8 Soruda Seninle İlgili Bir Gerçeği Söylüyoruz!

2.6bPAYLAŞIM

8 soruda senin hakkında bir gerçeği ortaya çıkaracağız!

Öğrenmek için haydi teste!

1. Haydi başlayalım! Yalnızlıktan ne kadar hoşlanıyorsun? (1 en az 6 en çok olacak şekilde puanla!)

2. Okul hayatın boyunca hangi öğrenci tipiydin?

3. Yeni tanıştığın birinin ilk neresine bakarsın?

4. Bu fotoğrafa baktığında nasıl hissediyorsun?

5. Bir insanda en tahammül edemediğin özellik hangisi?

6. Şimdi de bir Şirinler karakteri seç!

Güçlü Şirin
Şirine
Gargamel
Gözlüklü Şirin
Şirin Baba
Sakar Şirin

7. Evde bir eşya bozulduğunda tutumun nasıl olur?

Sinirlenir, bozuk olmayan kısımlarını da ben bozarım.
Bozulanın yerine yenisini alırım.
Hemen alet çantamı alır tamir etmeye başlarım.
Pek eşya bozulmaz bende, çok dikkatli kullanırım her şeyimi.
Eğlence çıktı, tamir edemeyeceğim ama zaten bozuk biraz kurcalayayım bari.
Hiç anlamam tamir işlerinden, bir usta çağırırım.

8. Son olarak insanların değişecebileceğine ne kadar inanıyorsun? (1 en az 6 en çok olacak şekilde puanla!)

Güvenilirsin!

Verdiğin cevaplara göre sen güvenilir birisin. Güven bu hayatta senin için en önemli şeylerden biri. Bu yüzden de yeni insanlarla tanıştığında onlara şüpheyle yaklaşıyorsun. Ama tanıyıp, iyi biri olduğuna kanaat getirip güvenirsen, o kişiyi ömür boyu bırakmazsın. Bu özelliğin yakınlarının seni çok sevmesine sebep oluyor. Herkes senden zarar gelmeyeceğini biliyor ve sana saygı duyuyor bu yüzden.

Endişelisin!

Verdiğin cevaplara göre sen endişeli birisin. Sen büyük hayalleri olan ama bunlar hakkında bir sürü de endişeleri olan birisin. Endişelerin hayallerini ve yapmak istediklerinin önünde engel teşkil ediyor. Olayları daha az büyütsen ve biraz kendini düşünüp rahat olsan senin için daha yararlı olacak. Yoksa bu endişeyle nereye kadar? Ne olursa olsun hiçbir şey hayallerinden seni alıkoymasın.

Kötümsersin!

Verdiğin cevaplara göre sen kötümser birisin. Pesimistin yani. Yaşadığın her şeyi içinde yaşıyorsun ama olumsuz olarak. Hayatındaki olumsuz ve kötü şeylere çok takılıyorsun. Kesinlikle kötü biri değilsin gayet naif ve ince bir insansın. Bu pesimist halin biraz da bundan kaynaklanıyor. Etrafındaki güzel şeylere odaklanmak bu kadar zor olmamalı. Ne olursa olsun hayat güzel ve yaşamaya değer. Biraz kafanı kaldır ve çevrendeki güzellikleri gör.

Zekisin!

Verdiğin cevaplara göre sen zeki birisin. Sen problemleri çözmede ve hayatını idare etmede çok zeki bir insansın fakat diğer insanlarla empati yapma yeteneğin pek gelişmemiş. Zekan çevrendeki herkesi kendine hayran bıraktırıyor fakat bu birazcık bencil halin seni eleştirmelerine neden oluyor. İnsanlarla empati yapmak bu kadar zor bir şey değil eminiz ki zekanla bunu da başarabilirsin. Sana güvenimiz tam.

Lider Ruhlusun!

Verdiğin cevaplara göre sen lider ruhlusun. Öyle bir kişiliğin var ki herkese liderlik edebilecek kabiliyete sahip kılıyor seni. Arkadaşlarının sorunlarını çözmek ya da bir iş grubuna liderlik etmek senin için çocuk oyuncağı ancak biraz inatçısın. Çevrendekilerin görüşleri senin için hep geri planda kalıyor ve ne olursa olsun kendi düşünceni uyguluyorsun. Biraz bu inadından vazgeçip farklı görüşleri de önemsersen harika bir lider olacaksın!

Maceracısın!

Verdiğin cevaplara göre sen maceracı birisin. Yeni şeyler denemek, yeni yerler görmek, farklı şeyler araştırmak ve öğrenmek senin hayatının en büyük parçası. Yeni insanlarla tanıştığında onlara güvenmen çok çabuk oluyor ama fikirlerini değiştirmelerine kolayca izin vermiyorsun. Bu özelliğin seni sen yapan en önemli şeylerden biri. Yeniliklere ne kadar açıksan da kendinden ödün vermeye o kadar kapalısın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mazlum-kocovali

Verdiğin cevaplara göre sen lider ruhlusun. Öyle bir kişiliğin var ki herkese liderlik edebilecek kabiliyete sahip kılıyor seni. Arkadaşlarının sorunlarını çözmek ya da bir iş grubuna liderlik etmek senin için çocuk oyuncağı ancak biraz inatçısın. Çevrendekilerin görüşleri senin için hep geri planda kalıyor ve ne olursa olsun kendi düşünceni uyguluyorsun. Biraz bu inadından vazgeçip farklı görüşleri de önemsersen harika bir lider olacaksın!

nihat-abiz

Verdiğin cevaplara göre sen zeki birisin. Sen problemleri çözmede ve hayatını idare etmede çok zeki bir insansın fakat diğer insanlarla empati yapma yeteneğin pek gelişmemiş. Zekan çevrendeki herkesi kendine hayran bıraktırıyor fakat bu birazcık bencil halin seni eleştirmelerine neden oluyor. İnsanlarla empati yapmak bu kadar zor bir şey değil eminiz ki zekanla bunu da başarabilirsin. Sana güvenimiz tam.

navybluewhite

Endişeli..doğruda😖😖😖😖

burakcalls

pesimist ? WTF !

yagmur-deniz11

güvenilirim

Görüş Bildir