Ankara'da Gezilecek Yerler Listesine AVM'leri de Ekleyen Twitter Kullanıcısı Sosyal Medyanın Diline Düştü

485PAYLAŞIM

Güvenpark'ta dolmuşları mı geziyoruz?

Başkent Ankara'yla ilgili birçok şey söylendi, yazıldı, çizildi. Kimi Ankara'da 'hiçbir şey yok' kimi de 'öyle şey mi olur çok güzel yerlerimiz var' dedi.

'Çok güzel gezilecek yerlerimiz var' diyenlerden biri de Twitter kullancısı birthofbloom'du. Ankara'da gezilecek yer yok diyenlere inat bir liste hazırlamış.

@birthofbloom

Listede tam 42 yer var. Buraya kadar her şey normal fakat iş bir yerde ilginçleşiyor. Çünkü arkadaşımız gezilecek yerlere AVM'leri de yazmış. 😂

AVM'leri listeye eklemesini eleştirenlere de şu şekilde cevap vermiş. En En büyüklerini yazmış. 😂

Bu listeyi görenler de haliyle şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Dolmuşlar geziliyor galiba.

Öğrencisi bile zor giriyor. 😂

Sanırım öyle olmuş.

Ankara'da bulduğunuz parkı gezin.

😂😂

Ayıp etmiş.

Siz bu listeyle ilgili neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alaaddin-yildiz

Bende bir yerden gördüm Ankara da gezilecek yerleri İstanbul kadar olmasa da oldukça fazla gibi görünüyor.

gpb

Ankarayı begenmeyen siktir olup gitsin kim tutuyo ;)

paco-hernandez

Ankara iyidir la hakkını yemeyin...

elfida.87

Ankara'da doğdum, büyüdüm hem de Çinçin Mahallesi'nde. Ne yazık ki iş sebebiyle tam 9 yıldır memleketimden ayrıyım. Deniz kenarında da yaşadım, Karadeniz'in dağlarında da Doğu'nun haritada bulamayacağınız ilçelerinde de. Hiçbir yerde ANGARA'mdaki huzuru bulamadım. Demem o ki bebeler işinize bakın, madem sevmiyorsunuz gezemiyorsunuz GELMEYİN LA! 😂

ercan-corekci

agzın bal yisin la gardaş....gidin ötede oynan la

r2d2

İstanbul'da doğdum büyüdüm. Aslen Ankara'lıyım ve İstanbul'da sadece anne babam var.. Yani bütün akrabalarım Ankara'da ve yazları annemin köy hasreti tuttuğu için giderim.. 30 yaşına kadar kendime ait bir aracım olmadığı için otobüsle gider ve yine otobüsle gezmeye çalışırdım. Kuzenlere veryansın ederdim, onlar da "oğlum gezecek yer yok" derdi bende "Ulan İstanbul'a geldiğiniz zaman ben sizi hep gezdiriyorum ibneler, 1 hafta gitmedik yer bırakmıyoruz derdim.. Neyse sonra araç sahibi oldum, aracımla gider, gelir oldum ve navigasyon sağolsun her gittiğimde Ankarayı gezmeye çalıştım.. İlk gittiğimde 3 gün doya doya gezdim Ankara'yı. Sonra ki sene 1 gün gezdim.. Diğer seneler de hiç gezmedim hatta Ankara ziyaretlerimi "Ankara'ya git. Anneyi köye bırak, 3 gün akrabalara ziyaret et, İstanbul'a dön, Anne İstanbul'a dönmeye karar verdiğinde geri git.. 3 gün akrabaları gez, Anneyi al geri dön" Şeklinde tamamlar oldum..

r2d2

Kısaca Ankara'da gezilecek yerler 3 günde biter. Sonra ki gittiklerinizde de yine aynı yerleri hiç değişmediği için gitmeye gerek görmezsiniz. Her sene gidip görülecek tek yer Ata'mın huzurudur. Onu da Ulu önderimizin kabrini ziyaret manasında yaparsınız.. Kısaca zamanında Kuzenlere boşa veryansın etmişim hakikaten Ankara'da gezecek yer yok... Bir de Avm coşkusunun Ankara'yı ilk sarmaya başladığı yıllarda inanılmaz bir lunapark olayı vardı.. Neredeyse her avmnin önünde ki meydan lunaparktı ve küçük halamın eşi 2004 yılında Hadi gezdireyim sizi demişti ve bize düzenlediği tur tamamen lunapark turuydu.. 5-6 tane lunaparka gittik lan.

Görüş Bildir