Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

18 Yıllık Aşkına "Beşik Kertmesi" Benzetmesi Yapan Demir Demirkan'a Gelen Tepkiler Büyüyor

 > -
Abone ol

Büyük aşkın ardından Demir Demirkan, Ayşe Arman'a konuştu. İşte her şey bu röportajın çıkmasıyla başladı.

"Ben hayatımı, ‘eski hayatım’ ve ‘yeni hayatım’ olarak ikiye ayırıyorum. Eski hayatımda, 24 yaşında bir kadına âşık oldum. Çok güzel bir aşktı."

Ve Demir Demirkan şöyle devam ediyor: 

Onunla birlikte büyüdük, geliştik. Tam 18 yıl birlikte olduk. 42’yken ondan ayrıldım. Ve ben onu bir başka kadın için terk etmekle, satmakla suçlandım. Oysa, bu doğru değil. 18 yıl uzun bir süre. Bu sürenin sonlarına doğru ben artık duygularını dışa vuramayan bir adama dönüşmüştüm. Oysa ne hissediyorsan, ne düşünüyorsan söyleyeceksin. Bense içime gömülmüştüm.

"Yaşayan bir ölüydüm." diye devam eden Demir Demirkan, Sertab Erener'e nasıl "Ayrılalım!" dediğini anlatıyor...

Dürüst olmamak bu aslında. Kendini gizlemek, olmadığın bir adam gibi davranmak. Her şeyi içinde tuttuğun zaman, “Kimseye bir şey olmasın, durumu idare edeyim” dediğin zaman, sen aslında yalan söylüyorsun. Hem kendine hem birlikte olduğun insana… Durumum buydu. Ama bir kısır döngü içindeydim, nasıl çıkacağımı bilmiyordum. Kapana kısılmış gibiydim. Ve bir an geldi, daha fazla yalan söylemek istemedim, “Ayrılalım!” dedim…

Ünlüler dünyasını yerinden oynatan açıklama ise röportajın devamında geldi. Demir Demirkan, Sertab Erener ile olan ilişkisi için "beşik kertmesi" benzetmesi yaptı.

Seda’yla bir yıldır birlikteyiz. Gelecek ne olur bilinmez ama çok mutluyuz şimdilik. Sade, basit bir hayatımız var. Öteki ilişkim, beşik kertmesi gibi bir şeydi, böyle hissettiriyordu bana. Bir de bu ilişkimde proje mroje yok.

İşte o benzetmeden sonra olaylar koptu. Bu açıklama, başta Esra Erol ve Demet Akalın da dahil olmak üzere birçok kadının tepkisini çekti.

Önce Esra Erol, instagram hesabından isyan etti: "18 yıldır aklı neredeymiş!!!"

Demet Akalın da Esra Erol'ün yazdığını paylaşarak “İyi ki Ayşe Arman var da böyle adam! Pardon erkeklerin gerçek yüzlerini görüyoruz!!! Ayıp be kadın daha yeni evli!! Esra Erol çok güzel dile getirmiş aynen katılıyorum." dedi.

Demir Demirkan, bütün bu iddialar üzerine sitesinden sert bir açıklama yaptı: "Sırtımı gerçeğe yasladım."

Magazin benim işim ve harcım degil. Beceremem ben bu oyunu oynamayı, entrikayı, yalanı dolanı. Tek yapabildiğim bir yıldır hakkımda yazılan bu diz boyu asılsız haberi temizlemek için ilk ve son kez tüm gerçeği anlatmak oldu. Ve anlattım da.. aklımı, ruhumu, yüreğimi sonuna kadar açtım çünkü hem kendimi beni sevenlere karşı sorumlu hissettim, hem de artık asılsız haberlerin durmasını istedim. Yüreğimi bu kadar açarken de farkındaydım ki onu anlayan da olacak, ağzına ne gelirse ona saplayıp kanatan da. Ben bunu yapmak istedim çünkü gerçeğe karşı kimlerin ne tavır aldığını bilmek istedim.

Her aşk biter ve geriye sözler kalır. Mühim olan, güzel sözlerle birbirini hatırlayabilmek ve hatırlatabilmek...

Ayşe Arman röportajının tamamı için: Demir Demirkan: Ve bir an geldi, daha fazla yalan söylemek istemedim, "Ayrılalım!" dedim... - #Hayat

Demir Demirkan'ın açıklamasının tamamı için: Blog

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dnzsfk

Demir'in açıklamasını bende yadırgadım ama, Demet Akalın sen ilişki konusunda yorum yapabilecek bir insan mısın yahu güldürme insanları :)

itsasin

birader baymış çok normal daha 18 yaşına gelmemiş bebeler adamı eleştiriyo.18 yıldır beraber bıkmış adam.en iyisini yapmış.karıda 1 dk durmayıp evlendi zaten büyük aşka bak.

carameldance

Bakmayın şimdi şimdi millet dökülüyor, Demirkan eskiden beri tırışkadan bir insandı. Konserde jak kablosu takılı olmayan gitarla konser verdiğini bilirim, playbackcidir yani.

onur-durmaz

Kablosuz jak diye bir şey olduğundan haberin olmayabilir mi acaba. Metallica ve başka birçok grupta konserlerinde kablosuz jak kullanır rahat hareket etmek için.

carameldance

Çok sağol einstein ama ben yıllar öncesinden bahsediyorum

onur-durmaz

80 lerin sonundan beri var bu teknoloji. Sen de bana pek 68 kuşağından gibi görünmedin. Adamın yaptığı karaktersizlik ama ilişkide karaktersiz diye her şeyde sallamak yanlış bence.

carameldance

Sallamıyorum, bu teknolojinin varlığı da beni haksız yapmıyor. Sahneye gitarın üstünde wireless olup olmadığını görecek kadar yakındım. İş başka özel hayat başka ama bu adamın gariplikleri eskiden beri var.

tayfun-saltas

Sene 2003, 2004 falan. Bunlar yine ayrılmışlardı. Demir'in bir programına gitmiştik. O zaman da sahneden saydırıyordu Sertap Erener'e. Adam bir ara Sertap olmadan yürüyemiyordu. Şimdi biti kanlandı, yürümeye başladı, tabi ilk olarak ne yapacak, birlikte olduğu kadını değiştirecek. Sonrasında da bu tip açıklamalarla süsleyecek. Doğal mı? Doğal. Çoğunluk böyle mi? Böyle. Sen ben ünlü olsak, Demir Demirkıran'dan bile daha kötü şeyler yapar mıyız? Yaparız. Ama bu adama karşı hissettiğimizi değiştirir mi? Değiştirmez.

fulyana

Bir ilişki bitmişse bitmiş kimse kimseye bir açıklama yapmak zorunda değil. Demir Demirkan bu röportajı hiç yapmasa daha iyi olurdu. Kime neyi borçlu? ne saçma ne gereksiz.. kimseye bir açıklama borcu yok oysa. İki insanın arasında ne geçmiş, kim nasıl davranmış neler yaşanmış olaylar nasıl gelişmiş biliyor musunuz? hayır. O zaman bir fikriniz de olmasın değil mi? Herkes süper kişilik herkes süper ilişki yürütüyor da bunu yargılıyorlar. ya size ne ki ya size ne Kimse kimseyi yargılayamaz. İster 18 yıl ister 8 gün sürsün bu durumdan bize ne size ne? Kadın evlenmiş, adamın başka bir ilişkisi var eee?

Görüş Bildir