Atlas Global 21 Aralık Tarihine Kadar Uçuşlara Ara Verdiğini Duyurdu

 > 
250PAYLAŞIM

Atlas Global sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 21 Aralık tarihine kadar uçuşlara ara verdiklerini bildirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ise, konuyla ilgili açıklamasında 'Atlasglobal Havayolları’nın belirttiği süre içerisinde bilet alan yolcuların mağduriyetlerini giderip gidermediği, Bakanlığımızca yakından takip edilecektir" ifadesini kullandı.

Havayolu şirketi Atlas Global'in Instagram hesabından yapılan açıklamada, "yeniden yapılanma" sürecine girdikleri belirtilerek, bugünden itibaren geçerli olmak üzere 21 Aralık tarihine kadar uçuşlara ara verdikleri bildirildi. Yapılan açıklama şöyle:

"Yolcularımızın iade ve değişiklik taleplerine uygulanacak işlemler 16 Aralık'ta duyurulacak"

"Havayolumuz tarafından alınan karar ile sizlere farklı bir uçuş deneyimi sunabilmek amacıyla yeniden yapılanma sürecine girmiş bulunmaktayız. 26 Kasım 2019 itibarıyle 21 Aralık 2019 tarihine kadar geçici süreyle operasyonlarımıza ara verilmiştir. Bu süreçte uçuşu gerçekleştirilemeyen yolcularımızın satın aldıkları biletleriyle ilgili 15 Aralık 2019 tarihine kadar gerekli tespitler tarafımızca yapılacaktır.

Siz değerli yolcularımızın iade ve değişiklik talepleri ile ilgili uygulanacak işlemler 16 Aralık 2019 tarihinde web sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

Konu ile ilgili sorularınızı ve taleplerinizi callcenter@atlasglb.com e-posta adresine PNR numarasıyla birlikte iletebilirsiniz. Web sitemizden ve diğer satış kanallarımızdan bilet satış işlemleri 16 Aralık 2019 tarihine kadar kapalı tutulacaktır."

İşte o açıklama:

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Değerli Yolcularımız, Havayolumuz tarafından alınan karar ile sizlere farklı bir uçuş deneyimi sunabilmek amacıyla yeniden yapılanma sürecine girmiş bulunmaktayız. 26 Kasım 2019 itibarıyle 21 Aralık 2019 tarihine kadar geçici süreyle operasyonlarımıza ara verilmiştir. Bu süreçte uçuşu gerçekleştirilemeyen yolcularımızın satın aldıkları biletleriyle ilgili 15 Aralık 2019 tarihine kadar gerekli tespitler tarafımızca yapılacaktır. Siz değerli yolcularımızın iade ve değişiklik talepleri ile ilgili uygulanacak işlemler 16 Aralık 2019 tarihinde web sitemiz üzerinden duyurulacaktır. Konu ile ilgili sorularınızı ve taleplerinizi callcenter@atlasglb.com e-posta adresine PNR numarasıyla birlikte iletebilirsiniz. Web sitemizden ve diğer satış kanallarımızdan bilet satış işlemleri 16 Aralık 2019 tarihine kadar kapalı tutulacaktır. ✈️ 🛫 Dear Passengers, As per the decision taken by our airline, we have entered a new phase of restructuring in order to provide you a unique flight experience. As of the 26th of November 2019, we have temporarily suspended all our flights until the 21st of December 2019. During this period, all flight irregularities on the tickets until the 15th of December 2019 will be assessed by our teams. All procedure regarding involuntary change and/or refund will be announced on 16th of December 2019, on our website. Please contact callcenter@atlasglb.com with your PNR and flight information should you have any further inquiries and questions. Tickets sales will be suspended until the 16th of December 2019 on all our sales channels including our web-site, mobile apps, etc.

Atlasglobal (@atlasglobal)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bakanlıktan açıklama: 'Şirketin mağduriyetleri giderip gidermediği yakından takip edilecek'

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Atlas Global'in operasyonları durdurma kararı ile ilgili olarak bir yazılı açıklama yaptı:

''Atlasglobal Havayolları, 21 Aralık 2019 tarihine kadar tarifeli uçuşlarını durdurduğunu açıklamıştır. Firma, söz konusu dönem içinde uçuşunu yapamayan yolcularla ilgili bilgileri 15 Aralık 2019 tarihine kadar tespit ederek, söz konusu süreç nedeniyle oluşabilecek mağduriyetleri gidereceğini bildirmiştir. Atlasglobal Havayolları’nın belirttiği süre içerisinde bilet alan yolcuların mağduriyetlerini giderip gidermediği, Bakanlığımızca yakından takip edilecektir''

Öte yandan Hürriyet muhabiri Dinçer Gökçe, Atlas Global'in Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un kardeşine ait olduğu bilgisini paylaştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir