. Ama sonradan ilk aldatan tarafın aslında Justin olduğu ortaya çıkıyor. Basın bunu bilse de umursamıyor o dönemde çünkü Britney’in magazin değeri çok daha yüksek…

Tabii bu ayrılığın üstünden yıllar, albümler ve binlerce başarı geçiyor. Britney sırf nasıl bir his olduğunu anlamak için arkadaşı Jason Alexander ile evleniyor. İkilinin evliliğiyse 55 saat sürüyor!😂

2004 yılına gidelim. Britney daha öncesinde Justin’in de dansçılığını yapmış olan Kevin Federline ile evleniyor. Tabii bu kez evliliği kısa sürmüyor. Ama kendisinin çevresindeki kimse Kevin’ı desteklemiyor.

Medya sürekli Kevin'ı aşağılıyor tabii bu süreçte. Ama Britney hamile kalıyor ve tüm basın artık bunu konuşur hale geliyor. Ama durmuyorlar tabii ki. Bu sefer de Britney'nin ne kadar kötü bir anne olduğu konuşuluyor.

Tabii bu durum onu durdurmuyor ve ikinci çocuğunu doğuruyor 2006 yılında.

Tüm bunlar yaşanırken Kevin, Britney'i aldatıyor. Darbe üstüne darbe anlayacağınız üzere... Velayetler eşit oranda veriliyor ikisine de ancak Kevin çalışmadığı için nafaka alıyor Britney'den. Hem de milyonlarca dolar...

Britney şehir dışına çıkarsa ödemesi gereken nafaka iki katı oluyordu bu arada!

Tabii çöküş dönemi de başlıyor kendisinin. Lindsay Lohan ve Paris Hilton ile görüşmeye ve partilemeye başlıyor.

Sürekli kendisini takip eden magazincilere dayanamayan Britney'i ailesi kendi isteği dışında rehabilitasyon merkezine yatırıyor. Sonra olanlar oluyor tabii. O meşhur saç kazıtma anları yaşanıyor.

Tabii darbe üstüne darbe. Justin Britney'in bu çöküşüyle dalga geçiyor. Sadece Justin değil sektörde olan herkes dalga geçiyor bu durumla...

Sonrasında kendisini toparlayıp albümler çıkarsa da, yeni ilişkilere başlasa da tekrar çöküş dönemi başlıyor Britney'in...

Tabii toplayamıyor kendisi. Gece hayatında Sam Lutfi ile tanışıyor. Ve bu adamı yeni menajeri yapıyor. Sam, Britney’e onu istediği gibi yönlendirebilmek için kendisini uyuşturacak ilaçlar veriyor.

Britney’in gideceği her yeri önceden magazincilere bildiriyor ve iki taraftan da para alıyor. Bu yüzden daha da depresyona sürüklenmiş Britney...😢

Annesi bu durumu fark edince Sam'e dava açıyor. Britney'nin kanında uyuşturucu bulunuyor ve ünlü yıldızımız bir kez daha güvendiği bir insan tarafından ihanete uğramanın acısını çekiyor.

Hatalar bitmiyor tabii! Britney'nin yeni sevgilisi Adnan Ghalib genç kadını öylesine istismar ediyor ki sonrasında verdiği röportajda Adnan yedi sülalesinin hiç çalışmasına gerek kalmadığını anlatıyor!

Tabii bu sırada Britney’in babası kızının sağlıklı karar verebilme yetisini kaybettiğini iddia ederek vasisi olmak istiyor kızının. Bu yüzden de mahkemeye başvuruyor.

Sizlere en başında demiştik hatırlarsanız. Babası Britney’nin çıktığı bu yolculuğun taaa en başında iflas etti diye. Hatırladınız mı? Ne oluyor ne bitiyorsa tekrar ortaya çıkıyor kendisi. Hem de Britney’nin en savunmasız olduğu dönemde.

Ancak bir sorun var. Britney’nin annesi de dahil olmak üzere çevresindeki herkes babası Jamie’nin alkol bağımlısı olduğunu biliyor.

Kendisinin aynı zamanda şiddet eğilimleri de var. Ama nasıl oluyorsa mahkeme bu başvuruyu kabul ediyor ve Britney için hiç sona ermeyen o karanlık günler tekrar başlıyor.

Britney’nin tüm mal varlığı babasının üstüne geçiyor. Sadece mal varlığı da değil kendisinin kiminle görüşeceğinden hangi konseri vereceğine kadar her şeye Jamie karar veriyor.

Britney bu durumu anlatmaya çalışsa da söylemlerinin topluma verilip verilmemesine de babası karar verdiği için pek yankı uyandırmıyor bu durum.

Babasının alkolik olduğunu söyleyen ve test isteyen Britney’nin tüm talepleri reddediliyor. Tüm bunlar yaşanırken Britney kazandığı parayı babasından harçlık olarak alabiliyor. Tabii neye harcayacağına da kendi karar veremiyor…

Tekrar rehabilitasyona gönderiliyor ünlü yıldız. Çocuk doğurmasına da izin verilmiyor.

Bu hikayenin aslında binlerce bilinmeyeni daha var, biz elimizden geldiğince sizlere aktarmaya çalıştık. Britney’nin hala vasisi babası ve bu şekilde yaşıyor. Bakalım gelecek günlerde neler olacak?

Britney'in hayatıyla ilgili daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sizi Çağlar Barlas'ın hazırladığı 4 video serisi uzunluğundaki Britney dosyasına aktarabiliriz:

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

İntihar Ettiği Söylenen ve Kripto Para Dünyasının Önemli Figürlerinden Olan John McAfee'nin İnanılmaz Hayatı - onedio.com
İntihar Ettiği Söylenen ve Kripto Para Dünyasının Önemli Figürlerinden Olan John McAfee'nin İnanılmaz Hayatı - onedio.com
Nasip Olur mu? Mesut Özil, Eşi Amine Gülşe’nin Annesi Rahat Etsin Diye Dudak Uçuklatan Bir Fiyata Villa Aldı! - onedio.com
Nasip Olur mu? Mesut Özil, Eşi Amine Gülşe’nin Annesi Rahat Etsin Diye Dudak Uçuklatan Bir Fiyata Villa Aldı! - onedio.com
Perili Köy Değil Gerçek! 11 Yıldır Yapımı Tamamlanamayan Burj Al Babas Şatoları Yeniden Gündemde - onedio.com
Perili Köy Değil Gerçek! 11 Yıldır Yapımı Tamamlanamayan Burj Al Babas Şatoları Yeniden Gündemde - onedio.com
Bakmadan 'Evet' Demeyin! Evliliğe En Uygun İnsanın Hangi Burçtan Olduğunu Gerekçeleriyle Anlatan 15 Kişi - onedio.com
Bakmadan 'Evet' Demeyin! Evliliğe En Uygun İnsanın Hangi Burçtan Olduğunu Gerekçeleriyle Anlatan 15 Kişi - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ugur100

leave britney alone hüüüü

nena-queen

Britney'in hakkında daha çok bilgi ve gerçekleri öğrenmek isterseniz, davalar hakkında bilgiler için instagram /turkiye.bjs sayfasını takip edebilirsiniz. Ayrıca HULU'da yayınlanan belgeseli de altyazılı şekilde bulabilirsiniz

ugur100

yok teşekkürler :D

ludovicoo

Justin timberlake ne kadar iğrenç bir insanmış!

nena-queen

Britney'in hakkında daha çok bilgi ve gerçekleri öğrenmek isterseniz, davalar hakkında bilgiler için instagram /turkiye.bjs sayfasını takip edebilirsiniz. Ayrıca HULU'da yayınlanan belgeseli de altyazılı şekilde bulabilirsiniz

ferdi.susler

vah britney vah umarım kısa sürede özgürlüğüne kavuşur çok üzücü

nena-queen

Britney'in hakkında daha çok bilgi ve gerçekleri öğrenmek isterseniz, davalar hakkında bilgiler için instagram /turkiye.bjs sayfasını takip edebilirsiniz. Ayrıca HULU'da yayınlanan belgeseli de altyazılı şekilde bulabilirsiniz

terazi_kizi

Britney ile belgeseli izlemiştim bu konuyu anlamak için. Aslında aldatan Justin'di en başta. Ama popularitesi Brit'den düşüktü. Brit ile ayrılınca tabi gündemde kalmak için kızı cinsellik konularından vurarak, aldatıldığını söylerek prim yaptı. 10 küsür yıl sonra da belgeselde Brit'den yaptıkları için özür diledi. Brit'in sesi aslında Christina'dan daha güzelmiş. Ama her ikisi aynı anda çıkış yaptığı için Brit'in bebek sesini kullanarak (sesini değiştirerek) şarkı söylemesini, bu şekilde daha çok başarı elde edeceğini söylemişler. O yüzden Brit kendi sesini değil bebek sesini kullanmaya başlamış. Çöküş zamanı da aldatılma ve Kevin'in çocukların velayetini almasından dolayı başlıyor. Babası tek vasi ve max 1500 dolar harçlık veriyor. Tüm aile parayı yiyor, kızı deli gibi çalıştırıyor,evlenmesini geçtim kendi kendine hastaneye dahi gitmesine izin verilmiyor.

terazi_kizi

En sonunda bir avukatlık şirketi de vasisi olsun ve babası tek vasi olmasın, para kontrolü avukatlık tarafından sağlansın diye bir dava açılıyor. Şu an Brit'in 2 vasisi var o da sadece para konusunda. Bildiğim kadarıyla geri kalan herşeyden gene babası sorumlu. Acayip derecede ailesi, sevgilileri, eşi, arkadaşları tarafından istismar edilen ve zorda olan bir kadın. Cidden çok üzücü... Kızın kendine ait telefonu dahi yok, kullanması da kontrolle gerçekleşiyor. Aksi şekilde davranırsa hemen hastaneye yatırılıyor. Böyle aile olmaz olsun...

nena-queen

Britney'in hakkında daha çok bilgi ve gerçekleri öğrenmek isterseniz, davalar hakkında bilgiler için instagram /turkiye.bjs sayfasını takip edebilirsiniz. Ayrıca HULU'da yayınlanan belgeseli de altyazılı şekilde bulabilirsiniz

benimkedimcoksuper

su kadinin hayati beni cok geriyor ve uzuyor su justin de baya omurgasizmis

nena-queen

Britney'in hakkında daha çok bilgi ve gerçekleri öğrenmek isterseniz, davalar hakkında bilgiler için instagram /turkiye.bjs sayfasını takip edebilirsiniz. Ayrıca HULU'da yayınlanan belgeseli de altyazılı şekilde bulabilirsiniz

Görüş Bildir