Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Alışveriş Tercihlerine Göre Karakterini Yorumluyoruz!

-
Abone ol

Alışveriş tercihlerine göre karakterini yorumluyoruz!

1. Cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

2. Yaşını da söyler misin?

3. Bu kıyafetlerden birini alabilecek olsan hangisini tercih ederdin?

4. Peki ya bunlardan hangi tarzı giyip çıkmak isterdin?

5. Deniz ve havuz için bir tercih yapsan hangisi olurdu?

6. Güneş gözlüğü tercihini de söyle bakalım...

7. Hadi bir de çanta seçelim...

Senin adalet duygun çok gelişmiş!

Sen hayatın boyunca haksızlıklara gelememiş ve her zaman doğrudan yana olmuş birisin. Bu nedenle de çevrendeki insanların saygısını çok ama çok kazanmışsın. Her ne kadar sade bir insan gibi görünsen de için o kadar fazla rengi bir arada barındırıyor ki! Senin içinde bir sürü renk var. Bir sürü enerjiye sahipsin. Kalbinin derinlerinde çok duygusal biri olsan bile bunu insanlardan gizlemeyi öğrenmişsin. Bir nevi savunma mekanizması geliştirmişsin kendine! Zamanında çok kırılmış ve çok üzülmüşsün. Bu nedenle de insanlara karşı hep duvarlar örmüşsün fakat bu duvarları kırabilecek biriyle karşılaştığında da kalbindeki tüm sevgiyi o insana vermişsin ve veriyorsun. Senin adalet duygun o kadar gelişmiş ki, asla haksızlığa dayanamıyorsun. Bu da seni adil ve dürüst bir insana evriltiyor. Her ne kadar yapabileceklerinin bir sınırı olduğuna inansan da aslında yapabileceklerin bunlarla da kısıtlı değil. Kendine olan inancını tazelemek için hazırda bekliyor gibisin. İnancını biraz daha yükseltirsen her şey senin için çok güzel olacak. Çevrendekiler senin gibi bir insana sahip oldukları için son derece şanslı!

Seninle kötü olmayı kimse istemez!

Sevdiğin insanlara resmen melek gibisin. Sevmediğin ve seni sinirlendiren insanlara karşı da tam bir şeytan oluyorsun. Ama bunu öyle sıradan şeylerle yapmıyorsun. Kimse seninle kötü olmak istemez. İnce bir çizgin var ve o çizgiyi aştıklarında, insanlar için korkulu rüyaya dönüşüyorsun. Normalde son derece eğlenceli, enerjik ve pozitif bir enerjiye sahipsin. Girdiğin ortamda direkt tüm dikkatleri üzerine çekiyor ve ortamın havasını değiştiriyorsun. Arkadaş çevren çok geniş olsa bile yakın dostum dediğin insanların sayısı, bir elin parmağını geçmiyor aslında. Sen öyle hemen herkese güvenebilen ve her şeyini paylaşabilen biri değilsin. Sinsi demiyorum ama temkinli birisin. Zamanında yakınlarından hiç beklemediğin hareketler görmüş olman seni gerçekten çok daha temkinli biri haline getirmiş. Bu durum da senin insanlara karşı olan güven duygunu biraz yitirmene neden olmuş. Sana kötülük yapan insanlara diğer yanağını dönmüyorsun sen, sen de onlara bunun bedelini ödetiyorsun. Ama öyle hemen de değil, zamanını bekliyorsun her şey için...

Bu kadar duygusal olmak zorunda mıydın?

Sen sevdiğin insanlara o kadar değer veriyor ve onların sorunlarını o kadar önemsiyorsun ki, kendi sorunlarına ayıracak vaktin neredeyse hiç kalmıyor. İçinde resmen bir kedi var. Duygusal ve hassasın. Bu nedenle, hiç üzülmemen gereken şeylere bile çok üzülüyorsun ve bu da seni yoruyor. Artık bu kadar hassas ve duygusal olmasam diye kendi kendine düşündüğün anlar olduğuna eminim... Bir şeyleri kafana çok takıyor ve kendini içten içe üzüyorsun. Yakın çevrendeki insanlara o kadar fazla değer veriyorsun ki, bunu anlayan kötü niyetli insanlara açık kapı bırakıyorsun resmen. Dünyada senin gibi iyi insanlar az bulunuyor. Senin verdiğin değerin kıymetini bilenler çok şanslı. Bazı konularda takıntı sahibi gibisin. Bu durum da seni mükemmeliyetçi birine çeviriyor. Bir işi yapıyorsan en iyisini yapmak istiyorsun ama enerjini toplamak biraz zamanını alabiliyor. Ama o enerjiyi de topladığın zaman yaptığın şeylerin en iyisini ortaya çıkarıyorsun!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Dio Banner
semi-nur-erdogan

Senin adalet duygun çok gelişmiş!

velat

Vasat,tercihler herkese göre düşünülmemiş

eyup-pinarbasi

seninle kotu olmayı kimse istemez

king_of_sparta

Senin adalet duygun çok gelişmiş! Sen hayatın boyunca haksızlıklara gelememiş ve her zaman doğrudan yana olmuş birisin. Bu nedenle de çevrendeki insanların saygısını çok ama çok kazanmışsın. Her ne kadar sade bir insan gibi görünsen de için o kadar fazla rengi bir arada barındırıyor ki! Senin içinde bir sürü renk var. Bir sürü enerjiye sahipsin. Kalbinin derinlerinde çok duygusal biri olsan bile bunu insanlardan gizlemeyi öğrenmişsin. Bir nevi savunma mekanizması geliştirmişsin kendine! Zamanında çok kırılmış ve çok üzülmüşsün. Bu nedenle de insanlara karşı hep duvarlar örmüşsün fakat bu duvarları kırabilecek biriyle karşılaştığında da kalbindeki tüm sevgiyi o insana vermişsin ve veriyorsun.

king_of_sparta

Senin adalet duygun o kadar gelişmiş ki, asla haksızlığa dayanamıyorsun. Bu da seni adil ve dürüst bir insana evriltiyor. Her ne kadar yapabileceklerinin bir sınırı olduğuna inansan da aslında yapabileceklerin bunlarla da kısıtlı değil. Kendine olan inancını tazelemek için hazırda bekliyor gibisin. İnancını biraz daha yükseltirsen her şey senin için çok güzel olacak. Çevrendekiler senin gibi bir insana sahip oldukları için son derece şanslı!çok dogru,teşekkürler:)yalnız giyim sorusunda birşeye takıldım,neden kadınların giyimi tek tip,illa biryerlerini açmayla dogru orantılı kıyafetler var?hadi erkeklerin gömlek,sweatshirt ve tişörtten başka giyecekleri bişey yok peki kadınlara yasak mı bunlar?kadınlara da mı elbise,etek veya bikiniden başka herşey yasak?insanlara dayatmayın bazı şeyleri,empoze ediyorsunuz sonra cinsiyet eşitligini,cinsiyet rollerinin degişmesi gerekliligini savunuyorsunuz kendinizle çelişip..bir kadın pantolon veya sweatshirt giyemez mi...

defne-ucar

bu testi kim hazırladıysa kıyafet seçimin çok zevksiz .d

Görüş Bildir