Görüş Bildir
Haberler
ASELSAN Yeni Ürünlerini Sergileyecek

ASELSAN Yeni Ürünlerini Sergileyecek

İçeriğin Devamı Aşağıda

ASELSAN, 12. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’na (IDEF’15) en büyük stant alanına ve en geniş ürün yelpazesine sahip firma olarak katılacak. Savunma teknolojileri alanında Türkiye’nin en büyük kuruluşu olan ASELSAN, geliştirilen harp sistemlerinin yanı sıra tekerlekli ve paletli kara platformlarının temelde zırhlı tanklara karşı savunmasını sağlamak üzere geliştirilen yeni nesil tanksavar füze sistemini ilk defa sergileyecek.

Şirket, bölgenin lideri, dünyanın en büyük 4 savunma sanayi fuarından biri konumunda bulunan IDEF’e çıkarma yapacak.

Bu yıl 12’ncisi 5-8 Mayıs 2015 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek fuarın en iddialı firmalarından biri ASELSAN olacak.

ASELSAN, IDEF’lerde gelenekselleştiği üzere en büyük stant alanına ve en geniş ürün yelpazesine sahip firma olarak katılacak. Savunma teknolojileri alanında Türkiye’nin en büyük kuruluşu olan ASELSAN, IDEF’15’te 2 bin 200 metrekarelik alanda tanıtım yapacak.

Fuara en geniş katılımı gerçekleştiren ASELSAN, hava savunma sistemlerinden sınır güvenliğine, deniz sistemlerinden elektro-optik sistemlere, haberleşme sistemlerinden radar ve elektronik harp sistemlerine, güdüm ve seyrüsefer sistemlerinden aviyonik sistemlere kadar çok geniş bir yelpazede ürünlerini sergileyecek.

Azerbaycan, Kazakistan, Pakistan ve Ürdün’ün de aralarında bulunduğu 48 ülkeye, doğrudan satışın yanı sıra ürünlerinin teknoloji transferi ile ortak üretim çalışmalarını da içerecek şekilde ihracat gerçekleştiren ASELSAN, potansiyel müşterilerine yeni ürün ve sistemlerini tanıtacak.

ASELSAN, yeni geliştirdiği Torpido Karşı Savunma Torpidosu (TORK) ile tekerlekli ve paletli kara platformlarının temelde zırhlı tanklara karşı savunmasını sağlamak üzere geliştirmiş olduğu yeni nesil tanksavar füze sistemi de bu yıl ilk defa sergilenecek.

ASELSAN, fuarda Türk Silahlı Kuvvetleri envanterinde yer alacak HİSAR-A Alçak İrtifa Hava Savunma Sistemi’ni, geliştirilen elektronik harp sistemlerini ve elektro-optik sistemleri de IDEF’te tanıtacak. Alanda ASELSAN ürünü gelişmiş kripto ve bilgi güvenliği ürünleri, uydu haberleşme sistemleri, profesyonel haberleşme ürünleri ve kamu güvenliği sistemleri de görülebilecek.

Ayrıca kara platformu üzerine entegre edilmiş stabilize silah sistemleri, Hava Kuvvetleri’nin envanterinde yer alan güdüm sistemleri ile sualtı akustik sistemlerinin de aralarında bulunduğu çok geniş bir yelpazede yeni ürünler, Türk Silahlı Kuvvetleri ve müttefik ülke kuvvetlerine tanıtılacak.

Uruguay’a yakın dönemde ihraç edilen Kara Gözetleme Radarı ACAR, Türk Elektronik Sanayicileri Derneği Ödülü sahibi HF Telsizler, 3 Boyutlu Mobil Arama Radarı ile Atış Kontrol Radarı, Dost Düşman Tanıma Tanıtma Sistemi ve Karakol, Üs Bölgesi ve Tesis Güvenliği çözümünün de aralarında bulunduğu çok sayıda ASELSAN ürün/sistemi IDEF 2015’te görülebilecek.

TechnoLogic

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın