Görüş Bildir
Haberler
8 Soruda Hayatında Eksik Olan Şeyi Söylüyoruz!

etiket 8 Soruda Hayatında Eksik Olan Şeyi Söylüyoruz!

Hayatında eksik olan şey hangisi? Öğrenmek için yapman gereken çok basit. 8 soruyu cevapla ve hayatında eksik olan şeyi gör!

Hazırsan haydi teste!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Haydi başlayalım! Öncelikle bu aralar neden uyuyamadığını öğrenelim!

2. Bu emojilerden hangisini mesajlarında daha sık kullanıyorsun?

3. Kendi hayatından şunlardan birini çıkarma şansın olsaydı hangisini çıkarırdın?

4. Bunlardan hangisi senin tahammül sınırını daha fazla zorlar?

5. Sana en çok hangisi koyar?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Ruh haline en uygun Duman şarkısını seç!

7. Sosyal hayatın ne durumda?

8. Son olarak çok düşünmeden sadece bir kelime seç!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Huzur!

Huzur!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatındaki eksik olan şey: Huzur! Evet, hayatında huzur eksik... İşte gözlerinin sık sık dalmasının da gökyüzünün ciğerine dolmasının da sebebi bundandır. Her konuştuğunda sana huzur veren bir ses olsa mesela belki huzursuzluğun biter ya da aile/iş hayatındaki huzursuzluklar son bulsa... Her şeyin tamam ama huzurun noksan. Elbet bir gün sen de aradığın huzuru bulacaksın. Aramaktan hiç vazgeçme!

Mutluluk!

Mutluluk!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatındaki eksik olan şey: MutlulukEvet, hayatında mutluluk eksik... Sen istemiyor musun sanki mutlu olmak? Ama bunun önünde bir sürü engel var sen de bunları çok iyi biliyorsun.  Bunlarla mücadeleni de mutluluğu elde edene kadar sürdüreceksin. Çünkü senin inadından, hırsından hiçbiri kurtulamaz. Her şeyin tamam bir tek mutluluğun noksan. Elbet bir gün sen de aradığın mutluluğu bulacaksın. Aramaktan hiç vazgeçme!

Özgürlük!

Özgürlük!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatındaki eksik olan şey: Özgürlük! Evet, hayatında özgürlük eksik... Özgür değilsin sen, özgür hissetmiyorsun kendini. Baskılar var üzerinde bir sürü. Ama seni yıldıramıyorlar tabi. Yıldıramayacaklar da! Özgürlüğünü kazanana kadar çabalayacaksın. Çünkü özgürlük konusunda sıkıntı çeksen de mücadele etmek konusunda bir ustasın. Amacını ulaşmadan da asla vazgeçmezsin. Her şeyin tamam bir tek özgürlüğün noksan. Elbet bir gün sen de aradığın özgürlüğü bulacaksın. Aramaktan hiç vazgeçme!

Para!

Para!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatındaki eksik olan şey: Para! Evet, hayatında para eksik... İyi de hangimizde eksik değil ki zaten? :) Çoğunlukla ''şu kadar param olsa'' şeklinde hayaller kurarken görüyoruz seni. Kim kurmaz ki böyle hayaller zaten. Bunu gerçekleştirebilecek biri varsa o da senden başkası değil. Çünkü senin elinden bir uçan bir de kaçan kurtulur sadece. Her şeyin tamam bir tek paran noksan. Elbet bir gün sen de aradığın parayı bulacaksın. Aramaktan hiç vazgeçme!

Başarı!

Başarı!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatındaki eksik olan şey: Başarı! Evet, hayatında başarı eksik... Bunun için ne kadar çabaladığını çevrendeki herkes görüyor ama. Başarıyı salt okuduğun bölümde ilk 3'e girmek ya da çalıştığın şirkette terfi almak gibi düşünme. Hepimizin hayatında ufak da olsa başarılı olduğu bir sürü şey var. Onları düşün ve motive ol. Her şeyin tamam bir tek başarın noksan. Elbet bir gün sen de aradığın başarıyı bulacaksın. Aramaktan hiç vazgeçme!

Sevgi!

Sevgi!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatındeki eksik olan şey: Sevgi! Evet, hayatında başarı eksik... Sevmek ama sevilmemek, değer görmemek, hak ettiğini alamamak sanki senin kaderin olmuş. Ama bu kaderi değiştirecek olan kişi de sensin. Elbet karşına seni, senden daha çok sevecek birisi çıkacak. Her şeyin tamam bir tek sevgi noksan. Elbet bir gün sen de aradığın sevgiyi bulacaksın. Aramaktan hiç vazgeçme!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2184
575
326
213
199
123
106
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Asosyal deli

Verdiğin cevaplara göre senin hayatındaki eksik olan şey: Huzur

s.pieterse

Huzur dedi bence evet