Görüş Bildir
Haberler
Atlas Global 21 Aralık Tarihine Kadar Uçuşlara Ara Verdiğini Duyurdu

Atlas Global 21 Aralık Tarihine Kadar Uçuşlara Ara Verdiğini Duyurdu

Atlas Global sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 21 Aralık tarihine kadar uçuşlara ara verdiklerini bildirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ise, konuyla ilgili açıklamasında 'Atlasglobal Havayolları’nın belirttiği süre içerisinde bilet alan yolcuların mağduriyetlerini giderip gidermediği, Bakanlığımızca yakından takip edilecektir' ifadesini kullandı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Havayolu şirketi Atlas Global'in Instagram hesabından yapılan açıklamada, 'yeniden yapılanma' sürecine girdikleri belirtilerek, bugünden itibaren geçerli olmak üzere 21 Aralık tarihine kadar uçuşlara ara verdikleri bildirildi. Yapılan açıklama şöyle:

"Yolcularımızın iade ve değişiklik taleplerine uygulanacak işlemler 16 Aralık'ta duyurulacak"

"Yolcularımızın iade ve değişiklik taleplerine uygulanacak işlemler 16 Aralık'ta duyurulacak"

'Havayolumuz tarafından alınan karar ile sizlere farklı bir uçuş deneyimi sunabilmek amacıyla yeniden yapılanma sürecine girmiş bulunmaktayız. 26 Kasım 2019 itibarıyle 21 Aralık 2019 tarihine kadar geçici süreyle operasyonlarımıza ara verilmiştir. Bu süreçte uçuşu gerçekleştirilemeyen yolcularımızın satın aldıkları biletleriyle ilgili 15 Aralık 2019 tarihine kadar gerekli tespitler tarafımızca yapılacaktır.

Siz değerli yolcularımızın iade ve değişiklik talepleri ile ilgili uygulanacak işlemler 16 Aralık 2019 tarihinde web sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

Konu ile ilgili sorularınızı ve taleplerinizi callcenter@atlasglb.com e-posta adresine PNR numarasıyla birlikte iletebilirsiniz. Web sitemizden ve diğer satış kanallarımızdan bilet satış işlemleri 16 Aralık 2019 tarihine kadar kapalı tutulacaktır.'

İşte o açıklama:

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bakanlıktan açıklama: 'Şirketin mağduriyetleri giderip gidermediği yakından takip edilecek'

Bakanlıktan açıklama: 'Şirketin mağduriyetleri giderip gidermediği yakından takip edilecek'

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Atlas Global'in operasyonları durdurma kararı ile ilgili olarak bir yazılı açıklama yaptı:

''Atlasglobal Havayolları, 21 Aralık 2019 tarihine kadar tarifeli uçuşlarını durdurduğunu açıklamıştır. Firma, söz konusu dönem içinde uçuşunu yapamayan yolcularla ilgili bilgileri 15 Aralık 2019 tarihine kadar tespit ederek, söz konusu süreç nedeniyle oluşabilecek mağduriyetleri gidereceğini bildirmiştir. Atlasglobal Havayolları’nın belirttiği süre içerisinde bilet alan yolcuların mağduriyetlerini giderip gidermediği, Bakanlığımızca yakından takip edilecektir''

Öte yandan Hürriyet muhabiri Dinçer Gökçe, Atlas Global'in Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un kardeşine ait olduğu bilgisini paylaştı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
78
25
16
6
6
5
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın

Türkçe Meali : Bizim paramız bitti. :)

can

Ulan bu da mı bir Akpartilininmiş. Ülkeyi parsellemişler bildiğin.

elif plt

yeni havalimanı iy uçuşlar diler