Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ölen Dedesinin Külleriyle Kurabiye Yapıp Okul Arkadaşlarına Tattıran Liseli Kız

-

Kızın okul arkadaşı: ''Eğer çocukken tadını merak edip kum yediyseniz, bilirsiniz dişlerinize gıcır gıcır bir ses hissi verir. Biraz onun gibiydi sanki.''

Kaynak: https://www.independent.co.uk/news/world...

Kaliforniya polisinin bildirdiğine göre, liseli kız ölen dedesinin külleriyle kurabiye yaptı ve okul arkadaşlarına dağıttı.

Davis şehrinde yaşayan kız, dedesinin küllerini katarak yaptığı kurabiyeden, Da Vinci Charter Lisesi'nde okuyan 9 okul arkadaşına yedirdi ve kurabiyelerin içeriği hakkında da hepsini bilgilendirmedi.

Davis polisi, olaya dahil olan herkesin suç işlemiş sayılacağını bildirdi.

Kurabiyeyi yiyen çocuklardan biri, kurabiyeyi yediğinde içerisinde insan kalıntısı olduğundan haberi olmadığını söylemiş. ''Daha önce dedesinin küllerinden bahsetmişti.'' diyor Andy Knox ismindeki çocuk. ''Kurabiyenin özel bir tarifi olduğunu söyleyip bize ikram etti. Ben de ilk önce içine uyuşturucu falan koydu sandım.'' Daha sonra kız çocuğa gülmüş ve kurabiyenin içinde dedesinin küllerinin olduğunu söylemiş. ''Dehşete kapıldım. Eğer çocukken tadını merak edip kum yediyseniz, bilirsiniz dişlerinize gıcır gıcır bir his verir. Biraz onun gibiydi sanki.''

Memur Doroshov, ''Onlar daha olgunlaşmamış insanlar ve çok da ciddi bir suç işlemiş sayılmazlar.'' diyor. ''Bunun suç tanımına dahil olduğunu pek düşünmüyorum.''

Okul müdürü Tyler Millshap, Facebook durumunda, ailelere e-posta yoluyla olayı haber verdiğini yazdı. ''Bu bir kriz anıydı ve bununla mümkün olduğu kadar doğru ve sağduyulu bir şekilde başa çıktık.''

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cember-kuyruk

Hannibal rising

so-far-so-good

bana yedirseydi intikam için akşam tuvaletten bir fotoğraf gönderirdim. sifonu çekmeden önce dedenle vedalaşmak ister misin diye.

Gizli Kullanıcı

ibretlik ceza verilmeli yiyenlerin yerine koyun kendinizi ölü külü yemek ister miydiniz o çocuklar da travma yaşayıp her şeyden tiksinebilir. sağlıklı psikolojiye sahip birinin yapabileceği davranış değil bu.

bilinemeyen

İçtiğin suda, yediğin yemekte biyolojik olarak ölmüş bir hücrenin kalıntısı (hatta ölmemiş hücresi bile olabilir) kimyasal, en kötü fiziksel olarak var. Doğada ölüm yok. Dönüşüm var. İster yak, ister göm. Akıllı çocuğa gelirsek, süreci hızlandırmış. Kafalar açılmıştır, şifa olsun..

enk-capital

Bu yüzden ölüleri gömmek lazım. Yakmak külleri saklamak falan sakat iş.

den_den_mushi_

yapmak isteyen mezardan çıkarır, sana yaprak döner diye yedirir.

ayseagull

:) Bir baba hindu da vardı. Fimi izlerken yaşadım resmen

bedirhan-kayra2

mezarlıklar dünya üzerinde çok fazla yer kaplıyor hindistanda ölüleri gömecek yer dahi kalmamış eğer böyle giderse insanlar yakılacak.

Görüş Bildir