Zayıf Mideler İçin Tamamlaması İmkansız Olan Test!

-

Şimdiden uyarıyoruz: Bu test bazılarınız için oldukça rahatsız edici görüntülere sahip olabilir. Ama devam etmek veya bitirmek tamamen sizin elinizde! İstediğiniz zaman testi sonlandırabilir ve sonucunuzu görebilirsiniz, ama sonuna kadar gitmeyi deneyerek ne kadar cesur olduğunuzu hepimize de gösterebilirsiniz! Hadi hemen başlayalım!

+18

NOT: TESTİN İLERLEYEN BÖLÜMLERİNDE AŞIRI DERECEDE RAHATSIZ EDİCİ GÖRSELLER VAR. 

+18

1. İlk görüntümüz mahvolmuş bir yemek keyfi: Tam da yemeğin en güzel yerinde çatalınızın sosun içine düştüğünü düşünsenize...

2. Peki ya bu normaline aykırı bir şekilde kesilmiş ekmekler sana nasıl hissettirdi? Devam edebilecek misin?

3. Bizim bildiğimiz muzlar daha kıvrımlı olur ama, bu biraz tuhaf sanki... Tamam mı devam mı?

4. Bir de kendimizi dağınık zannederdik, aradığını nasıl buluyor acaba orada? Gerçekten bir tuhaf olduk şu an; peki sen devam edebilecek misin?

5. Bir tanesinin düştüğünü düşünsene! Bunu yapan kesin ruh hastası... Devam ediyor muyuz?

6. Her görüntüde yeni bir fobin olabilir: Mesela bir daha asla yürüyen merdivene binememek... Devam etmek istiyor musun hala?

7. Bunların senin gözünde olduğunu düşünsene! Ayrıca bunlar daha iyi zamanların, daha da kötüleri gelecek... Hala devam etmek istiyor musun?

8. Bebekken yetişkin dişlerinin nerede saklandığını merak ediyor musun? Artık biliyorsun... Devam ediyor muyuz?

9. Aslında topuklu giyen kadınların ayakları böyleymiş düşünsene... Artık hiçbir topuklu kadının ayaklarına bakamayacaksın sanırız, hala devam mı?

10. Evet işler gerçekten çirkinleşmeye başladı... Biz bile bunu hazırlarken zorlanıyoruz inan, devam edecek misin gerçekten?

11. Arkadaşlar bu ne? Kırıldı beli kırıldı! Devam ediyor muyuz hala?

12. Yemin ederiz elimiz ayağımız titredi şuna bakarken, sen nasıl dayanıyorsun yaa gerçekten hayret ediyoruz! Hala da devam edecek gibisin?

13. Gerçekten bak bitirirsen kimse seninle dalga geçmeyecek istediğin zaman durabilirsin çünkü BU NE ALLAH AŞKINA YA BU NE?

14. Tatilden sonra evine dönüyorsun ve böyle bir manzarayla karşılaşıyorsun: Çıldırırsın! Devam?

15. Orada ayrı bir dünya, bir oluşum var resmen! Biz olsak pes ederdik ama sen hala devam ediyor gibisin?

16. Sadece yavrularını koruyan bir çıyan... Başka bir şey değil... Devam edebilirsin bizce...

17. Bakmaya bile cesaret edemediğimiz bu yılan dolu çukurun yakınlarında olduğunu düşünsene... Devam etmeyelim istersen?

18. Eğer delikler senin için fazlasıyla rahatsız ediciyse şu an bırakmalısın, gerçekten inan bize!

19. Seni uyarmıştık... Hala devam ediyor musun?

20. TEBRİKLER! Gerçekten sonuna kadar gelebildin, o zaman biz de sana bir güzellik yapalım: Seç bakalım!

Korkak!

Şaka şaka, haklısın. Bu görüntüler bakması hiç de kolay görüntüler değildi o yüzden asla seni suçlamıyor hatta seni buna zorladığımız için kendimizi suçluyoruz hahahaha. Şaka bir yana, iyi gerildik iyi eğlendik ama öyle değil mi? İnan senin çözerken çektiğin acıların kat be katını biz bu görüntüleri buraya koyarken çektik. Onlara defalarca bakmak zorunda kalmak ne kadar zor bir şey sen biliyor musun?

Tebrikler!

Buraya kadar gelebildin ve bu sevimli pandaları görmeye hak kazandın! Hadi şimdi onların bu tatlı hareketleriyle sakinleş, kendine gel ve bir bardak su iç. Her şey geçti... Tekrar bakmak zorunda değilsin yukarıdaki görüntülere...

Tebrikler!

Buralara kadar gelmeyi başarıp bu tatlı yavru kedilerle huzur bulmaya hak kazandın! Şunların tatlılığına bir bakar mısın ya tutunamıyorlar bir de tam sevmelikleeer! O yüzden onlara odaklan, sakinleş ve bir bardak su iç... Yukarıdaki görüntüleri tekrar görmek zorunda değilsin, hepsi geçti...

Tebrikler!

Artık arkana yaslanıp bu tatlı görüntünün keyfini çıkarabilirsin. Sakin ol hadi, her şey geçti. Bir bardak su iç ve bu tatlı görüntünün keyfini çıkar. Yalnız sonradan gelen köpeğin suratı çok komik değil mi ya ahahaha!

Tebrikler!

Gerçekten tebrikler! Buralara kadar gelmeyi başardın veeee bu tatlı bebeğin tatlı suratını görmeye hak kazandın. Tıpkı şirinler gibi olmadı mı? Eğer uslu bir çocuk olursan sen de bir gün şirinleri görebilirsin... Hahahaha şaka bir yana gerçekten büyük bir cesaret örneği sergiledin. Şimdi bir bardak suyunu içip arkana yaslanıp sakinleşebilirsin...

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
berke.oruc

ben hepsini biliyordum😂eski mahluklardan kim kaldi

berc-kryka

sonuncu bitirdi beni

tkngms

O çiyanın resmi superdi

mert-ceyhan7

o dişleri öğrenmem hiç iyi olmadı

Gizli Kullanıcı

Beynim gıdıklandı,o delikler neydi ya? Deliklerden sonra hiçbir şey düzelmedi bakamadım.

Başlıklar

tatlı
Görüş Bildir