Görüş Bildir
Haberler
Atatürk Havalimanı İçin 'Özel Tim'

Atatürk Havalimanı İçin 'Özel Tim'

ATKN
03.07.2016 - 17:56 Son Güncelleme: 03.07.2016 - 21:08

Atatürk Havalimanı'nda terör saldırısının ardından arttırılan güvenlik önlemleri kapsamında Çevik Kuvvet, Özel Harekât ve Güven Timleri Şube Müdürlükleri'nden personeller görevlendirildi.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, Çevik Kuvvet ve Özel Harekât Şube Müdürlüğü'ne bağlı polislerden 'özel tim' oluşturulduğu ve bu timde görev yapan polislerin 'terör' konusunda en üst düzey eğitim aldıkları öğrenildi.

24 saat nöbet tutacaklar

24 saat nöbet tutacaklar

Özel time bağlı polislerin ana caddede yol uygulaması yapacağı, ana giriş kapılarında ve tüm kapılar ile katlarda uzun namlulu silahlarla 24 saat nöbet tutacağı belirtildi.

Havalimanı Şube Müdürlüğü'ne bağlı motosikletli polislerin gün içinde attığı devriyelerin sayısının artacağı, Güven Timleri Şube Müdürlüğü'ne bağlı yaklaşık 30 polisin havalimanında devriye atacağı bildirildi.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin ise, 24 saat boyunca havalimanında 'risk analizi' ve 'profil değerlendirmesi' yapacağı öğrenildi.

'Güvenlik zaafiyeti yok'

'Güvenlik zaafiyeti yok'
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada 'güvenlik zafiyeti olmadığını' belirten Başbakan Binali Yıldırım, havalimanlarında ilave tedbirler alınacağını açıklamıştı.

AA ve Onedio

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
44
32
22
4
3
3
1
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Nick Fury

Testi kırıldıktan sonra çocuğu dövmenin manası yok... Kırılmadan döveceksin de... Nerdeeee...

Samet

Patlamadan yapsaydın belki de 43 kişi ölmeyecekti. Siz ve sizin destekçileriniz lafım size hepiniz katilsiniz.