Görüş Bildir
Haberler
AKP'li Özkan: 'Hasret Bitip Gelseydi Cumhurbaşkanımız Ne Yapacağını Gösterecekti'

AKP'li Özkan: 'Hasret Bitip Gelseydi Cumhurbaşkanımız Ne Yapacağını Gösterecekti'

AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2012’de Fetullah Gülen’e yaptığı “Hasret bitsin” çağrısını hatırlatarak “Hasret bitip gelseydi, Cumhurbaşkanımız ne yapacağını gösterecekti” dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kanal 42 TV’de yayınlanan Sümen Altı programına konuk olan Özkan, Erdoğan’ın 2012 yılında Gülen’e yaptığı “Hasret bitsin” çağrısını ve yine Erdoğan’ın 17-25 Aralık sürecinde söylediği “Ne istediler de vermedik” sözlerini hatırlattı.

'Hasret bitip gelseydi, Cumhurbaşkanımız ne yapacağını gösterecekti. Sayın Cumhurbaşkanımız FETÖ’cülere mesafeyi her zaman koymuştur' diyen Özkan, 'Cumhurbaşkanımız ne dedi? ‘Ne istedin de vermedik’ dedi. Yahu bugün Türkiye’de kim olursa olsun. İster özel sektör ister STK, dernek, vakıf… ‘Ülke, gençlik ve eğitim için çalışma yapıyoruz’ derse devlet olarak biz bunlara gönül açmak zorundayız. Ne istedin de vermedik? Haa devleti istersen devleti veremeyiz. Çünkü devlet, 85 milyonun devleti. Onun bunun ele geçirdiği devlet olamaz' ifadelerini kullandı.

"AK Parti, zaten FETÖ’cülerin giremediği bir yapı"

"AK Parti, zaten FETÖ’cülerin giremediği bir yapı"

Ayrıca 'Cumhur İttifakı FETÖ’cülerin dizayn edemediği bir ittifaktır. MHP de bunlara direnmiştir' görüşünü dile getiren Özkan, şöyle konuştu:

'AK Parti, zaten FETÖ’cülerin giremediği, FETÖ’cülerin ele geçiremediği bir parti olmuştur. Onun için 17/25 Aralık püskürtülmüştür. Cumhur İttifakı FETÖ’cülerin dizayn edemediği bir ittifaktır. MHP de bunlara direnmiştir. 1960’lardan beri damla damla sızarak mevzi kazanan bir terör örgütünden bahsediyoruz. ‘15 Temmuz’dan sonra KHK ile atılan FETÖ’cüleri yeniden göreve getireceğiz’ diyen CHP ‘FETÖ’cülerin bütün dönemlerdeki sızmalarını biz destekledik’ demiş olmuyor mu? CHP, bunların FETÖ’cü olduğunu bile bile ve darbeyi gerçekleştirdiklerini bile bile ‘Biz hükümet olacağız’ diyorlar. Cumhur İttifakı bir eksendir. Bir tarafta FETÖ’nün nüfuz edemediği diğer taraftan da FETÖ’nün dizayn ettiği yapı.'

Özkan, asgari ücretle alakalı soruya ise, 'Hiç endişe etmeyin. Asgari ücretlilerin hak ettikleri ücret miktarına, ulaşacakları bir yıl olacak' diye yanıt verdi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
16
10
7
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
hsynnnnnn

adamın adı cahil özkan olmalıymış

Hazreti Deist

Bu kadar çirkin,yalancı,riyakar,kötü,vicdansız insanı toplamayı nasıl başardı Akp diye düşünüyorum bazen.

Halil Değerli

Reis, hocasının yanından şimdiden yer ayırtsın..... ..... Eninde sonunda ülkeden kaçıp onun yanına sığınacak.... .... 🤪😡😠