Görüş Bildir

Ahmet Çakar, Aziz Yıldırım'a Sert Çıktı! "Sen Kimsin Lan"

Anasayfa > Gündem

Ahmet Çakar, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın basın mensuplarına ''Siz kimsiniz lan'' diye hitap etmesine 'Sen kimsin lan' diyerek çıkıştı.

Ertem Şener'in moderatörlüğünü yaptığı Rasim Ozan Kütahyalı, Sinan Engin, Ahmet Çakar ve Abdülkerim Durmaz'ın gündemdeki spor olaylarını değerlendirdiği Beyaz Futbol programında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın açıklamaları masaya yatırıldı.

Aziz Yıldırım'ın geçtiğimiz hafta yaptığı basın açıklamasına canlı yayında cevap veren Çakar, sert ifadeler kullandı.

İŞTE AHMET ÇAKAR'IN YILDIRIM'A VERDİĞİ YANIT;

Başkan, benim de içinde bulunduğum bir gruba 'Siz Kimsiniz Lan' dediya ona cevap vereyim mi? Sen kimsin lan.. Sen kimsin.. Sen kimsin.. Eski hakemiz burada çıkmaya hakkımız var. Sen mütahitsin 10-20 yıldır takım yönetiyosun. Bir de Fenerbahçe'nin başını derde soktun.. Yeniden yargılanırsın aklanırsın ona hiç bir lafım yok saygım var. Siz kimsiniz lan dediği basın mensuplarının başında ben kendi üzerime alıyorum. Sen kimsin lan..

'BAŞKANLIĞINA SAYGIM VAR'

Tekrar söylüyorum bana ve meslektaşlarıma 'Siz kimsiniz lan' diyen adama 'Sen kimsin lan'. Fenerbahçe Başkanısın F.Bahçe konusunda saygı duyarım ama sakın bir daha 'lan' falan deme yeniden söylüyorum 'Sen kimsin lan'..

'SEVİLDİĞİNİ BİL'

Sevildiğini bil yalnış yapma, eleştirebilirsin ama 'lan' falan dersen 'lan' aynen sana geliyor.

Eurosport 

Kaynak: http://tr.eurosport.com/futbol/super-...

İşte o anlar

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?