8 Maddede Şarjlı Diş Fırçası Kullanmanın Faydaları

-

Her ne kadar normal diş fırçası kullanmak da iyi olsa, şarjlı diş fırçalarının faydaları onları daha çekici bir pozisyona koyuyor. Şarjlı dış fırçalarının faydalarına bakmak isterseniz buyurun...

Kaynak: https://www.electricteeth.co.uk/benefits...

1. Normal bir fırçayla kıyaslandığında, plakları %100 oranında temizler.

Yapılan bir araştırmaya göre 3 aylık şarjlı diş fırçası kullanımın sonunda dişte plaklar önceki haline kıyasla %21 oranında azalmış oluyor.

2. Diş çürümesini azaltır ve dişeti sağlığını geliştirir.

Gingivitis, diş plağındaki bakteriyel toksinlerin neden olduğu diş etlerinin iltihabıdır. Diş etlerinin hassaslaşmasına ve kanamasına neden olabilir. Şarjlı diş fırçaları plakları önlemede daha iyi olduğu için, plakların önlenmesiyle birlikte ağızdaki bakteri miktarı da azalır. 3 ay içinde ağrılarda %11 oranında düşüş yaşanır.

3. Ağızdaki kötü kokuları önlemeye yardımcı olur.

Dişleriniz, diş etleriniz, yanaklarınız ve diliniz daha temiz olduğu takdirde ağızdaki koku da azalır. Böylece daha öz güvenli bir şekilde gülümseyebilirsiniz.

4. Birbirinden farklı fırça başlıkları ile daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Şarjlı diş fırçaları için kullanılabilen farklı fırçalarla daha iyi bir ağız temizliği elde edebilirsiniz. Bazıları günlük temizlik için, bazıları ise özellikle diş telleriyle birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

5. Tutarlı güç sağladığı için dişlerinizi neredeyse bir diş hekimi kadar iyi temizleyebilirsiniz.

Normal bir dış fırçasıyla dişleriniz temizlerken siz efor sarf ederken, şarjlı bir diş fırçası bu işi yapar. Elektrik motoru kılları hareket ettirdiği için siz yapmak zorunda kalmazsınız. Şarjlı diş fırçalarının kılları dakikada 30,000 kez hareket eder.

6. Ayarlanabilir zamanlayıcılar ile fırçalama sürenizi ayarlayabilirsiniz.

Dişlerimizi günde 2 kez temizlememiz gerekiyor ancak bu temizleme sürecini akılda tutmak oldukça zor. Zamanlayıcılar sayesinde bununla siz uğraşmazsınız ve daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

7. Farklı temizleme modları ile istediğiniz sonuca ulaşmak da mümkün.

Normal bir fırçada sedece tek bir mod varken, şarjlı bir dış fırçası birçok farklı mod sunuyor. Günlük temizlik, beyazlatıcı, hassas, diş eti bakımı, derin temizlik, masaj ve dil temizliği gibi farklı modlar mevcut.

8. Sert fırçalamalara karşı uyaran basınç sensörleri ile diş ve ağız sağlığınızı daha kolay koruyabilirsiniz.

Sert fırçalamak daha iyi bir sonuç vermeyeceği gibi, diş etiniz, dişleriniz için tehlike arz edebilir. Şarjlı diş fırçalarının bir başka faydalı özelliği de ağız bakımınızda bu konuda uyaran sensörlere sahip olması. Böylece daha temiz ve daha sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ghosthin

Arianayı görüpde geldim jdkfksdn

princetk

haha reklamlar :) bu arada 1 senedir kullanmaktayım çok başarılı. 1 paket yedek başlık için reklamverene adres veriyorum: ... mh. .. caddesi :) (beleşe ürünü övmeyelim)

mertens

Valla ben kullandım dişlerimi aşındırdı hassasiyet yaptı, güvenemiyorum

hakkant

Postta da yazıldığı gibi farklı fırça başlıkları var bazıları sert bazıları yumuşak. Buna dikkat ederek değiştirmenizi tavsiye ederim.

bakissizbirkedi

haha reklam yok haha

neset-baba

Niye reklam yapmasınlar ki? Site çalışanlarının parasını siz mi vereceksiniz? Vakıf mı burası :))

bakissizbirkedi

dam üstünde saksağan

hakkant

Genelde böyle postlar reklam oluyor

neset-baba

Yazdığın cümleyle ne demek istediğini yaz da saksağanın beline kazmayı vuralım. O derin manalı kelimelerinle ne anlatmak istedin? Zira ben reklama eleştiri olarak yorumladım. Belli ki daha farklı anlamı var.

Görüş Bildir