Ali'nin Sır Saklamayı Öğrendiği, Doktor Ela'nın Misafir Hekim Olarak Katıldığı Mucize Doktor'un 14. Bölümünde Neler Yaşandı?

-
Abone ol

Ali sır saklamayı öğrendi, Doktor Ela'yı bütün bölüm bekledik! Mucize Doktor'un 14. bölümünde neler yaşandı?

Beliz, Ferman ve Ali'yi gördüğünde hem ikisi adına sevindi, hem de bu sırrı açıklaması için Ferman'dan adım bekledi.

Tabii bu durum Ali'ye dert oldu. Bir sırrı saklamayı öğrenmesi gerekiyordu, Ferman'la arasında oluşan bağı da gizlemesi.

E tabii Ali de ne zaman doğruları söylemesi, ne zaman yalan söylemesi gerektiği konusunda oldukça şaşkındı.

Bu arada şöyle de bir şey oldu. Nazlı'nın Ferman'a duyguları olduğu ilk haftalarda son derece açıktı, ama bir anda kesildi bu durum. İşte tam da bu durum için sanıyoruz ki, Açelya Nazlı'ya bu durumu sordu. Nazlı da hayranlık duyduğunu, duygularının eskisi gibi olmadığını ifade etti kısaca.

Peki ama neden Nazlı? Duygularını değiştiren şey ne?

Tanju ve Kıvılcım arasında da onların duyguları olduğuna dair bir konuşma geçti. Kıvılcım hiç sevmemiş miydi eşini ki, onun emaneti Nazlı'ya sahip çıkmıyordu?

Ama hayır, ilk kez duygularını döktü ve sevdiğin adamı kaybetmen lazım ki öğrenesin dedi Beliz'e. Bak sen Kıvılcım'a!

Bu sırada bütüüün bir bölüm boyunca sabırla misafir hekimi bekledik!

Canımız Ali'miz bu yalan söyleme işini kavrayamadığından çok bunaldı. Ama Ferman beklenenin aksine Ali'yi yalnız bırakmayacağını ve ona her şeyi öğreteceğini söyledi. Tek bir şartla: Ali ona asla abi demeyecek!

Kıvılcım'ın duygusallığı umduğumuz gibi olmadı tabii. Bunun sonucunda Beliz Ferman'dan ayrıldı :/ Kıvılcım'da ortalığı karıştırmaya devam edeceğini ifade etti Tanju'ya.

Heyecanla beklediğimiz, Fransa'da eğitim almış ve alanında çok iyi kalp cerrahı Doktor Ela sonunda geldi! Ama maalesef onu izlemek önümüzdeki haftaya kaldı.

Dizi, sosyal medyada yine çok konuşuldu!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kadir-aksahin1

Lan tam dedim otizm sendromlu bi kişinin olduģu dizi ilgimi cekti ve keyifle izlicez gene aşk entrika felan karısıcak dizi ve sıradan olucak . Sayın prodüktör inşallah bu yazdıklarımı görürsün ve dizinin kaderini değistirirsin..

wednesday-addams

Açık ara en kötü bölümüydü... 😑 😕

dmttt

kesinlikle....

Görüş Bildir