Yeni İnsanlara Tanışmak İçin Sana Bir Öneri Veriyoruz!

36PAYLAŞIM

Yeni biriyle tanışmak herkes için kolay olmayabilir. Bu problemin çözümü bu testin sonunda!

Haydi teste!

1. Öncelikle seni biraz tanıyalım. Cinsiyetin nedir?

Erkek
Kadın

2. Aşk hayatın ne durumda?

Biz aşık olmayı bırakalı çok oldu...
Biraz karışık o işler.
Platonik diyelim.
Flört dönemindeyiz
Çok güzel bir ilişkim var :)
Evliyim ;)

3. Yeni insanlarla tanışmak konusunda nasılsın peki?

Çok kötüyüm çok :(
İlk sinyal karşıdan gelmezse, tanışmam imkansız.
Fena sayılmam...
Hayatta en iyi yaptığım şey diyebilirim :)

4. Yeni insanlar demişken, hayatına yeni insanlar girsin ister misin?

İsterim.
Olsa da olur, olmasa da...
Hiç gerek yok şimdilik.

5. İlgi alanlarını da öğrenelim; hangisi hakkında söyleyecek daha fazla sözün var?

Sinema
Spor
Politika - Ekonomi
Sosyal Medya
İlişkiler
Müzik

6. Bir de dizi seçer misin bizim için?

How I Met Your Mother
Sherlock
Peaky Blinders
Game of Thrones

7. Yeni bir insanla tanıştın ve onu çok sevdin diyelim. Kafanda çalan şarkı aşağıdakilerden hangisine daha çok benziyor?

Steve Miller Band - Serenade
Marshmello & Anne-Marie - FRIENDS
Andy Williams - Love Story
Queen - We Are The Champions

8. Son olarak yakın arkadaşım diyebileceğin kaç insan var hayatında?

Yok ki hiç :(
Birkaç kişi var tüm dünyaya bedel...
5'ten fazladır.

Bir konsere yalnız git!

Senin sosyalleşesin var ama çevrende hep aynı coşkusuz insanlar olduğu için içinden geldiği gibi davranamıyorsun. Bu yüzden bizim sana önerimiz sevdiğin bir grubun ya da şarkıcının konserine yalnız gitmen. Böylelikle eğlenirken sosyalleşebilir, yeni insanlarla tanışabilir, onları eğlenceli yönünle etkileyip muhteşem arkadaşlıkların kapısını aralayabilrsin.

Yorucu mu geldi? O zaman şimdilik sadece Azar'ı hemen indir, binlerce insan ile iletişim kur! Videolu görüşme özelliği ile yepyeni insanlarla tanış ve sosyalliğine sosyallik kat! İndirmek için tıkla!

Kantinde karşına çıkan ilk kişiye bir soru sor!

Sen tesadüflerin, rastlaşmaların, denk gelmelerin insanısın. Hayatında uzun vadeli planlara yer yok. Sen plan yapınca uygulayamazsın. Bu yüzden senin hayatında her şey birdenbire olmalı. O soruyu rastgele birine sormalı ve her şeyi akışına bırakmalısın!

Cesaret edemedin mi? O zaman şimdilik sadece Azar'ı hemen indir, binlerce insan ile iletişim kur! Videolu görüşme özelliği ile yepyeni insanlarla tanış ve sosyalliğine sosyallik kat! İndirmek için tıkla!

Spora yazıl!

Sen aslında yeni insanlarla tanışma konusunda fena değilsin. Ama yine de ortada bir bahane yokken gidip "Merhaba, nasılsınız? Tanışabilir miyiz?" demek hiç senin olayın değil. Bu yüzden sen yeni insanlarla tanışmak istiyorsan mutlaka spora yazılmalı ve etkileşime açık olmalısın.

Uğraşmak zor mu geldi? O zaman şimdilik sadece Azar'ı hemen indir, binlerce insan ile iletişim kur! Videolu görüşme özelliği ile yepyeni insanlarla tanış ve sosyalliğine sosyallik kat! İndirmek için tıkla!

Sinema çıkışı rastgele birini seçip film hakkında konuş!

Sen derin ve gerçek sohbetlerin insanısın. Boş konuşmak sana göre değil. Bir film hakkında, bir şarkı hakkında, gerçek bir sanat eseri hakkında öyle bir konuşursun ki herkes hipnoz olmuşcasına seni dinliyor. Bu yüzden senin için yeni bir insanla tanışmanın en güzel yolu bir film hakkında konuşmak. 

Cesaret edemedin mi? O zaman şimdilik sadece Azar'ı hemen indir, binlerce insan ile iletişim kur! Videolu görüşme özelliği ile yepyeni insanlarla tanış ve sosyalliğine sosyallik kat! İndirmek için tıkla!

HEMEN AZAR’A GİR
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Bir konsere yalnız git! Senin sosyalleşesin var ama çevrende hep aynı coşkusuz insanlar olduğu için içinden geldiği gibi davranamıyorsun. Bu yüzden bizim sana önerimiz sevdiğin bir grubun ya da şarkıcının konserine yalnız gitmen. Böylelikle eğlenirken sosyalleşebilir, yeni insanlarla tanışabilir, onları eğlenceli yönünle etkileyip muhteşem arkadaşlıkların kapısını aralayabilrsin.saçma.içine kapanıgız diyoz sosyalleşebilirsin diyon aq..

merykar

gzm-ynklr

Bir konsere yalnız git!

ender-deniz

Bir konsere yalnız git!

Görüş Bildir