Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yaratıcı Film Afişlerine Verdiğin Tepkilere Göre Ne Kadar Psikopatsın?

258PAYLAŞIM

En yaratıcı film afişlerinden seçtiğimiz görsellerden oluşan bu testimizle ne kadar psikopat olduğunu söylüyoruz!

Bizden tavsiye; soruları yanıtlarken filmleri izlemiş olsan bile filmlerin konusundan bağımsız olarak düşünüp, cevapla!

Not: Bu test sadece eğlence amaçlı hazırlanmıştır.  

1. Bu afişe yaratıcı mı derdin ürkütücü mü?

2. Şimdi de bu afişi inceleme bakalım. Tek kelime ile tarif edecek olsaydın hangisini seçerdin?

3. Bu filmi izlemiş ya da konusunu biliyor olsan bile bildiklerini unutarak bağımsız düşün! Afişe baktığında filmin ne hakkında olduğunu düşünürdün?

Yüzde doksan cinsellik ile ilgili bir film.
Kesinlikle aşk konulu bir film. Romantiklikler, ayrılıklar filan...
Yani ortada bir aşk vardır ama ana tema bence ölüm. Esas oğlan/kız ölüyor sonra olaylar gelişiyor.
Aile ilişkileri üzerine olabilir.
Arkadaş grubu ve onların özel hayatı hakkında bir şeyler.
Bunların dışında başka bir konu.

4. Peki ya bu afiş sana ne hissettirdi?

Açıkçası önce biraz güzel geldi ama sonra ürktüm.
Büyülendim. Bence çok güzel bir tasarım, çok etkilendim.
Güllerin hem estetik hem de böyle kan gibi olması çok hoşuma gitti.
İlk baktığımda kadının bedeni parçalanıyor gibi geldi bu da biraz midemi bulandırdı.
Afiş o kadar güzel ki heyecanlandım.
Nasıl hissettiğimden emin değilim.

5. Bu afişten ne derece rahatsız oldun? (En fazla 5 olarak cevapla.)

6. Bu afişe yapacağın yorum ne olur peki?

7. Şimdi de bu afişte dikkatini ilk olarak neyin çektiğini söyle bakalım!

8. Son olarak; bu afişi ne kadar çok beğendin?

Çılgın bir psikopatsın!

Senin iç dünyan öyle karışık, öyle git gelli ki sen bile bazen kendinin neye, nasıl tepki vereceğini bilemiyorsun. Beyninin içinde, sanki sen uyurken dahi susmayan bir ses var. Dışarıdan oldukça normal görünsende içinde bir sen var ki kimse onunla yüz yüze gelmek istemez. İnsanlardan adeta kaçıyorsun çünkü çevrendekilerin saçma sapan hareketleri sinirlerini oldukça bozuyor ve kontrolünü kaybediyorsun bu yüzden yalnız kalmaya çalışıyorsun. Kendinle baş başa kaldığına ise aklından geçenleri tahmin bile etmek istemiyoruz. :) Kanının her bir damlasında kol gezen psikopatlığı aslında dışarıya çılgınlık olarak yansıtıyorsun ta ki bir şey, seni sinirlendirene kadar. İşte böyle zamanlarda içinden adeta bir manyak çıkıyor ve sağı solu yakıp yıkıyor. Aynı zamanda ciddi anlamda hiçbir şeyden korkmuyorsun hatta kılın dahi kıpırdamıyor. İşin tehlikeli kısmıysa; bu durumun seni acımasızlaştırması. Hiçbir şeyden korkmadığın gibi hiçbir olaydan ya da kişiden etkilenmiyor, sana yanlış yapanı da asla affetmiyorsun. Hal böyle olunca gerçekten seni kızdıracak bir şey yapana ya da kalbini kıran birine vereceğin tepkiler tehlikeli boyutlara gelebilir, bizden söylemesi!

Psikopat olmana ramak kalmış!

Aslında tamamen normal ve sakin birisin ancak öyle bir yanın var ki orası çok karanlık ve tehlikeli. Çoğu zaman öz kontrolünü sağlayabiliyorsun ancak aslında içinde patlamayı bekleyen büyük bir volkan var ve her an patlayabilir. İnsanlardan kaçmayı seven bir yanın olsa da kendini iletişime açmayı başarmış, sosyal hayatını dengeye sokmuşsun. Ayrıca tuhaf takıntıların ve asla tahammül edemeyeceğin şeyler oldukça fazla. Bu yüzden çoğu zaman çevren tarafından; kendine özgü ya da garip olarak nitelendirildiğin de oluyor. Öz kontrolün son zamanlarda sanki biraz azalmış gibi çünkü çevrendekilerin hareketleri ve duyduğun bazı davranışlar artık tahammül sınırlarını zorluyor ve son derece sinirini bozuyor. Etrafındakilerin sana karşı temkinli olmalarında fayda var çünkü her an patlayıp sağı solu yıkabilirsin!

Psikopatlık potansiyelin var!

Aslında sende tüm duygular kararında yani içinde pek iyi veya kötü her duyguyu barındırıyorsun ve hepsini mükemmel bir denge üzerinde taşıyorsun. Bir şeye çok sinirlensen ya da gıcık olsan bile hemen o karanlık tarafına teslim olmuyor önce mantığını devreye sokuyorsun. Belki de bu dengeyi koruyabilmek adına kendini insanlardan uzaklaştırmış ve iletişime kapatmışsın. Senin de her insan gibi korkuların var ancak bunların farkındasın ve üstüne gitmekten geri durmuyorsun. Kanının çekildiğini hissedecek kadar korktuğun durumlarda bile mantığını elden bırakmayıp, soğukkanlılıkla çözümler üretiyorsun. Doğal olarak bu halin hayatına da yansıyor, risk almaktan ve bunların sonuçlarından korkmuyor hatalarınla yüzleşebiliyorsun belki de bu yüzden düşsen bile her seferinde yeniden ayağa kalkabiliyor, yanlışlarına rağmen önünde sonunda başarıya ulaşıyorsun. Tüm bunlar ne kadar iyi olsa da içten içe sanki seni tüketmeye başlamış ve o kurduğun dengeyi her an kaybedebilirsin. Bizce kendini biraz daha dışarıya açmalı ve duygularını daha fazla ifade etmelisin. Son olarak; sevdiklerine karşı pamuk gibi olsan da hoşlanmadığın insanların, söz konusu sen olduğunda ayaklarını denk almalarında fayda var!

Psikopatlık kim sen kim? Pamuk gibisin!

Sen de gram psikopatlık yok tabiri
caizse pamuk gibi bir insansın. Son derece aklı başında, sakin, samimi ve
sevecen bir insansın. İnsanlarla olan ilişkilerin sağlıklı, hayata karşı bakış
açın ve hayat enerjin de oldukça olumlu. Her yanın sanki sevgi ile örülmüş
ve etrafa da bu duyguyu saçıyorsun. Herkesin yardımına koşup, iyilik yapmaya
çalışıyorsun. Empati yeteneğinin ne kadar kuvvetli olduğunu söylememize bile
gerek yok herhalde. Evet, sen de bir şeylere çok kızıp, ara sıra kontrolünü
kaybediyorsun ama öyle anlarda bile iyilikten vazgeçemiyor, tavrını kimseyi
kırıp dökmeden ortaya koymaya çalışıyorsun. Psikopatlıktan öyle uzaksın ki
günün birinde kendini kaybedip, tam tersi davranmaya başlarsan dünyanın sonu
gelmiş demektir! Lütfen kendinin kıymetini bil.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
darkhilly

Çılgın bir psikopatsın!

Gizli Kullanıcı

Psikopatlık potansiyelin var! Aslında sende tüm duygular kararında yani içinde pek iyi veya kötü her duyguyu barındırıyorsun ve hepsini mükemmel bir denge üzerinde taşıyorsun. Bir şeye çok sinirlensen ya da gıcık olsan bile hemen o karanlık tarafına teslim olmuyor önce mantığını devreye sokuyorsun. Belki de bu dengeyi koruyabilmek adına kendini insanlardan uzaklaştırmış ve iletişime kapatmışsın. Senin de her insan gibi korkuların var ancak bunların farkındasın ve üstüne gitmekten geri durmuyorsun. Kanının çekildiğini hissedecek kadar korktuğun durumlarda bile mantığını elden bırakmayıp, soğukkanlılıkla çözümler üretiyorsun. Doğal olarak bu halin hayatına da yansıyor, risk almaktan ve bunların sonuçlarından korkmuyor hatalarınla yüzleşebiliyorsun belki de bu yüzden düşsen bile her seferinde yeniden ayağa kalkabiliyor, yanlışlarına rağmen önünde sonunda başarıya ulaşıyorsun. Tüm bunlar ne kadar iyi olsa da içten içe sanki seni tüketmeye başlamış ve o kurduğun dengeyi her an kaybedebilirsin. Bizce kendini biraz daha dışarıya açmalı ve duygularını daha fazla ifade etmelisin. Son olarak; sevdiklerine karşı pamuk gibi olsan da hoşlanmadığın insanların, söz konusu sen olduğunda ayaklarını denk almalarında fayda var! Psikopatlık kim sen kim? Pamuk gibisin! Sen de gram psikopatlık yok tabiri caizse pamuk gibi bir insansın. Son derece aklı başında, sakin, samimi ve sevecen bir insansın. İnsanlarla olan ilişkilerin sağlıklı, hayata karşı bakış açın ve hayat enerjin de oldukça olumlu. Her yanın sanki sevgi ile örülmüş ve etrafa da bu duyguyu saçıyorsun. Herkesin yardımına koşup, iyilik yapmaya çalışıyorsun. Empati yeteneğinin ne kadar kuvvetli olduğunu söylememize bile gerek yok herhalde. Evet, sen de bir şeylere çok kızıp, ara sıra kontrolünü kaybediyorsun ama öyle anlarda bile iyilikten vazgeçemiyor, tavrını kimseyi kırıp dökmeden ortaya koymaya çalışıyorsun. Psikopatlıktan öyle uzaksın ki günün birinde kendini kaybedip, tam tersi davranmaya başlarsan dünyanın sonu gelmiş demektir! Lütfen kendinin kıymetini bil.

ada-gulten

Psikopat olmana ramak kalmış!

el-patron

Çılgın bir psikopatsın

pepela

Psikopatlık kim sen kim? Pamuk gibisin! :D

Görüş Bildir