Görüş Bildir

AKP'li Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'nın Lüks Marka Sevdasına Dair Ağızları Açık Bırakan Detaylar

Anasayfa
 > Gündem

Milletvekilleri ve siyasilerin giydikleri zaman zaman gündeme geliyor. Şimdi ise Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Hamza Yerlikaya'nın üstünde taşıdığı lüks markalar gündemde. Bakalım neler düşüneceksiniz?

Milletvekillerinin ve siyasetçilerin giydiği kıyafetler, kullandığı aksesuarlar zaman zaman gündeme geliyor. Daha önce AKP MKYK üyesi Mücahit Birinci'nin yaklaşık 5 bin TL değerindeki Louis Vuitton marka atkısı sosyal medyada gündem olmuştu hatırlarsanız.

Milletvekillerinin ve siyasetçilerin giydiği kıyafetler, kullandığı aksesuarlar zaman zaman gündeme geliyor. Daha önce  AKP MKYK üyesi Mücahit Birinci'nin yaklaşık 5 bin TL değerindeki Louis Vuitton marka atkısı sosyal medyada gündem olmuştu hatırlarsanız.

Detayları burada anlatmıştık 👇

Şimdi ise Nokta Dergisi'nin eski genel yayın yönetmeni Cevheri Güven'in bir başka AK P'li ile ilgili iddiaları var. Güven, Twitter hesabında Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Hamza Yerlikaya'nın lüks giyim tarzına ait detayları paylaştı.

Şimdi ise Nokta Dergisi'nin eski genel yayın yönetmeni Cevheri Güven'in bir başka AK P'li ile ilgili iddiaları var. Güven, Twitter hesabında  Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Hamza Yerlikaya'nın lüks giyim tarzına ait detayları paylaştı.

Cevheri Güven'in iddiaları şöyle 👇

Cevheri Güven'in iddiaları şöyle 👇

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
126
21
18
7
4
4
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Bozkurt

Sefaleti öven inançların otokrasiye faydalarından ufak bir kesit.

kahramannn

İslamiyet sefaleti nerede övüyor tam olarak

Mehmet Aydin

Cahit özkan çıkıp bu Adamı savunmuştu lise mi üniversitemi diploması var diye, ilkokul diploması sahte diye mahkeme belgelenmişti, CHP ortaya çıkarmıştı, ger... Devamını Gör

hmtzn9

benim okuduğum dönemlerde güreş eğitim merkezinin öğrencilerine büyük tolerans gösteriyorlardı lisede bizim sınıfta iki tane vardı okuma yazmaları çok kötüyd... Devamını Gör

Yigit Karabey

diyecegim tek sey!!! HARAM ZEHIR ZIKKIM olsun!