Babalık Ona Çok Yakıştı! Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın Gözlerden Kalp Çıkartan Instagram Paylaşımları

-

Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın Nisan ayında dünyaya gelen bebekleri Kuzey'le fotoğrafları içinizi ısıtacak!

Uzun bir süredir birlikte olan ve haklarında sürekli evlilik iddiaları çıkan Özcan Deniz ve Feyza Aktan, 2018'in Mart ayında sade bir törenle dünyaevine girmişlerdi.

Aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift magazin basınına çok fazla malzeme vermeden sakince bebeklerini beklediler.

👇

Beklenen Evlilik Gerçekleşti! Özcan Deniz ile 8 Aylık Hamile Sevgilisi Feyza Aktan Sade Bir Nikahla Dünyaevine Girdi! - onedio.com
Beklenen Evlilik Gerçekleşti! Özcan Deniz ile 8 Aylık Hamile Sevgilisi Feyza Aktan Sade Bir Nikahla Dünyaevine Girdi! - onedio.com

Ve mutluluklarına mutluluk katan Kuzey, Nisan ayında dünyaya geldi.

View this post on Instagram

Geldi mucizem..Tarifi zor duygular içindeyim.

A post shared by Özcan Deniz (@ozcandeniz) on

Özcan Deniz baba oluşunu 'Mucizem ve en güzel hediyem' olarak duyururken, ne kadar iyi bir baba olacağının sinyallerini verdi.

View this post on Instagram

Bugün doğum günüm.Seninle her göz göze gelip,cennet kokun cigerlerimi doldurduğunda dilimden hep şükürler dökülüyor EN GÜZEL HEDİYEM.ALLAH karşına kötü insanlar çıkarmasın demeyeceğim.yanlışlardan,zorluklardan uzak tutsun demeyeceğim.Bunları yaşayacaksın çünkü hayatın kuralı bu.Gerekli bir kuraldır.Sana hayatı yaptığın yanlışlar,yaşadığın zorluklar,karşılaştığın kötü insanlar ögretecektir.Baban olarak duam ve çabam bunlar karşısında güçlü,dayanıklı ve zeki olman olacak hep.Bunları buraya yazıyorum çünkü kaybolmayacak bu yazdıklarım ve aklın erdiği andan itibaren hep karşına çıkacak, okuyacaksın.Unutma'ki şartlar ne olursa olsun ben hep yanında olacağım.gücüm yettiğince,aklım erdiğince sana son nefesime kadar fiziken,ruhen eşlik edeceğim.Sana yanlış seçimler yaptığını düşündüğünde doğrunun ve yanlışın göreceli olduğunu,tıkandığında hep bir çıkış yolunun bulunduğunu,zihnini hep açık tutman gerektiğini,her durumda bakış açını değistirip durumu başka açılardan da görmen ve kararlarını öyle vermen gerektiğini,bir zorlukla karşılaştığında yeryüzünde herhangi bir insan o zorluğu aşmışsa senin de aşabileceğini,öğrenmekten ve de düşünmekten yoksun olmaman gerektiğini,uzaklarda dahi olsan aile birligine önem vermen gerektigini,gerçek dostlukları önemsemeni,aşkı bulduğunda üçüncü sahıslara kulak asmadan doya doya yaşaman gerektiğini,senin yaşam enerjini yok edecek,hiçleştirecek insanlardan kim olursa olsun uzak durman gerektiğini,sahiplenmekle kölelik,bağlanmakla bağımlılık arasınki farkın ne olduğunu,kadinlara saygılı ve zarif olman gerektiğini,kimseyi ayiplamaman ve şekilci olmaman gerektiğini,en yok zamanında dahi çalmaman ve çalısarak kazanman gerektigini,hayallerini büyük tutup onları gercekleştirmekten korkmaman gerektigini,söhrete ve paraya köle olmaman gerektigini,cimri olmaman ama seni yoksullaştıracak kadar da bonkör olmaman gerektiğini,yokluğun içinde öğrenecek çok şey olduğunu,kaba kuvvetin zayıf insanların işi olduğunu,ama sana uygulandığında da karşılığını vermeye hazır olman gerektiğini,hayvanları ve doğayı sevmeni,sanatı ve bilimi önemsemeni,daha bir çok hayat tecrübemi sana ömrüm yettiğince ögretmeye çalısacağim.Tek duam bu.seni çok seviyorum.iyiki doğduk.

A post shared by Özcan Deniz (@ozcandeniz) on

"Oy babası yer o jelibon ayakları" yazdığı fotoğrafı içimizi ısıttı.

View this post on Instagram

Oy babası yer o jelibon ayaklari..

A post shared by Özcan Deniz (@ozcandeniz) on

Son haliyle karşımıza çıktıkları bu fotoğraf da ne kadar mutlu olduklarını kanıtladı.

Annelik heyecanını sonuna kadar yaşayan Feyza Aktan da oğlu Kuzey'le birlikte adeta yeniden doğdu.

View this post on Instagram

Sabah şekeri🍬

A post shared by Feyza Deniz (@_feyzadeniz_) on

❤️

Babasını ekrandan izleyen minik Kuzey,

Tatlılığıyla hepimizin gönlüne taht kurdu. 😍

View this post on Instagram

Kuzey’im♥️

A post shared by Feyza Deniz (@_feyzadeniz_) on

😇

View this post on Instagram

🎀

A post shared by Feyza Deniz (@_feyzadeniz_) on

Geçtiğimiz aylarda vefat eden babasını andığı bu fotoğrafla da içimizi yaktı Özcan Deniz...

41 kere maşallah diyor, Özcan Deniz ve Feyza Aktan'a Kuzey'le birlikte uzun, sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyoruz! ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bellamydeniz

nazar değecek atmayın şu çocuğu instagrama

alwrich

Bebek çok şeker maşallah...ama sanki yakın zamanda boşanacaklar gibi duruyorlar. Nedense bu evlilik sanki olmamış gibi sanki çocuk için yapılmış gibi. Hani karı koca gibi durmuyorlar. Bir çiğlik bir olmamışlık var. Sanki kadını eşi gibi değil de çocuğunun annesini yanında taşıyor gibi. Sadece gözlemlediklerimin sonucu tahmin🤔😞.

kalemine

bebek çok tatlıymış

vemrv

Sen birde benim bebeklerimi gör :P şaka şaka sahiden tatlı bebekmiş ömrüde bahtıda güzel olsun inşlh.

kalemine

Eminim çok güzeldirler onlarda :)

vemrv

Tüm çocuklar güzel bence.Bu arada konuyla alakasız olacak ama bende son bir kaç gündür reklamlar öyle arttı ki nasıl kapatıyorduk,tek tanıdık seni gördüm.

kalemine

evet tüm çocuklar güzeldir :) adblock kullanıyorlar ben kullanmıyorum çok reklam var bende de

Görüş Bildir