Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

8-14 Mayıs Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor? Yıldızlar Sizin İçin Neler Vaad Ediyor? İşte Haftalık Astroloji Yorumlarınız...

-

Bu Hafta Akrep Burcunda Dolunay Meydana Gelecek...

11 Mayıs'ta Akrep burcunda dolunay meydana gelecek. Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek? Haftanın genel astrolojik etkilerini ve dolunayı astrolog Demet Baltacı sizin için yorumladı...

Yorumları lütfen öz burcunuzla birlikte yükselen burcunuza göre de takip ediniz...

Koç Burcu Haftalık Astroloji Yorumu 8-14 Mayıs 2017

Sevgili Koçlar Akrep burcunda meydana gelecek dolunay hisseli paralar, finansal kaynaklar, ilişkilerdeki maddi paylaşımlar, cinsellik gibi alanlarda güçlü dönüşümler meydana getirebilir.

Boğa Burcu Haftalık Astroloji Yorumu 8-14 Mayıs 2017

Sevgili Boğalar dolunayla birlikte ilişkilerinizde ciddi kararlar alabilir, evlilik, ortaklık gibi sözleşmeli ilişkilerde dönüşümler yaşayabilirsiniz...

İkizler Burcu Haftalık Astroloji Yorumu 8-14 Mayıs 2017

Sevgili İkizler dolunay günlük yaşamın, iş, meslek, çalışma koşulların, sağlık ve diyetinle ilgili alanlarda gelişmeleri öne çıkarabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Astroloji Yorumu 8-14 Mayıs 2017

Sevgili Yengeçler dolunay aşk yaşamını öne çıkarıyor. Çocuklar ile ilgili de hızlı gelişmeler olabilir.

Aslan Burcu Haftalık Astroloji Yorumu 8-14 Mayıs 2017

Sezgili Aslanlar dolunay ev, yuva, aile alanlarında enerjileri öne çıkarıyor. Yer değişiklikleri, ebeveynlerle ilgili konular daha fazla gündeme gelebilir.

Başak Burcu Haftalık Astroloji Yorumu 8-14 Mayıs 2017

Sevgili Başaklar dolunay haftasında eğitim, ticaret ve yakın çevre ilişkilerindeki gelişmeler hızlanabilir. Seyahate çıkabilirsin.

Terazi Burcu Haftalık Astroloji Yorumu 8-14 Mayıs 2017 - YouTube

Sevgili Teraziler dolunay maddi kaynakların, kazançların, para durumun ile ilgili gelişmeleri öne çıkarıyor.

Akrep Burcu Haftalık Astroloji Yorumu 8-14 Mayıs 2017

Sevgili Akrepler burcunda meydana gelecek dolunayla yaşamında önemli kararlar alabilir, dönüşümler yaşayabilirsin. Bulunduğun ortamlarda daha fazla dikkat çekebilirsin.

Yay Burcu Haftalık Astroloji Yorumu 8-14 Mayıs 2017

Sevgili Yaylar dolunay manevi konulara ilgini arttırabilir. Yalnız kalmak, dinlenmek, ruhsal ve bedensel şifa ve arınma için iyi bir dönemdesin.

Oğlak Burcu Haftalık Astroloji Yorumu 8-14 Mayıs 2017

Sevgili Oğlaklar dolunay sosyal yaşamını canlandırıp, bazı projelerini sonuçlandırabilir. Hedeflerine ulaşabilirsin. Arkadaş ilişkileri daha fazla gündeminde olabilir.

Kova Burcu Haftalık Astroloji Yorumu 8-14 Mayıs 2017

Sevgili Kovalar dolunay kariyer evini aydınlatıp sana başarı getirebilir. Toplum önündeki imajın dikkat çekebilir, ünlenebilirsin.

Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu 8-14 Mayıs 2017

Sevgili Balıklar dolunayla birlikte uluslararası işler, akademik ve hukuksal konularda hızlı gelişmeler olabilir. Seyahate çıkabilirsin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir