Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ayrılık Sonrasında Işık Hızında Karakter Değiştiren 15 Eski Sevgili Tipi

1.7bPAYLAŞIM

Ayrılık neresinden bakarsanız bakın can sıkıcı bir süreç. Ancak iyisiyle kötüsüyle bir şeyler paylaştığınız insan( belki de siz :) ) ayrılıktan sonra öyle tuhaf davranışlar içerisine giriyor ki bu çileli süreç daha da çileli bir hale geliyor.

İşte ayrılık sonrası ortaya çıkan ve insana; 'Ya ben bu adamı/kadını hiç mi tanımamışım!' dedirten 15 tip;

1. O kadar zaman hiçbir şey yaşanmamış gibi ayrılır ayrılmaz gamsız öküze bağlayanlar

Sanki hiç sevgili olmamışsınız, o kadar şeyi birlikte yaşamamışsınız gibi bir tavra bürünür, gram üzülme belirtisi göstermediği gibi bir de üstüne sizinle karşılaştığında kırk yıllık ahbabıymış gibi rahat davranırlar. Üzülmek yerine kurtulduğunuza sevinin.

2. Zaten hiç sevmemiştimciler

-Ya abi zaten bir şey hissedemiyordum.

- X'i unutmak için başlamıştım.

- O üzülecek diye ayrılamıyordum...

 Ya tam olarak ayrılığı sindiremediği için böyle ucuz bahanelere sığınan ya da sırf kendi canı yandığı için sizinkini de acıtmaya çalışan biridir bu.

3. Ayrılık sonrası tümden karakter değiştirip, çirkefliğin kitabını yazanlar

Aslında bu insan normalde de çirkeftir ama kaliteliyim diye geçinerek bunu büyük bir ustalıkla saklamıştır. 

İşler istediği gibi gitmediğinde hele de içinde bir şeyler ukde kalmışsa karakterinin tüm kirli çamaşırlarını ortaya döküverir. Daha önce hayran olduğunu söylediği özelliklerinize laf eder, zaaflarınızı kullanmaya çalışır, hakaretler ve ithamlarla aklı sıra sizi küçümsemeye çalışırken kendini ne kadar değersizleştirdiğinin farkında bile değildir. Her ne kadar içinizden; 'Biten bitti kapatıp çeneni hayatına devam et, az biraz olgunlaş.' demek gelse de en iyisi bu tiplere cevap bile vermeden, kurtulduğunuz için şükretmektir.

4. Siz birlikteyken, 'Acaba aralarında bir şey mi var? ' diye düşünüp kıskandığınız yakın arkadaşıyla, ayrılık sonrası pat diye sevgili olanlar

Siz biraz kıskanınca paranoyak olarak damgalanıp, ya tatlım ne alakası var biz çok yakın dostuz gibi savunmalarla geçiştirilirken ne hikmetse ayrıldıktan sonra bu ikilinin arasındaki dostluk bir anda aşka dönüşüverir.

5. Tasmasından salınmış pitbull gibi 3-5 güne yeni sevgili arayışına girenler/ bulanlar

Bulduğu kişi hep mi vardı, yedekte mi bekletiyordu aklınız almaz. Ya da sırf yalnız kalamayacak, duyguları ile yüzleşemeyecek kadar aciz biri olduğu için daima bir arayıştadır, boşverin.

6. Sen gittin, ben bittim. Artık yaşamamın da bir anlamı yokçular

Senden sonra devam edemem, kendime bir şey yapıcam tüm sorumlusu da sensin...

Merak etmeyin %99'u pek bir şey yapmaz sadece acıtasyonla sizi geri döndürmeye çalışıyordur.

7. Ayrılık sonrası sizin yakınlarınızla, dostlarınızla gereksiz bir samimiyet içine girenler.

Sizinle birlikteyken arkadaşlarınıza burun kıvıran bu tipler, tuhaf bir şekilde dostlarınızla ayrılık sonrası hiç olmadığı kadar samimi tavırlar içerisine girer. 

Olaylar ise; 'Dost sandım yılan çıktın!' şeklinde sonlanabilir...

8. Ya bir akşam rakı- balık yapalım eski günleri yad edelimciler

Sanıyoruz bu tiplere yorum yapmaya pek de gerek yok.

Böyle bir genişlik olabilir mi ya!?

9. Ben ayrıldım BEN. Bizzat kendim ayrıldım. Ben istemedim onu BEN BEN. Bitiren BENİMCİLER

Ah be güzel kardeşim azıcık olgunluk. Yürümemiş işte ayrılmışsınız, bitmiş. Hangi tarafın bitirdiğinin ne önemi var?

10. Belki de en tehlikeli tip; Sizi takıntı haline getirip, psikopata bağlayanlar

Onlara karşı çok dikkatli olmalısınız çünkü ciddi anlamda hareketleri tehlikeli bir hal almaya başlayabilir. Sürekli sizi takip edip, kiminle görüşüp konuştuğunuzu öğrenmeye çalışır hatta sizi ve çevrenizdekileri tehdit edebilir. Bu insanlara karşı aklınızdan çıkarmamanız gereken en önemli şey; bunların size duyduğu aşk ve sevgi ile bir ilgisinin olmadığıdır. Bu olsa olsa tehlikeli bir takıntıdır.

11. Hiç kimse sen gibi olmayacakçılar

Sakın inanmayın! Hemen hemen her sevgilisinin arkasından aynı cümleleri söyleyen üç beş aya kalmadan bambaşka birini buldum çok aşığım diye gezen tipler bunlar.

12. İlişkimiz bitmiş olabilir ama ne zaman ihtiyacın olursa sakın çekinme ben burdayımcılar

Çevirisi: Canım bak ilişki bitti ama ben, bana ihtiyacın olduğunu görmek ve hala bana bir noktadan bağlı olduğunu hissederek tatmin olmak istiyorum. Bu yüzden ihtiyacın olursa bana bir ses et ki egom okşansın. Hayatımda başka biri olmazsa ilgilenirim senle.

13. Gerçekten çok kötüyüm tamam mı! Senin yüzünden hastahanelik oldumcular

Size vicdan azabı çektirerek geri elde edebileceğine inanan bu tiplerin, bayılmalardan, hastahanede yatmalardan, tuhaf rahatsızlıkların ortaya çıkmasından oluşan oyunlarına aldanmayın.

14. Bütün gün mesai yapar gibi internetten iğneliyici film replikleri, vurucu şair sözleri arayıp sosyal medya hesaplarından paylaşanlar

YAPMAYIN!

15. İçki nedir bilmezdim şimdi bir ayyaş oldum sözünü yaşam felsefi haline getirenler

Aşk ızdırabının ilacını kadehlerde arayan bu arkadaşlar içip içip sizi arar, kah sitem edip kah eski güzel günlerinizden bahsederler. Numara engelleme özelliği hep bu yüzden çıktı...

Sonuç olarak siz siz olun, hangi tip ile karşılaşırsanız karşılaşın şunu unutmayın; Ayrıldığınız kişinin tavrı sizin değerinizi ölçmez aksine onun karakterini tanımlar! 😉

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gregman93471075

Karımı geri almama yardım ettiği için Dr.Kumola'ya teşekkürler, karım çok tuhaf davranmaya başladı, her şey kızdı ve küçük bir şey yaptı ve bana taşınmak istediğini söyledi. Sonunda taşındı ve işler benim için zorlaştı, yalan söyleyemem. Dr.Kumola'nın reklamını görene kadar ve nasıl insanlara yardım ettiğini görene kadar ne yapacağımı bilmiyorum. E-postasıyla (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) iletişime geçtim ve ona her şeyi anlattım. Beni büyüden sonra geri getireceğime dair güvence verdi. Bütün peygamber bana anlattı. Karım 2 gün sonra eve geldi, ne olduğunu bilmediğini söyledi, geri döndük. Karımı geri getirdiği için Dr.Kumola'ya teşekkürler. Onun e-posta (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) ile iletişim, o büyük bir büyü döküm.

ertugrul-perk1

Klasik ''sorun sende değil bende''ciler nerde :/

kerem-ozen

Ben hiçbiri değilim. Gerçi daha hiç ayrılmadım. Gerçi daha sevgilim bile olmadı. :/

alp_er

ee millet ne bok yesin her şeyi eleştirdin.

hera-sude-r

3 = ben

Görüş Bildir