Yoga Yapan Bir Kadınla Birlikte Olmanız İçin 16 Geçerli ve Mantıklı Sebep

-

Her şey bitti sıra yogaya mı geldi? der gibisiniz, evet yogaya geldi. Ama bu bizim hatamız, çünkü bu güzelim kadınları es geçmiş olmak belki de yapmış olduğumuz en büyük hatalardan biri. Size bugüne kadar türlü türlü kadınların güz<elliklerinden, iyiliklerinden, ideal eş, sevgili adayı olmalarından bahsedip durdum. Ama bunu en çok hak ettiğini düşündüğüm yoga tutkunu kadınları nasıl ıskaladım inanın bilmiyorum. 

Ancak zararın neresinden dönerseniz kardır, ben de bu büyük yanlıştan dönüyor ve yoga sevdalısı kadınlarla birlikte olma fırsatını kaçırmamanız için size yol gösteriyorum.

1. Her şeyden önce yoga yapan bir kadın kendini keşfetmiş, ne istediğini çok çok iyi bilen bir kadındır, adımlarını buna göre atar.

2. Hayatla mücadelesinin ne olduğunu bulmuş, bununla mücadele için kendini hazırlamış ve savaşımına başlamış, ayakları yere basan bir kadındır.

3. Kendi iç kavgalarını, tartışmalarını, sorunlarını sizin sorununuz haline getirmez, asla hıncını sizden çıkarmaz, nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir.

4. Vücudunun ve zihninin sınırlarının farkındadır, daha açıkçası kendisinin farkındadır, yapabileceklerini ve yapamayacaklarını çok iyi bilir.

5. Adına ister trip, ister oyun, ister plan, isterseniz ne derseniz deyin bu tür şeylere ihtiyaç duymaz, bu tür şeylerden arınmıştır.

6. Yoga yapan bir kadın hayatının her alanında huzur ve mutluluk peşindedir, hayatına girdiğinizde sizi de bu güzel dünyanın içerisine çekecektir.

7. Bu kadınlar hırslarından, ihtiraslarından arınmış kadınlardır, gereksiz bir sinir ve gürültü içerisine çekmezler sizi.

8. Kesinlikle yaşamlarının ve sağlıklarının kıymetini çok iyi bilirler, ama merak etmeyin sizin de ona benzemenizi istemezler asla.

9. Çünkü yoga yapan kadınlar insanları değişime zorlamamak gerektiğini çok iyi bilirler, farklılıklara saygı gösterme konusunda en iyisidirler.

10. Kıskançlık, sinir, kin, vb. olumsuz duyguları hayatlarından çıkarmışlardır, tabiri caiz ise ne sizi ne de kendilerini bu olumsuzluklar içinde boğmazlar.

11. Hem mental olarak hem de fiziksel olarak yatakta mükemmeli bu kadınlarla yaşayacaksınız desek hiç de yalan olmaz.

Yukarıda dedik ya her zaman, her yerde sınırlarını ve ne istediklerini çok iyi bilirler.

12. Tıpkı hayatlarında olduğu gibi kariyerlerinde de son derece emin ve sakin adımlarla ilerlerler, başarılı olmaları kaçınılmazdır.

13. Hayatı akışına bırakmasını bilen bu kadınlar plan, program delisi olmaz, akıllarına geldiği gibi yaşamayı severler.

14. Sizi hayatlarının ta içine kadar çekerler, kesinlikle kendinizi yalnız, ilgisiz ve sevgisiz hissetmezsiniz.

15. Son derece sosyal ve girişken olan bu kadınlarla paylaştığınız bir hayatın her anından zevk alacağınızı garanti ederiz.

16. Netice olarak yoga yapan kadınlar iç huzuru yakalamış, kendiyle barışık ve ne aradığını bilen kadınlardır.

Böyle bir kadın size hayatına dahil olma fırsatı verdiyse bir saniye bile düşünmek zaman kaybı olur.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
baybarsguven

https://www.instagram.com/360yogajournal/

nevzat-isil

'Yoga' deyince yalnızca 'asanas' olarak adlandırılan yoga duruşları (pozları) anlaşılıyor. Oysa yoganın faydaları sadece vücutla sınırlı değildir. http://www.faydalari.com/yoganin-faydalari/ bu içeriği okumanızı öneririm.

aylin-karaman

Yogaya başlamayı düşünüyorum ama hangi salonda yapacağıma henüz karar veremedim. Bir de sıkılırsam diye uzun vadeli salona para vermek de istemiyorum spor salonu mağdurlarını görüyoruz. Sporcard.com diye bir sitede ile salonlara 3-5 girişlik üyelikler mevcut. Yakın zamanda alıp deneme yapıcam

unknown_member

Yoganın kralını da yapsa her türlü tribini atar.

Gizli Kullanıcı

Alın size yoga yapan kadın (yani ben kıps)

Başlıklar

kadınlaroyun
Görüş Bildir