Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aslında Nerenin Prensesisin?

-
Abone ol

Büyük büyük babanın kral olduğu, senin de damarlarında asil kraliyet kanı olduğu belli oluyor. Peki nerenin prensesisin?

1. Halkını mutlu etmek için ilk icraatin ne olurdu?

Halktan alınan vergileri azaltırdım.
Fakirlere yardım için çalışırdım.
Ülkeyi hak ettiği yere getirmek için reformlar yapardım.
Büyük bir kutlama yapardım.
Halkın derdini dinlemeye vakit ayırır, dertlere çözüm arardım.
Kendilerini özgür ve mutlu hissedecekleri bir konuşma yapardım.

2. Tüm dünyada nasıl bir prenses olarak bilinmek isterdin?

Gizemli
Güzelliğim ön plana çıksın.
Özgür ruhlu
İyiliksever
Güçlü
Barış yanlısı

3. Hangi masal prensesi seni anlatıyor?

Rapunzel
Pamuk Prenses
Pocahontas
Prenses Yasemin
Sindirella
Süper Mario'nun Prensesi

4. Hangi renk bir elbise tercih ederdin?

5. Nasıl bir sarayın olsun isterdin?

6. Bir arma seç

7. Hangi kadın savaşçı seni korusun?

Jeanne d'Arc
Tomb Raider
Brienne
Trinity
Nakano Takeko
Zeyna

8. Son olarak bir de gönlüne göre prens seç

Sen İrlanda Prensesisin!

Ruhunda özgürlük var senin. Kimseye bağımlı olmadan yaşamayı, kendi hayatınla ilgili kararları kendin almayı seviyorsun. İrlanda halkı da bu yüzden seviyor zaten seni. Yeşil kıyafetlerini giyip prenses prenses salınıyorsun ya sarayınızdan; halk seni görmek için birbiriyle yarışıyor işte o an. Senin kendine güvenen tavrın ve bağımsız ruhun onlara umut veriyor. Prensesleri ile gurur duyuyorlar.

Sen Lihtenştayn Prensesisin!

Çok fazla şeyde gözün yok. Seni mutlu etmek oldukça kolay, az olsun sana özel olsun senin için yeterli. Avrupa’nın orta yerinde kimseyle derdi olmayan sakin bir ülken var, sakin vatandaşları da senin gibi düşünüyor. Doğa var, kendilerine yetecek kadar toprakları var, senin gibi de güzel bir prensesleri var daha ne istesinler.

Sen İngiltere - Galler Prensesisin!

Peri masallarındaki prenses sensin. Tüm dünyanın konuşacağı güzel bir düğünün olacak, sana yakışan da o zaten. Peri masallarından çıkmış gibisin diye boşuna demedik, beyaz atlı prensler koşuyor peşinden, kraliçeler kıskanıyor seni. Yüzlerce yıllık koca bir krallığın parıldayan yüzüsün, gülüşün dünyaya bedel.

Sen Hollanda Prensesisin!

Hiçbir kral senin kadar sevilmedi. Avrupa’nın orta yerinde medeniyetin kalbinde doğru karar alman ve halkını sevmenle tanınıyorsun. Sana inananları asla yanıltmadığından halkın da kıymetini biliyor, Amsterdam’ı turuncuya boyuyorlar senin için. Ellerinden gelse dünyayı turuncuya boyarlar, günlerce senin şerefine kutlamalar yaparlar, sen de hak ediyorsun elbette. Kraliçeliğe doğru emin adımlarla ilerliyorsun, ne mutlu seni sevene.

Sen İsveç Prensesisin!

Kuzeyin özgürlüğüne düşkün, soğuk havada kalpleri sevgiyle ısınan halkı seni çoktan baş tacı yapmış. Yalnız İsveç değil, Norveç, İzlanda, Danimarka  ve adını duyan tüm kuzey halkı senin güzelliğinden ve iyi kalpli olmandan bahsediyor. Dünyaya barışı getirebilecek kadar barış yanlısı ve insanlara karşı tutumunda son derece adil olduğunu düşünüyorlar.

Sen Mısır Prensesisin!

Öyle başarılı öyle güzelsin ki şöhretin yurdunu aşmış dünyaya yayılmış. Ama dikkat her güzel insan gibi senin de kötü kalpli düşmanların var. Çatlıyorlar resmen! Senin böyle ünlü, böyle güzel olman onların kanına dokunuyor ama halkının sevgisi olduğu sürece hiçbir şey olmaz sana. Efsanelere konu olacak kadar güzel bir hayat yaşayacaksın ve seninle ilgili anlatılan her hikayede gizemli bir hava olacak.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bilge-nur-torun

lihtenştayn prensesisiyim

focus-mspgil

Sen Hollanda Prensesisin! Hiçbir kral senin kadar sevilmedi. Avrupa’nın orta yerinde medeniyetin kalbinde doğru karar alman ve halkını sevmenle tanınıyorsun. Sana inananları asla yanıltmadığından halkın da kıymetini biliyor, Amsterdam’ı turuncuya boyuyorlar senin için. Ellerinden gelse dünyayı turuncuya boyarlar, günlerce senin şerefine kutlamalar yaparlar, sen de hak ediyorsun elbette. Kraliçeliğe doğru emin adımlarla ilerliyorsun, ne mutlu seni sevene.

zeynep-melissa

Hiçbir kral senin kadar sevilmedi. Avrupa’nın orta yerinde medeniyetin kalbinde doğru karar alman ve halkını sevmenle tanınıyorsun. Sana inananları asla yanıltmadığından halkın da kıymetini biliyor, Amsterdam’ı turuncuya boyuyorlar senin için. Ellerinden gelse dünyayı turuncuya boyarlar, günlerce senin şerefine kutlamalar yaparlar, sen de hak ediyorsun elbette. Kraliçeliğe doğru emin adımlarla ilerliyorsun, ne mutlu seni sevene.

zeso

Sen Hollanda Prensesisin!---Hiçbir kral senin kadar sevilmedi. Avrupa’nın orta yerinde medeniyetin kalbinde doğru karar alman ve halkını sevmenle tanınıyorsun. Sana inananları asla yanıltmadığından halkın da kıymetini biliyor, Amsterdam’ı turuncuya boyuyorlar senin için. Ellerinden gelse dünyayı turuncuya boyarlar, günlerce senin şerefine kutlamalar yaparlar, sen de hak ediyorsun elbette. Kraliçeliğe doğru emin adımlarla ilerliyorsun, ne mutlu seni sevene.

zeynep-aayzlk

Sen İngiltere - Galler Prensesisin! Sen İngiltere - Galler Prensesisin! Peri masallarındaki prenses sensin. Tüm dünyanın konuşacağı güzel bir düğünün olacak, sana yakışan da o zaten. Peri masallarından çıkmış gibisin diye boşuna demedik, beyaz atlı prensler koşuyor peşinden, kraliçeler kıskanıyor seni. Yüzlerce yıllık koca bir krallığın parıldayan yüzüsün, gülüşün dünyaya bedel.

Görüş Bildir