21 Gif'le Hülya Avşar'ın Hangi Role Girerse Girsin Şımarık Görünmekten Kurtulamaması

-

Hülya Avşar şüphesiz Türk televizyonlarının en popüler isimlerinden biri. Gerek sinema gerek televizyonculuk kariyerinde çeyrek asırdır nabız tutan bu isim adeta kendi markasına sahip. Fakat Hülya Avşar markasından mıdır bilinmez televizyon kariyeri de buna dahil olmak üzere hangi role girerse girsin şımarık görünmekten asla kurtulamıyor. Türk sinema ve televizyon tarihinin en şımarık ismi olarak Hülya Avşar'a bir kaç gif üzerinden bir daha bakalım ve bir kez daha emin olalım; kesinlikle şımarıyor!

1. Klibinde sevgilisine kızıp üzerinde gecelikle evi terk ederken o klasikleşmiş yürüyüşü yine başrolde. Son kez dönüp bakarken yüzünde kızgınlık değil şımarıklık var.

2. "Sinirlerim çok bozuk İrem düşünebiliyor musun benden güzeli de varmış!"

3. Burada bir kabustan uyanıp ölümden korktuğunu anlatıyor. Şu ifadeye bakar mısınız. Burada bile bir şımarıklık.

4. Tenis oynadığından mıdır nedir o kollar hep savruluyor yürürken. Köylü kızı rollerinde aynı zamanda şımarık durmayı başarıyor.

5. Tokat atarken çok başarılı. Seksenler vatkalarına selamlarımızla...

6. Yarışta yenildi diye kafasını sallamasına bir bakar mısınız? Yine şımarmış.

7. Harika bir şey başardıktan sonraki şımarık Hülya Avşar gururu!

8. Bir İnsan ölürken nasıl bu kadar şımarık durabilir? Hülya Avşar'sa başarır. Başkası gibi patates çuvalı gibi ölmez.

9. Zaman içinde aşağı savrulan kolları yukarı doğru tutmayı öğrenmiş. Fakat bu sefer de yeni oje sürmüş de bir yandan kurumasını bekliyormuş gibi olmuş. Şımarık koşmak isteyenler bu gifi evde çalışsınlar.

10. Kollarını ne yapacağını bilemediğinden İbo'dan seksenli yıllarda kollarını önde bağlamayı öğrendi. Yıllarca onu kollarını yer yer bağlarken gördük.

11. El bele konmuş bir vaziyette tokat atmayı da İbo'dan öğrendiğini düşünüyoruz. Tokatı bile havasını bozmadan atıyor.

12. Annesinden dayak yerken, şımarıklığı yüzünden annesini delirttiğini bilmek için filmi izlememize gerek yok. Hülya anneyi delirtmiş. Hala da laf sayıyor anneye.

13. Kesinlikle kendini geliştiriyor. Zamanla nasıl okkalı tokat atılır öğrenmiş. Fakat hala şımarık.

14. Hülya Avşar stili alkol almak da tam olarak budur. Bu sahnede şımarıklık yoktur da ne vardır?

15. Bak bak spor yapıyor, adeta annesinin taklidini yapan 5 yaşında kız çocuğu şımarıklığı!

16. Kırbaçla adam döverken bile kendini yormuyor. El yine belde. O elleri çeyrek asırdır ne yapacağını bilemedi. Fakat yine şımarık.

17. Ona bu hareketi yaptıran insan dost mu düşman mı bilmiyoruz. Fakat Hülya Avşar şımarıklığı bunun da üstesinden gelmiş.

18. İşte olgunluk zamanı tokadı. Adeta bir usta olmuş bu konuda. Fişek gibi atıyor.

19. Dereden geçerken eteklerini kaldırmış sanki. Burada koca peşinde koşan gelinlikli Hülya Avşar yine şımarmış ama nasıl şımarmış öyle böyle değil..

20. Hangi düşmanı Hülya Avşar'a "Tatlım sen çok güzel modern dans yapabilirsin." demiş hiç bilmiyoruz. Allah dostun da düşmanın da hayırlısını versin. O kafa öyle mi sallanır?

21. Son olarak tüm kariyeri boyunca doya doya şımaracağı o rolü de almış. Bu rolle istediği kadar şımarabilir. Nasıl da yakışmış. Bak hele bak, nasıl da kasılıyor? Yemin ederiz cuk oturmuş.

Bir gün televizyonlarda Hülya Avşar'ın şımarmadığı bir an yakalarsanız korkun. Kesin çok kötü bir şey olacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
numan-kongur

Türkiye'nin taçsız kraliçesi Hülya Avşar'ın eski haberlerini öğrenmek isyenler aşağıdaki linkten ulaşabilirler... https://www.tozlumagazin.com/?s=H%C3%BClya+Av%C5%9Far

damaged

Hülya Avşar'dan şahsen nefret ederim ama şuan en sonda gördüm ki yine Muhteşem Yüzyıl Kösem yine Kösem, ne Beren Saat tarihin en ama en güçlü sultanlarından birini doğru rol ile oynayabiliyor ne de Hülya Avşar boşuna uğraşmayın ratingler artmayacak.

melek-halaskar1

Yeter artık her içerik de Muhteşem Yüzyıl Kösem'in reklamını yaptığınız. Reytingler düzelmeyecek editörüm, Beren Saat'i de Hürrem Sultan'ın yerine falan koymaya hiç niyetimiz yok.

belgesel

tartışmasız Türkiye'nin en güzel kadını.

ahmet.burma.9

İçerik hazırlamaya değecek bir insan değil. Zaman kaybı.

Başlıklar

GIFSinemaTokat
Görüş Bildir