2020 Yılında Yapman Gereken Değişikliği Söylüyoruz!

128PAYLAŞIM

2019 belki senin için çok keyifli belki de çok berbat bir yıldı, bilmiyoruz. Ama yeni yıl demek, yeni umut demek! Biz de 2020 yılında yapman gereken değişikliği söylüyor, sana keyifli bir yıl diliyoruz!

1. Haydi başlayalım! Sen daha çok hangi havaların insanısın?

2. Büyük ikramiye sana çıksa ilk olarak ne yaparsın?

Yardım kurumlarına bağışlarım.
Gayrimenkul yatırımı yaparım.
Eğitimim için harcarım.
Şirket kurup büyütürüm.
Yat kat alırım!
Alıp başımı uzaklara giderim!

3. Diyelim çok kötü bir gün geçirdin ve oldukça da üzgünsün. Moralini düzeltmek için ne yaparsın?

Kafamı dağıtmak için sevdiğim bir şeylerle uğraşırım.
Konuşabileceğim birisini ararım.
Sıcak bir duşun ve bolca suyun iyileştiremeyeceği hiçbir şey yok!
Evcil hayvanımla veya sokaktaki hayvanlarla ilgilenirim.
Benim için en iyi ilaç; uyumak!
Dışarı çıkıp, biraz yürür ve insanları izlerim.

4. Bu okyanus görüntülerinden hangisi sende serin sulara kendini bırakma istediği oluşturdu?

5. Hangisi bir insanda seni en çok sinirlendiren özelliktir?

6. Bu kelimelerden hangisi senin hayatını daha iyi anlatıyor?

7. Pekii hayatından memnun musun?

Memnunum ama insan hep daha fazlasını istiyor.
Daha iyi olacağına dair umudumu yitirmiyorum!
Daha iyi olamaz!
Tam anlamıyla berbat bir hayatım var.
İyi ama daha iyi olabilirdi.
Bu aralar biraz kötü gidiyor.

8. Son olarak, sence hayattaki en önemli değer nedir

Yaşadığın şehri değiştirmelisin!

Verdiğin cevaplara göre 2020 yılında senin hayatında değiştirmen gereken şey kesinlikle yaşadığın şehir! Bazen şehir değiştirmek yeni başlangıçlar için iyi bir adım olabilir. Yıllardır yaşadığın bu şehirden artık her şeyini toplayıp gitme vakti geldi sanki. Bize sorarsan bunu bir düşün. Yaşadığın şehirde sana iyi gelmeyen bir şeyler var. İstediğin şeyleri burada yapamıyorsun ve senin de acilen istediklerini yapmak için adım atman gerekiyor. E ilk adımın da yaşadığın şehri değiştirmek olsun. Şehir değişiklikleri gerçekten insanı rahatlatıyor. Bakalım kararın ne yönde olacak? Bekleyip göreceğiz!

Gönül ilişkilerini değiştirmelisin!

Verdiğin cevaplara göre 2020 yılında senin hayatında değiştirmen gereken şey kesinlikle gönül ilişkilerin! Bunu söylemek çok zor fakat söylememiz gerekiyor. Bazen insanlar yaşadıkları ilişkinin kendisine iyi gelip gelmediğini anlayamaz. Dışarıdan birilerinin görüp o kişiyi uyarması gerekir, ne yazık ki. Sen de ilişkinin olumsuz yönlerini göremeyen birisin. Öncelikle şu an ilişkini bitirmelisin demiyoruz. Sana sadece ilişkini iyice gözden geçirmen gerektiğini söyleyebiliriz. Bundan sonra vereceğin karar sana kalmış. Sana olan davranışlarını iyice tart. Onsuz olduğunda hayatının nasıl olacağını hayal etmeye çalış. Eğer onsuz hayatının daha iyi olacağını düşünüyorsan bu ilişkiyi sürdürmek zorunda değilsin. Senden önemlisi yok bunu unutma! Kendine yeni bir hayat kurmanın vakti belki de gelmiştir. Ne dersin?

Giyim tarzını değiştirmelisin!

Verdiğin cevaplara göre 2020 yılında senin hayatında değiştirmen gereken şey kesinlikle giyim tarzın! Şu anki giyim tarzın da güzel fakat kendini iyi hissetmen ve hayatında yeniliklerin olması için giyim tarzını değiştirebilirsin. Zaten artık yıllardır aynı tarz giyinmekten sıkılmadın mı? Şöyle dolabını tümüyle boşaltıp yeni yeni değişik şeyler alsan kendini iyi hissetmez misin? Kesinlikle iyi hissedersin. Gerçekten insanın hayatına yeni bir şeyler girince ruhu da yenileniyor. Bu yeniliğe senin acilen ihtiyacın var. Bu değişiklik seni her anlamda değiştirecek. Arkadaşlarının sana olan bakışı değişecek ve daha bi' göze batacaksın. Ayrıca kendini daha iyi yansıttığına inandığında daha da iyi hissedeceksin. Görelim bakalım seni. Şimdi değişim vakti!

Mesleğini değiştirmelisin!

Verdiğin cevaplara göre 2020 yılında senin hayatında değiştirmen gereken şey kesinlikle mesleğin! Ne yazık ki herkes istediği mesleği yapamıyor. İnsanların isteklerinin olması son zamanlarda iyice zorlaştı. Sen de o istedikleri olmayanlardan birisin. Özellikle mesleki açıdan. Bu nedenle hayatına yeni bir başlangıç yapabilir, şu anki işini değiştirebilirsin. Sana bu iş pek iyi gelmiyor. Seni ruhen ve bedenen çok yoruyor. Bir an önce bu işe odaklan ve adımlarını at. Bu adımları attığında gerçekten kendini o kadar iyi hissedeceksin ki sanki üstünden büyük bir yük kalkmış gibi olacaksın. Bu zamana kadar hep bu yükle yaşadın ama artık bu yükü omuzlarından atma vakti! Kendini toparlamalısın ve yeni başlangıçlara merhaba demelisin. Zaten mesleğini değiştirmen hayatının tamamen değişmesi anlamına geliyor. Her anlamda yenileneceksin. Zor olacak belki ama kesinlikle değecek! Haydi bakalım görelim seni!

Arkadaşlarını değiştirmelisin!

Verdiğin cevaplara göre 2020 yılında senin hayatında değiştirmen gereken şey kesinlikle arkadaşların!  Elbette ki insan arkadaş ortamını tamamen bir anda değiştiremiyor fakat birkaç samimi arkadaşın dışında diğerleriyle görüşmeyebilirsin. Sana bu değişimin iyi geleceğini düşünüyoruz. Bize kalırsa buna kesinlikle ihtiyacın var. Başka insanlar tanımak, başka hayatlara dokunan senin hayatına belki heyecan gelmesini sağlar. Şu anki çevren sana iyi gelmiyor. Sana bir şeyler katan bir arkadaş grubunda değilsin. Tamamen seni geliştirecek insanlarla olmalısın. Arkadaşlarını elbette ki kötülemiyoruz onlar çok iyi insanlardır fakat kendini iyi hissetmen için başka insanlarla bir şeyler paylaşman şart! Başka ortamlara girmeye çalış bir an önce. biliyoruz bu senin için çok kolay değil ama yapmalısın. Kendin için bu adımı atmalısın!

Takıldığın mekanları değiştirmelisin!

Verdiğin cevaplara göre 2020 yılında senin hayatında değiştirmen gereken şey kesinlikle takıldığın mekanlar! Takıldığın mekanları değiştirmek senin için önemli bir şey gibi gözükmeyebilir fakat aslında önemli. Bulunduğu ortamlar insanın bazen ruhunu emiyor. Bu yüzden takıldığın mekanları değiştirmek sana her anlamda iyi gelecek. Kendini iyi hissetmen için bunu bir an önce yapmalısın. Belki yeni mekanlarında yeni insanlarla da tanışıp hayatına farklı insanlar katabilirsin. Bu da sana iyi hissettirecek emin olabilirsin. Huzurla dolacağın çok güzel mekanlar var. Aramaya başla bakalım. Hadi bakalım görelim seni!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yaren-ermis

Yaşadığın şehri değiştirmelisin! mal köyde oturuyom siktiğiminin cevabıve testi.

queen_of_the_7_kingdoms

Arkadaşlarını değiştirmelisin! Verdiğin cevaplara göre 2020 yılında senin hayatında değiştirmen gereken şey kesinlikle arkadaşların! Elbette ki insan arkadaş ortamını tamamen bir anda değiştiremiyor fakat birkaç samimi arkadaşın dışında diğerleriyle görüşmeyebilirsin. Sana bu değişimin iyi geleceğini düşünüyoruz. Bize kalırsa buna kesinlikle ihtiyacın var. Başka insanlar tanımak, başka hayatlara dokunan senin hayatına belki heyecan gelmesini sağlar. Şu anki çevren sana iyi gelmiyor. Sana bir şeyler katan bir arkadaş grubunda değilsin. Tamamen seni geliştirecek insanlarla olmalısın. Arkadaşlarını elbette ki kötülemiyoruz onlar çok iyi insanlardır fakat kendini iyi hissetmen için başka insanlarla bir şeyler paylaşman şart! Başka ortamlara girmeye çalış bir an önce. biliyoruz bu senin için çok kolay değil ama yapmalısın. Kendin için bu adımı atmalısın!Yok zaten..

queen_of_the_7_kingdoms

Yaşadığın şehri değiştirmelisin! Verdiğin cevaplara göre 2020 yılında senin hayatında değiştirmen gereken şey kesinlikle yaşadığın şehir! Bazen şehir değiştirmek yeni başlangıçlar için iyi bir adım olabilir. Yıllardır yaşadığın bu şehirden artık her şeyini toplayıp gitme vakti geldi sanki. Bize sorarsan bunu bir düşün. Yaşadığın şehirde sana iyi gelmeyen bir şeyler var. İstediğin şeyleri burada yapamıyorsun ve senin de acilen istediklerini yapmak için adım atman gerekiyor. E ilk adımın da yaşadığın şehri değiştirmek olsun. Şehir değişiklikleri gerçekten insanı rahatlatıyor. Bakalım kararın ne yönde olacak? Bekleyip göreceğiz!Kesinlikle bu.

zeynep-dogruel

Gönül ilişkilerini değiştir sonucuna göre sevgilimden ayrılmam gerekiyormuş, maalesef ayrılacak bir sevgilim yok??

orhan-ulusoy

Gönül ilişkilerini değiştirmelisin!

reflex

Kimse giyim tarzıma karışamaz!arkadaşlarımın bana olan bakışı değişip,daha bi göze mi batıcam?ne yapayım,ay'a mı çıkayım.zaten,yeterince göze batan bi tipim.en güzeli kamufle olmak.bana bakışı değişecek arkadaşımı da kırmam,nezaketliyim yani,sorarım,çıkarmadan önce,hangi gözün diye?:) :P

Görüş Bildir