AYT Sınav Sorularını Görünce Ecel Terleri Döktüğü Anları Mizahla Harmanlayarak Anlatan 15 Kişi

1.2bPAYLAŞIM

Valla herkese büyük geçmiş olsun. 😅

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pazartesi

Matematik sorularına baktım, çözdüm. Iki soruyu yapamadım, boş bıraktım. Tamam, zor da abartmasaydınız keşke. 2011 ve 2012 de ben lsy matematiğin yanına bile yaklaşamıyordum. O sorular gelse heralde kitapçığı yiyeceksiniz. (Sayısalcı değilim, meslek lisesi çıkışlıyım)

amansende

Ben yaklaşık 10 sene önce sınava girdiğimde bir bilimdi matematik. Çalışan ile çalışmayanı ayırt eden sorular , yorumlamayı gerektiren sorular birlikte olur, çalışan bir şeklide kazanırdı.Bu hafta kardeşim sınava girdi söylediğim tek şey sen benim girdiğim sınavı yapabilirsin ama ben senin sınavını yapamazdım. Çünkü matematik bir bilim sizi tüccar yapmaya çalışıyorlar, okullarda bilgi sorup asıl sınavda türkçe vari matematik sormak ve ünide bunların bilimsel ispatını istemek bilemiyorum bence saçmalık, eziyet.(Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum )

helenistik

Sınav adı ne olursa olsun konu uzmanı onlarca eğitmen haftalarca uğraşıp soru hazırlıyor, nasıl çözemez mantığıyla üstelik. Benim oğlum bu sene lgs ye girdi. Dershanenin matematik öğretmeni aynen şunu dedi: Bu soruları ben bile 2 dakika 10 saniyede çözemem.

aaabbbcccddd

ders çalışmayı dalga geçilecek bir şey olarak görenler sınavlar sonrası ağlayıp zırlıyor. Beter olun aq, günde 24 saat sosyal medyada mal gibi gezinmenin sonucu budur.

hippolytanin.kizi

Benim kardeşim çalıştı hep ama bilgi sormamışları ki hiç önceki sınavlarla alakası yoktu. Dilbilgisi çok az vardı. Sırf yorum sormuşlar. Bide yüz tane falan türkçe paragraf koymuşlar çocukların beynini yaktılar :D

aaabbbcccddd

kitap okuyan insan, paragraf okumaya alışır. Çocukların çok büyük bir çoğunluğu tembel, bilgisiz. Bu sonuçlar da çok normal.

hippolytanin.kizi

Yok benim kardeşimin netleri iyi kontrol ettik ama hiç bilgi sorusu yoktu. Sınav yapıyosalar her şeyden sormaları lazım sadece yorumla da olmaz. Bilgiyi ölçmeden yorum yeteneğini ölçmüşler yani.

aaabbbcccddd

he tamam o zaman.

irisviel-von-einzbern

Sınava çalışmadan giren öğrenci sorunsalı.

Görüş Bildir