Aleyna Tilki'nin Mısır Gevrekli Süt Banyosu Yaptıktan Sonra Bambaşka Bir İnsana Dönüştüğü Yalnız Çiçek Klibinin Analizi

1.7bPAYLAŞIM

Yıldız Tilbe'nin "Yıldızlı Şarkılar" albümünde en dikkat çeken yorumlardan biri şüphesiz Aleyna Tilki'nin seslendirdiği "Yalnız Çiçek" şarkısı. Albümün Edis'ten sonra ikinci klibi bu şarkıya çekildi. Ancak bu klibin kurgusunun ve yönetmeninin Aleyna Tilki olduğunu da hatırlatalım. Biz de her yeni çıkan klip gibi Aleyna'nın klibini de kendimize göre analiz ettik. Bakalım siz nasıl bulacaksınız?

Aleyna Tilki yeni klibiyle ilgili müjdeyi kendi Twitter hesabından verince biz de durmayalım, hemen klibi kendimizce analiz edelim dedik.

İlk sahnede Aleyna'yı kendi kendine kıyıya vururken görüyoruz. Ama gerçekten vuruyor! Bu karaya çıkmak değil, bu karaya kafa atmak!

"Aleyna'nın en yakın arkadaşı kimdir?" diye bir soru varsa onun cevabı net olarak işte bu ayıdır. Kendisini daha önce de pembe olarak görmüştük fakat bu kadar korkunç değildi.

Ayının bu kadar korkunç hale gelmesinin sebebi işte bu deli bozuklar. Ne istediniz yavrucaktan, soysuzlar çetesi!!!

Anlaşıldı, sizin derdiniz ayı değil! Güzel olan her şeye düşman bunlar. Şu sıfatlardan iyilik beklemek hata olurdu zaten.

Karaya vuran bir Aleyna'ya yapılan bu muamele gerçekten hiç hoş değil. O ayı bile bunlardan daha vicdanlıdır ama hayvan konuşamıyor işte!

Kafasına taç takanın kral olduğu bir memlekette yaşıyoruz zaar! Kızcağızı karga tulumba dediğimiz yöntemle arabaya tıkıp kaçırmalarından bunların ne kadar haysiyetten yoksun olduğunu anlamak mümkün. Pühhh suratınıza be!

Bu manyaklar kızı kaçırmadan önce belli ki kızcağız evinde yemek yiyormuş. Biliyorsunuz Aleyna'nın ilk öğrendiği yemeklerden biridir lavaboda makarna yapmak.

Bu arada Aleyna pazar akşamları Bizimkiler'den sonra mutlaka süt banyosu yapar. O gün sütçü geçmediği için bakkaldan aldığı pastörize sütleri küvete dökmek zorunda kaldığını da hatırlatalım.

Güzellik kurallarını bilenler bilir, süt banyosunu mutlaka renkli mısır gevreği ile yapmak lazım. Aleyna da bilinçli bir genç kadın olarak küvetin içine annesinin "Biz yokken yersin" diye aldığı mısır gevreklerini boca etmiş.

Süt banyosu sırasında "Yazıktır, israf olmasın" diyerek küvetteki mısır gevreklerini de yemeyi ihmal etmiyor Aleyna. Şu tutumluluğa bir bakar mısınız?

Banyodan sonra da lavabodaki makarnaları eliyle yiyor Aleyna. O pizza dilimi de inşallah elektrik süpürgesinin torbasından çıkmamıştır.

Heh, geldi yine sıfatsızlar. Allah sizi gün ışığında bile karşımıza çıkartmasın inşallah!

Ormanda yolunu kaybeden bu yakışıklı da kim? Aaa Emrah Karadumanmış! Git burdan küçük prens, seni harcayacaklar. Çok acayip şeyler dönüyor bu ıssız ellerde!

Kuzu gibi bakıyor yavrucağız, ürkek ve yapayalnız. Çünkü karşısındaki artık Hello Kitty İstanbul Bölge Müdürü Aleyna Tilki değil. Bu adamlar Aleynamızı, Şanzel Çatlak kadar çılgın yaptılar!

Emrah bunların huyunu suyunu bilmediği için arabaya binerken "Öne ben geçecem!" diye tutturuyor ve bakın neler oluyor? Evet, maalesef Emrah artık LPG tankı oldu! :( Bye bye sıralı otogaz sistemi Reyiz. :(

Gördüğünüz gibi Aleyna'nın damarlarında artık pamuk şeker dolaşmıyor maalesef. O şimdi bu korkunç çetenin dediğim dedik ablası. Sana da güle güle Hello Kitty Reyiz, şaşırttın doğrusu!

Bu kadar çok konuştuk madem, Aleyna'nın bu fantastik klibini de hep beraber bir izleyelim bakalım.

Peki Aleyna Tilki'nin klibini siz nasıl buldunuz?

Çok fantastik olmuş ya, bayıldım. Bu kız işi biliyor!
Başıma bir iş gelmeyecekse hiç beğenmedim, saçma olmuş!
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

"Şu an Amerikada gece bu yüzden uyuyacağım?" Sonradan görme ve görgüsüzlükte daha ileri seviyelisini tanımıyorum bravo. Şeymayı bile geride bıraktın şu an. Klibinin bu kadar izlenme sebebi de sevildiğinden falan değil herkes "yine ne yapmış bu gerzek" diye diye izledi o klibi. Yani ben öyle umuyorum yoksa yoktur ya olamaz Türkiyede bu kadar zevksiz insan..

Gizli Kullanıcı

Hello Kitty İstanbul Bölge Müdürü 😂 bu kızı zeynadaki callistoya yani hudson leick e benzetiyorum.klip de özenti.bunu da kaybettik.e olacağı buydu show dünyasında..tarikatların eline geçip meşhur olmak için kirlenmemek mümkünmü..illa böyle saçma sapan şeyler yapacaklar,yok süt banyosu,nimetleri mundar etme,food porn,abuk subuk kıyafetler..😒çocuklar izliyo,onlara kötü örnek.👎şarkı güzel ama klip ne alaka?şarkı depresif,yıldız tilbenin ilk çektiği klip daha uygun olmuş,ben de sen olsan bari gibi bi şarkı sandım..çocukluktan çıkamamış,kadınlığa ve yabancı şarkıcılara özenti arasında saçma sapan bi klip olmuş,şarkıyla alakası ne bunun yani?!şarkı zaten yıldızın..geriye bişey kalmıyo dolayısıyla.şarkı depresif

jane_eyre

Son derece özenti bir klip olmuş. Başarısızca bir sahtelik akıyor klipten. En son 90'larda vardı bu kadar komik işler.

ali-davutoglu1

Bu kızdan bi s...m olmaz

aptalasik

Kusmak İsteyenlerin izleyebilceği bir klip olmuş beklenildiği gibi :D

Görüş Bildir