Görüş Bildir

ulker-mcvities Haberleri

ulker-mcvities ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. ulker-mcvities ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Sevginin Ne Muazzam Bir Şey Olduğunu Bize Kanıtlayan 21 İç Isıtan Fotoğraf
'Ne muazzam şey seni sevmek! Sen benim aşkım, sen benim kızım, sen benim yoldaşım, sen benim küçük annemsin. Canım, bir tanem, seni sevmeden önce dünyayı sevmesini bile bilmiyormuşum. Bu şehir güzelse senin yüzünden, bu elma tatlıysa senin yüzünden, bu insan akıllıysa senin yüzünden…” demiş Nazım, Vera'ya yazdığı mektubunda. Yani sevmek muazzam bir şey. Dünyada yaşamayı, hayata katlanmayı basitleştiren bir şey. İşte bu muazzamlığın kanıtı niteliğindeki 21 fotoğraf.
Kardeş Sevgisinin Bir Başka Olduğunu Ortaya Koyan İçinizi Isıtacak 19 Kare
Sadece bir kardeşe sahip olacak kadar şanslı olanlarımız, kardeşler arasındaki sevgi-nefret ilişkisini anlayabilirler. Bu ilişki, sırları paylaşmaktan tutun da uzaktan kumanda için kavga etmeye kadar pek çok şeyi barındırır. Kardeşlik sevgiden daha fazlasıdır; aynı zamanda birlikte pek çok şeyin mücadelesini verdiğimiz bir ortaklıktır...Hayattaki en büyük şanslardan birine sahip olan herkesin içini ısıtacak kareler karşınızda.
En Yakın Arkadaşıyla Farklı Şehirlerde Yaşayanların Arkadaşlığa Dair Bildiği 11 Şey
En yakın arkadaşları ile aynı şehirde yaşamayanlar bilirler; başınızdan geçenleri konuşmak için her istediğinizde buluşamamak, canınız sıkıldığında ani bir kararla birlikte dışarı çıkamamak ve parayı denkleştirip birbirinizi görmeye gitmek gerçekten zordur.Ama en yakın arkadaşların, harcanan bu çabaya her zaman değdiğini gösteren sebepleri EliteDaily'den derledik...