15 Temmuz İçin Hazırlanan Görsellerden Rahatsız Olan Gökhan Özoğuz ile Nedim Şener Atıştı, Tartışmaya Ali Türkşen de Dahil Oldu!

4.5bPAYLAŞIM

Emekli Kurmay Albay Ali Türkşen'in de katılmasıyla tartışmanın ateşi yükselmiş...

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz sosyal medyanın en aktif ünlülerinden biri...

Fikirlerini paylaşmaktan kaçınmadığı gibi her kesimi eleştirebilen ve dozunu ayarladığı kadarıyla taraf olmamaya özen gösteren Gökhan Özoğuz, dün bir paylaşım yaptı.

15 Temmuz 2016'daki darbe girişimini anmak için bir paylaşımda bulunmayı isteyen Gökhan, Cumhurbaşkanlığı tarafından hazırlanan görsellerden rahatsız oldu.

Gökhan Özoğuz, Türk askerinin kötü gösterildiğini ifade etti ve "Türk askeri olgusunun zedelendiğini" söyledi.

Türkiye'yi canı pahasına koruyanların Türk askeri olduğunu belirtti.

Ve bu görsellerin korkunç olduğunu vurguladı.

Bunun üzerine gazeteci Nedim Şener bir paylaşım yaptı ve Gökhan'a "Evladım" diye seslenerek, "Onların FETÖ’nün askeri olduğunu en iyi Türk askeri biliyor" şeklinde bir paylaşım yaptı.

Türk milletinin haini de, korkağı da, fırsatçıyı da, uyanıkları da tanıdığını ifade etti.

Ardından o gece çekilmiş bu videoyu paylaştı.

Nedim Şener'in üslubundan rahatsız olan Athena Gökhan, "Evladım" demesine bozuldu ve görsellerin rahatsız edici tarafının ne olduğunu ifade etti.

"Şerefli Türk askerinin tamamını halkın karşısına çizersen yanlış algılanır!" diyen Gökhan Özoğuz, tartışmayı sağlıklı bir şekilde yürütmeye gayret etti.

Nedim Şener, tartışmayı aynı seviyede tutmaya gayret ederek örnekler verdi ve Türk milletinin darbeciyle Türk askerini ayırt edebileceğini ifade etti.

15 Temmuz gecesi saklananlara da laf soktu.

15 Temmuz gecesi kahramanca şehit olan Ömer Halisdemir, Bülent Aydın, Ziya İlhan Dağdaş, Köksal Karmil, Halit Yaşar Mine ve Sait Ertürk'ün çizimini de paylaştı.

Bu görselin Gökhan Özoğuz'a darbeci ile gerçek Türk askerini ayırt edebilmesinde yardımcı olacağını da ekledi.

Ve ardından işin içine Kardak krizinde başrolde olan emekli Kurmay Albay Ali Türkşen girdi ve Gökhan Özoğuz'u savunarak Nedim Şener'e görsellerin neden rahatsız edici olduğunu kendi dilince anlattı.

"Gökhan kardeşim kendini yalnız hissetme. Böyle böyle kazanacağız..." diyen Ali Türkşen'e Nedim Şener'in cevabı ne olacak, hep birlikte göreceğiz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
esra-caglayan

askeri de bölmeyi başardılar.

iskenderkrdg

kim lan bu nedim şener

birinci-tekil-birey

Göhan haklı... Nedimden cacık olmaz. Ali albay kral....

metinx

gökhan özoğuzun karakteri sorgulanmalı amacı farklı onun bosuna savunmasın kendini

esen-adil

Yusuf tosun adlı şerefsiz evladı askerin boğazını kesiyor suçunu itiraf ediyor ama ceza almıyor, bir er in hayırdır komutanım ne iş.... gibi sorgulayacak hali mi var emir kulu askerlere kıydınız aileler muzdarip. Gökhan tamamen haklı değindiği nokta toplumun bilinçaltında olumsuz bir yer edecek özellikle çocukların, askeri düşmanmış gibi göstermeler yakışıksız.

Görüş Bildir