8 Soruda Seni Bu Hayatta En Çok Düşündüren Şeyi Söylüyoruz!

-

Bu testte sana 8 soruda seni bu hayatta en çok zorlayan şeyi söylüyoruz!

Hazırsan teste başlayalım!

1. Öncelikle bir yaşını öğrenelim!

2. Kendi hayatından şunlardan birini çıkarma şansın olsaydı neyi çıkarırdın?

3. Pekii hangisi bir insanda seni en çok sinirlendiren özelliktir?

4. Bir arkadaş ortamında nasıl biri olarak bilinmek senin için daha önemlidir?

5. Şu anki mutluluk seviyeni 1'den 4'e derecelendirmeni istesek? (1: Çok mutsuzum, 4: Çok mutluyum)

6. Bu özelliklerden bir tanesi sana eklenecek diyelim. Hangisini seçerdin? (EQ: Duygusal zekâ)

7. Fırsat verilse Türkiye'de neyi değiştirirdin acaba?

8. Geldik son soruya: Sence bu teste tıklamana sebep olan en çok düşündüğün şeyden hangi yılda kurtulacaksın?

Gelecek Kaygısı!

Verdiğin cevaplara seni bu hayatta en çok düşündüren şey: gelecek kaygısı! Aslında takılmayacak bir konu gibi değil ama, seninki biraz fazla. Geleceğini düşünüp buna göre hareket etmen normal, sadece yaşadığın her anı bunu düşünerek berbat etmesen senin için daha iyi. Hayat güzel ve bunu doya doya yaşamak seni daha mutlu edecek. Yine tedbiri elden bırakmazsın sen ama olsun ;)

Aşk Hayatın!

Verdiğin cevaplara seni bu hayatta en çok düşündüren şey: aşk hayatın! Hoşgeldin duygusal arkadaşıımm. Yani tabiki insan aşk hayatının yolunda gitmesini ister, ama aşk seni düşündürüp bunaltmaktansa sana mutluluk vermesi gereken bir duygu. Bu kadar kafana takıyorsan belki de senin için doğru olmayan biri var hayatında. Bu konuyu biraz gözden geçirmende fayda var bence.

Borçların!

Verdiğin cevaplara seni bu hayatta en çok düşündüren şey: borçların! Ah güzel kardeşim, birçoğumuz gibi demek sen de aynı durumdasın :( Ama üzülme, sadece biraz planlama yapsan her şey yoluna girecek. Aslında bu planlamayı en başında yapsan belki de bu kadar bunalmayacaksın. Yine de unutma, zaten neredeyse hepimizin borcu var. Buna kafanı takıp hayatını daha da zora sokma derim.

Sınavlar!

Verdiğin cevaplara seni bu hayatta en çok düşündüren şey: sınavlar! Demek öğrencisin :( Şu an en büyük derdin bu gibi görünse de, birkaç yıl içinde bu durumdan kurtulacaksın. Böyle düşününce aslında sen de aynı sonuca varacaksın, gelip geçici bir durum için kendini derde sokmaya değer mi? Büyüklerimizin de dediği gibi, sınavlar dünyanın sonu değil :(

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fnaf-chicas

Sınavlar! Sınavlar! Verdiğin cevaplara seni bu hayatta en çok düşündüren şey: sınavlar! Demek öğrencisin :( Şu an en büyük derdin bu gibi görünse de, birkaç yıl içinde bu durumdan kurtulacaksın. Böyle düşününce aslında sen de aynı sonuca varacaksın, gelip geçici bir durum için kendini derde sokmaya değer mi? Büyüklerimizin de dediği gibi, sınavlar dünyanın sonu değil :( (/%100 haklı)

nurcii

aşk meşk işleriymiş

deniz-azdemir

Sırf 17 yaş ve altı seçtiğim için "Sınavlar" çıktı. Sınavlar kimin umrunda be? Bir yıldır Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde ilaçla tedavi görüyorum ve ben iyileşirim, ilacı azaltırlar diye düşündükçe dozu arttırıyorlar, ek ilaç koyuyorlar. Ben psikolojimi düzeltmeye çalışıyorum sırf geçen sene yaptığım gibi intihara kalkışmıyım diye ama sınavlar benim için en önemli olan, değil mi?!?!

heart-shaped-glasses

Gelecek kaygısı. Doğru.

melike-akpinar1

7. soruda hepsini seçemiyor muyuz ?

Görüş Bildir