Yenilmezler Aramızda: Hangi Yenilmez’in Senin Kankan Olacağını Söylüyoruz!

-
Abone ol

Yenilmezler ile kanka olabilsek ne güzel olurdu değil mi? 

Kim demiş olamayız diye?! 

Testi çöz ve Yenilmezler'den hangisi ile kanka olacağını gör :)

1. Öncelikle bu karakterler arasından kendine en yakın gördüğün hangisi öğrenebilir miyiz?

Spider Man
Hulk
Black Panther
Loki

2. Şimdi de şu hayattaki en büyük düşmanın ne olduğunu söyle bakalım?

Okul
Hayatın ta kendisi
Para
Eski sevgilim

3. İnsanların net olarak ikiye ayrıldığı bir konu bu... Sen duygularıyla hareket edenlerden misin mantığıyla mı?

Duygularıyla hareket edenlerden
Mantığımın önüne hiçbir duygu geçemez

4. Karakter önemli. Karakterinin en önemli özelliğinin ne olduğunu düşünüyorsun?

Dürüstlüğüm
Sadakatim
Neşem
Hırsım

5. Yeni kararlar almak belki de bizi en çok zorlayan konulardan biri. Peki sen büyük kararlar alırken başkalarına danışır mısın?

Mutlaka danışırım
Asla danışmam

6. İyi düşün şimdi. Senin için bu dünyadaki en değerli şey ne?

Ailem
Kariyerim
Mutluluğum
Arkadaşlarım

7. Sevdiğin şeyleri öğrendik, sıra sevmediklerinde. Bir insanda seni en çok rahatsız eden özellik nedir?

Kibir
Umursamazlık
Kindarlık
Umutsuzluk

8. Son olarak: Marvel evreninde bir karakter olsan, nasıl bir güce sahip olmak isterdin?

İnsanların zihinlerini manipüle edebilmek
Telekinezi
Yenileyemeyecek bir fiziksel güç
Beni diğerlerinden ayıracak, bunlardan farklı bir şey

Iron Man ile kanka olacaksın!

Evet, yanlış duymadın. Yenilmezler'den biri arkadaşın olacak olsa bu kesinlikle Iron Man olurdu! Çünkü sahip olduğunuz benzer değerler bir arkadaşlığı ölümsüz kılacak türden. Kim böyle neşeli bir dosta sahip olmak istemez ki? Gerçekten Iron Man kankan olsa hayat çok eğlenceli olmaz mıydı? Aslında gerçek olabileceğini biliyor muydun? Türk Telekom Yenilmez Tarifeler ile Yenilmezler hayatını kolaylaştırmak için daima yanında! 8 GB’a kadar internete sadece 29 TL’ye sahip olabildiğin ve daha birçok fırsatı da içeren tarifeler için buraya tıklasana!

Kaptan Amerika ile kanka olacaksın!

Evet, yanlış duymadın. Yenilmezler'den biri arkadaşın olacak olsa bu kesinlikle Kaptan Amerika olurdu! Çünkü sahip olduğunuz benzer değerler bir arkadaşlığı ölümsüz kılacak türden. Kim böyle saygıdeğer ve cesur bir dosta sahip olmak istemez ki? Gerçekten Kaptan Amerika kankan olsa hayat mükemmel olmaz mıydı? Aslında gerçek olabileceğini biliyor muydun? Türk Telekom Yenilmez Tarifeler ile Yenilmezler hayatını kolaylaştırmak için daima yanında! 8 GB’a kadar internete sadece 29 TL’ye sahip olabildiğin ve daha birçok fırsatı da içeren tarifeler için buraya tıklasana!

Thor ile kanka olacaksın!

Evet, yanlış duymadın. Yenilmezler'den biri arkadaşın olacak olsa bu kesinlikle Thor olurdu! Çünkü sahip olduğunuz benzer değerler bir arkadaşlığı ölümsüz kılacak türden. Kim böyle asil ve cesur bir dosta sahip olmaz istemez ki? Gerçekten Thor kankan olsa hayat mükemmel olmaz mıydı? Aslında gerçek olabileceğini biliyor muydun? Türk Telekom Yenilmez Tarifeler ile Yenilmezler hayatını kolaylaştırmak için daima yanında! 8 GB’a kadar internete sadece 29 TL’ye sahip olabildiğin ve daha birçok fırsatı da içeren tarifeler için buraya tıklasana!

Black Widow ile kanka olacaksın!

Evet, yanlış duymadın. Yenilmezler'den biri arkadaşın olacak olsa bu kesinlikle Black Widow olurdu! Çünkü sahip olduğunuz benzer değerler bir arkadaşlığı ölümsüz kılacak türden. Kim böyle sadık ve cesur bir dosta sahip olmak istemez ki? Gerçekten Natasha kankan olsa hayat mükemmel olmaz mıydı? Aslında gerçek olabileceğini biliyor muydun? Türk Telekom Yenilmez Tarifeler ile Yenilmezler hayatını kolaylaştırmak için daima yanında! 8 GB’a kadar internete sadece 29 TL’ye sahip olabildiğin ve daha birçok fırsatı da içeren tarifeler için buraya tıklasana!

İnternetin Yenilmezlerine Selfy'den Yenilmez Tarife!

Görüş Bildir