Victoria's Secret Avcısı! Harry Styles'ın Genç Yaşına Rağmen Yaşadığı İlişkiler Dillere Destan Oldu

-

Ünlü grup One Direction'ın yakışıklı üyelerinden biri Harry Styles bildiğiniz üzere 23 yaşında olmasına rağmen, Leonardo DiCaprio'nun izinden gidiyor belli ki... Neden mi? İçeriğimizi okuduktan sonra anlayacaksınız! 😂

Çoğumuz dinlemesek de Harry Styles'ı ekranlardan tanıyoruz.

Gencecik yaşına rağmen birçok ilişki sığdırmış yaşantısına. Hatta şöyle diyebiliriz: Kendisi tam bir Victoria's Secret melek avcısı! Hazırsanız başlıyoruz sevgililerine.

1. Kendall Jenner (21)

Uzun bir süre birliktelerdi Kendall Jenner ile.

2. Paige Reifler (21)

Amerikalı modelle bir süre takıldılar 2013 yılında.

3. Taylor Swift (27)

2012 yılında büyük ses getiren birliktelikleri olmuştu.

4. Caroline Flack (37)

2011 yılında kendinden tam 15 yaş büyük olan ve televizyon dünyasının ünlü isimlerinden Caroline Flack ile birliktelerdi.

5. Louis Tomlinson

Kendisi gibi One Direction grubunda olan Louis Tomlinson ile 2010 yılında birliktelikleri olmuştu.

6. Emma Ostilly (23)

2012 yılında bu güzel modelle de birlikte oldu Harry.

7. Tess Ward (27)

Ünlü İngiliz Şef Tess Ward ile de bir geçmişi var. 🙄

8. Nadine Leopold (23)

Avusturyalı modelle 2014 yılında birliktelerdi.

9. Sara Sampaio (26)

Bir otelden çıkarken görüntülenmişler, böylece ilişkileri gün yüzüne çıkmıştı.

10. Cara Delevingne (24)

2012 yılını geçirdiği sevgililerinden biri de Cara!

11. Camille Rowe (27)

Son olarak bu güzeller güzeli Victoria's Secret modeliyle beraber! Şunu da belirtelim: 5. Victoria's Secret modeli sevgilisi. 😂

Ne diyelim, tebrikler valla!

İşin sırrı ne bize de öğretsin. 🙄

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
buket-taslak1

beard, beard, beard, reklam, oh bak bir gerçek yakalamışsınız, reklam, reklam, reklam, arkadaş, arkadaş, beard. işte 1 dakikada özet, teşekkürler!

intorange

Herkes Louis'in yazılmasına gülmüş :D Bir Larrie olarak bu YALAN listedeki tek doğrunun Louis Tomlinson olduğuna herkesi ikna edebilecek kadar kanıtım var. Eğer sadece 1-2 haber sitesinden bakmak yerine, birkaç röportaj ve konsere baksaydınız, aralarındaki çekimi görebilirdiniz. Gerçeği asla yalanlayamazsınız. Ayrıca birazcık bile araştırmış olsaydınız burada tüm kadınlarla ilişkisinin sahte olduğunu anlayabilirdiniz. Ve en önemlisi, bu haberde herkesin ''Louis Tomlinson'' yazılmasına değil de, KADIN AVCISI yazılmasına tepki göstermesi gerekti. Harry Styles; yanlışlıkla bir ağaca çarptığı için ağlayıp ağaçtan özür dileyen, ''Bize oksijen verdiğin için teşekkür ederim.'' diyip her gördüğü ağaca teşekkür eden, ne zaman yemek alsana gazetecilerle paylaşan, 2 yıldır uzattığı saçını bir vakıf için kestiren, albümü 84 ülkede 1 numaraya yerleşmiş, solo kariyerinde onlarca ödül almış bir insan. Tüm bunları yazmak yerine, ilginizi sadece sahte sevgilileri mi çekiyor?

ihavenoidea

Onedio'yu seviyorum eğlenceli bir yer falan ama şu editörler de bir şeyler yazmadan önce birazcık araştırsın, Harry'nin yaptığı işleri ve kendisini 5 yıldır takip ediyorum şurda saydığınız birçok ismi daha yeni gördüm, bazıları da arkadaşları zaten.Yalan haber yaptığınız yetmemiş gibi bir de victoria secret avcısı demişsiniz çocuğa

seydadnmz

hani sözüm ona 2010da birlikte olmuşlar ya Louis'le (size göre), az araştırma yapsaydınız 2010'da x factor döneminde Cher Lloy'la olduğunu bilirdiniz.

intorange

Louis'yle X-Factor öncesi tanışıyorlar. Kanıtlarını da her yerden bulabilirsin.

seydadnmz

bi kere de şu çocuğun hakkında iki güzel şey yazın. hep OLMAYAN ilişkileri(!) hakkında bişeyler saçmalıyorsunuz. Ne güzel albüm yapmış onu paylaşsanıza. Christopher Nolan gibi bir yönetmenin filminde ilk kez (mükemmel bir şekilde) oyunculuk yaptı bunu yazsanıza?! Canlı performansları inanılmaz bunun hakkında bir şeyler diyin mesela.. Güzel kalbi için iki kelam edin çok mu yani?

seydadnmz

Dışarıda onu bekleyen muhabirlerden birine sorusunun karşılığı olarak Harry soruya cevap vermeden arabasına bindi ancak diğer ünlüler gibi çekip gitmedi, muhabire aç olup, olmadığını sordu.elindeki paket yemeklerden birini göstererek aç mısın, yemek yemek ister misin diye sorduğunda muhabirin Oh, yemek istiyor muyum? Evet, bunu alacağım, açım. Bu nedir? dedi ve harry hemen elindeki şeyi vererek bu,hamburger gibi birşey umarım hoşuna gider.. gibi diyerek verdi ,böylesine bir kibarlığı yazın mesela.

seydadnmz

Bilet bekleyen hayranlarına atıştırmalık dağıtarak sürprizler yaptığını yazın. ve sadece bununla da sınırla değil hayranları için birçok jest yapıyor... Hayranlarıyla olan harika diyalogları var konserlerinde olsun, rastlaştıklarında olsun, öylece geçiştirmiyor,sarılıyor,görünce heyecandan ağlayanları rahatlatmaya çalışıyor sempatikliğiyle.

seydadnmz

çok kalabalık hayran topluluklarında elinden geldiğince herkese imza verip fotoğraf çektirmeye çalışıyor,onların isteklerini yerine getirmeye çalışıyor- ki onlar sayesinde ayakta olduğunun farkında bu yüzden hepsine minnettar,her defasında dile getirmeye,uygulamaya çalışıyor. bazı şarkıcılar gibi nankörlük etmiyor sevenlerine karşı. Her daim bir ingiliz kibarlığı var üstünde.

seydadnmz

Gana daki bir çocuk hastahanesine ziyaret etmişlerdi diğer grup arkadaşlarıyla, ordaki çocukların çaresiz hastalıklarını görünce dayanamayıp onlar için ağlaması/ağlamaları gerçekten de yüreğinin temizliğini ortaya koyuyor. bi çok yardım kuruluşu için bağışlarda bulunuyor onun gibi gönlü güzel insanların hala yaşadığını görmek bence çok umut verici.

seydadnmz

kan kanseri olan hastalar için düzenli aralıklarda kan bağışı yapıyor. Uzunca zamandır uzattığı saçlarını bir anda kestirmişti. kestirdiği saçlarını, kanserli kız çocuklarına peruk yapmak üzere toplanan bir proje için hayır kurumuna bağışladı.

seydadnmz

işte bu yüzden bu kadar güzel bir insanın saçma sapan haberlerini yapınca çıldırıyorum. Bir araştırın,bir bakın ne kadar doğru,ne kadar YANLIŞ. Keşke biraz duyarlı olsanız bazı konularda. Homofobik olduğumdan dolayı demiyorum ama bu larry olayı hayranlarının ortaya çıkarmış olduğu bir zırvalıktır. sırf bundan dolayı güzel dostlukları bozuldu git gide. birbirlerine yaklaşamıyorlardı. yakın arkadaşıyla güzelce bir sohbet edemiyordu mesela. bu sadece louis te değil. diğer yazılan kızlar içinde geçerli . yan yana görüldüğü her kızı onun sevgilisi gibi koyuyorlar medyaya. yukarıda yazılanlardan toplasanız, taş çatlasa 3-4 tanesi gerçekten sevgilisi olmuştur.

seydadnmz

Hani olurda bu yazımı dikkate alırsınız diye aşağı birkaç link bırakıyorum, çıkardığı yeni albümündeki şarkıları ve canlı performanslarından bazılarını koyacağım. Mükemmel bir SANATÇI olduğunu görürsünüz umuduyla. (çapkın,haylaz veya kötü bir adam gibi bir algıyı birazda olsa silersiniz aklınızdan belki...) Yukarıdaki linkte onun albümündeki 10 tane mükemmel şarkı var. Şimdi de bu şarkıları seslendirdiği performanslardan bir kaçını koyuyorum.

seydadnmz

he hep yaptığınız gibi İlle de dış görünüşe göre bişey yazacak olursanız. Mükemmel stilinden bahsedebilirsiniz. Kendine has harika bir tarzı var harrynin . onunla özleşmiş bir çok şey var. Harry styles botları, Harry styles gömlekleri, Harry styles bandanaları, Harry Styles yüzükleri, şapkaları, dövmeleri.. Bir çok tarzı güzel kombine edebiliyor, salaş olsun, resmi olsun kendine uygun bir şekilde uyarlıyor.

seydadnmz

seydadnmz

İnsanın içini ısıtabilecek bir gülümsemeye sahip, gamzeli gülüşe..

seydadnmz

Herkesi tavlayabilecek o yeşil gözler... Bir erkeğe göre fazlasıyla güzel olan elleri ..

seydadnmz

çokta tınlayacagınızı sanmam ya neyse

Başlıklar

Amerika Birleşik DevletleriCara DelevingneİngiltereKendall JennerLeonardo DiCaprioMiranda KerrVictoria's Secret
Görüş Bildir