Görüş Bildir

Ece Güner Haberleri

Ece Güner ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Ece Güner ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Dosya: Başkanlık Sistemi Nedir? Beraberinde Neler Getirecek?
Erken seçimin Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından resmi duyurulması ile birlikte 24 Haziran 2018'de Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri yapılacak. Bazı kesimlerin yakın tarihin büyük bir dönüm noktası olarak adlandırdığı başkanlık seçimleri yaklaşırken başkanlık sistemi ile ilgili tüm detaylara değindik ve tane tane anlatmak istedik.Başkanlık sistemi nedir? Beraberinde neler getirecek? Hangi ülkeler başkanlık sistemini uyguluyor? gibi çok sayıda sorunun cevabını özel dosyamızda bulabilirsiniz.
Ece Güner Kimdir, Kaç Yaşında? Ece Güner Hakkında Merak Edilenler
Vatandaşlar, Ece Güner'in kim olduğunu merak ediyor. Arama motorlarında araştırmalarını sürdüren vatandaşlar tarafından Ece Güner kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularına yanıt aranıyor. Güner Hukuk Bürosu'nun kurucusu ve yönetici ortağı Ece Güner'in hayatına ilişkin merak edilen sorular ve yanıtları...
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Adayları: İYİ Parti İstanbul 1., 2. ve 3. Bölge Milletvekili Adayları Kimler?
2023 seçimlerine kısa bir zaman kala gündemde yaşanan hareketlilik biraz daha arttı. 14 Mayıs'ta yapılacak olan cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri için siyasi partileri çalışmalarını tamamlamaya başladı. Birçok parti gibi İYİ Parti de milletvekili aday listelerini açıkladı. İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, İYİ Parti Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır ve İYİ Parti Seçim İşleri Başkanı Şenol Sunat merakla beklenen aday listesini YSK'ya teslim etti. Peki İYİ Parti İstanbul 1., 2. ve 3. Bölge Milletvekili Adayları kimler?İşte İYİ Parti 2023 Milletvekili İstanbul 1., 2. ve 3. Bölge Adayları Tam Listesi!
Özdağ'dan İYİ Parti ve CHP'ye Danışıklı Dövüş İddiası
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Av. Ece Güner'in İYİ Parti listelerinden milletvekili gösterilmesinin arkasında danışıklı dövüş bulunduğunu iddia etti. Av. Ece Güner, Şule Çet'in katilinin avukatını Çorum 1. sıradan milletvekili adayı gösteren Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ'ı 'Kadının adı var' diyerek eleştirdi. Güner, iddialarla ilgili açıklama yaptı. 
İYİ Parti Milletvekili Adayları Açıklandı: 2023 İYİ Parti Adayları Kimler Oldu?
2023 seçimleri için nefesler tutuldu. Siyasi partiler, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için çalışmalarını hızlandırdı. Yaklaşan seçimlerle birlikte milletvekili aday listeleri açıklanmaya başladı. İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, İYİ Parti Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır ve İYİ Parti Seçim İşleri Başkanı Şenol Sunat büyük bir merakla beklenen aday listelerini YSK'ya teslim etti. Peki Meral Akşener'in genel başkanı olduğu İYİ Parti'de kimler aday oldu?İşte İYİ Parti Milletvekili Adayları Tam Listesi!
İYİ Parti'ye Bugün Veda Eden İsimler Belli Oldu! Ahmet Zeki Üçok Görevden Alındı, Ece Güner İstifa Etti
Son zamanlarda istifalar ve görevden almalarla sıklıkla gündeme gelen İYİ Parti'de bugün iki isim daha partiden ayrıldı. Yerel seçimlerde CHP ile ittifakın faydalı olacağını savunan Genel Başkan Yardımcısı  Ahmet Zeki Üçok görevden alınırken, seçimler için İstanbul vurgusu yapan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcıs Ece Güner ise istifa etti.