Görüş Bildir
Haberler
Aleyna Tilki'nin Mısır Gevrekli Süt Banyosu Yaptıktan Sonra Bambaşka Bir İnsana Dönüştüğü Yalnız Çiçek Klibinin Analizi

etiket Aleyna Tilki'nin Mısır Gevrekli Süt Banyosu Yaptıktan Sonra Bambaşka Bir İnsana Dönüştüğü Yalnız Çiçek Klibinin Analizi

Yıldız Tilbe'nin 'Yıldızlı Şarkılar' albümünde en dikkat çeken yorumlardan biri şüphesiz Aleyna Tilki'nin seslendirdiği 'Yalnız Çiçek' şarkısı. Albümün Edis'ten sonra ikinci klibi bu şarkıya çekildi. Ancak bu klibin kurgusunun ve yönetmeninin Aleyna Tilki olduğunu da hatırlatalım. Biz de her yeni çıkan klip gibi Aleyna'nın klibini de kendimize göre analiz ettik. Bakalım siz nasıl bulacaksınız?

İçeriğin Devamı Aşağıda

Aleyna Tilki yeni klibiyle ilgili müjdeyi kendi Twitter hesabından verince biz de durmayalım, hemen klibi kendimizce analiz edelim dedik.

İlk sahnede Aleyna'yı kendi kendine kıyıya vururken görüyoruz. Ama gerçekten vuruyor! Bu karaya çıkmak değil, bu karaya kafa atmak!

"Aleyna'nın en yakın arkadaşı kimdir?" diye bir soru varsa onun cevabı net olarak işte bu ayıdır. Kendisini daha önce de pembe olarak görmüştük fakat bu kadar korkunç değildi.

Ayının bu kadar korkunç hale gelmesinin sebebi işte bu deli bozuklar. Ne istediniz yavrucaktan, soysuzlar çetesi!!!

Anlaşıldı, sizin derdiniz ayı değil! Güzel olan her şeye düşman bunlar. Şu sıfatlardan iyilik beklemek hata olurdu zaten.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Karaya vuran bir Aleyna'ya yapılan bu muamele gerçekten hiç hoş değil. O ayı bile bunlardan daha vicdanlıdır ama hayvan konuşamıyor işte!

Kafasına taç takanın kral olduğu bir memlekette yaşıyoruz zaar! Kızcağızı karga tulumba dediğimiz yöntemle arabaya tıkıp kaçırmalarından bunların ne kadar haysiyetten yoksun olduğunu anlamak mümkün. Pühhh suratınıza be!

Bu manyaklar kızı kaçırmadan önce belli ki kızcağız evinde yemek yiyormuş. Biliyorsunuz Aleyna'nın ilk öğrendiği yemeklerden biridir lavaboda makarna yapmak.

Bu arada Aleyna pazar akşamları Bizimkiler'den sonra mutlaka süt banyosu yapar. O gün sütçü geçmediği için bakkaldan aldığı pastörize sütleri küvete dökmek zorunda kaldığını da hatırlatalım.

Güzellik kurallarını bilenler bilir, süt banyosunu mutlaka renkli mısır gevreği ile yapmak lazım. Aleyna da bilinçli bir genç kadın olarak küvetin içine annesinin "Biz yokken yersin" diye aldığı mısır gevreklerini boca etmiş.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Süt banyosu sırasında "Yazıktır, israf olmasın" diyerek küvetteki mısır gevreklerini de yemeyi ihmal etmiyor Aleyna. Şu tutumluluğa bir bakar mısınız?

Banyodan sonra da lavabodaki makarnaları eliyle yiyor Aleyna. O pizza dilimi de inşallah elektrik süpürgesinin torbasından çıkmamıştır.

Heh, geldi yine sıfatsızlar. Allah sizi gün ışığında bile karşımıza çıkartmasın inşallah!

Ormanda yolunu kaybeden bu yakışıklı da kim? Aaa Emrah Karadumanmış! Git burdan küçük prens, seni harcayacaklar. Çok acayip şeyler dönüyor bu ıssız ellerde!

Kuzu gibi bakıyor yavrucağız, ürkek ve yapayalnız. Çünkü karşısındaki artık Hello Kitty İstanbul Bölge Müdürü Aleyna Tilki değil. Bu adamlar Aleynamızı, Şanzel Çatlak kadar çılgın yaptılar!

İçeriğin Devamı Aşağıda

Emrah bunların huyunu suyunu bilmediği için arabaya binerken "Öne ben geçecem!" diye tutturuyor ve bakın neler oluyor? Evet, maalesef Emrah artık LPG tankı oldu! :( Bye bye sıralı otogaz sistemi Reyiz. :(

Gördüğünüz gibi Aleyna'nın damarlarında artık pamuk şeker dolaşmıyor maalesef. O şimdi bu korkunç çetenin dediğim dedik ablası. Sana da güle güle Hello Kitty Reyiz, şaşırttın doğrusu!

Bu kadar çok konuştuk madem, Aleyna'nın bu fantastik klibini de hep beraber bir izleyelim bakalım.

Peki Aleyna Tilki'nin klibini siz nasıl buldunuz?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2363
811
324
268
117
115
80
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
VERONİKA

yıldız tilbenin yerinde olsam klipten sonra şarkımı geri isterdim ....

Nida Keşküş

setinde çalışan insanlara iftar için izin vermeyen , kendisinden 12 yaş büyük birisine hakaret eden birisini bu kadar meşhur etmemeliydik!!

Hazal Erulusoy

Anladığım kadarı ile gıda zehirlenmesini anlatıyor :D

Sertaç Bigün

ayağa kalktım alkışlıyorum bu yorumu :) :)