Tüyler Ürperten Cümleleriyle Yanındakilerin Ödünü Patlatan 16 Çocuk

-

Çocuklar şaşılacak şeyler söyleyince genelde masum ve tatlı olmazlar mı? 

Bu listedeki çocukların söyledikleri o şaşırtıcı şeyler onlara bakıcılık yapanların aklını kaybettirecek cinsten. Ömrü hayatınızda duymak istemeyeceğiniz tüyler ürpertici, kan donduran cümleler söylüyor bu çocuklar. Gerilim severler için bunları Diply.com'dan derledik. 

Hazır mısınız?

Kaynak: http://diply.com/batdad/article/creepy-k...

Sizi, çocukların başka boyutları görebildiğine inandıracak cinsten hikayeler...

1. "Bebek bakıcılığı yaptığım çocukla evin bodrum katındaki odada televizyon izliyorduk. Aniden, televizyonu kapattı ve arkasındaki duvara bakmaya başladı. 3 dakika gözünü hiç ayırmadan duvara baktı ve "şimdi olmaz" dedi ve televizyon izlemeye devam etti. Birkaç dakika sonra tekrar duvara döndü ve "Sonra görüşürüz, tamam mı?" dedi. Korkudan kafayı yemiştim."

2. "2 yıl önce 5 yaşındaki kuzenimle birlikte okul yıllığıma bakıyorduk. 2. senemdeki sayfaya geldiğimizde bir tane çocuğun resmini gösterdi ve "Bu aynı Nicolas'a benziyor!" dedi. Ona Nicolas'ın kim olduğunu sorduğumda; "Dolabımdaki çocuk" diye cevap verdi ve resimlere bakmaya devam etti. Az kalsın korkudan ölüyordum."

"Geceleri odasına gelen bir kadını görüyordu."

3. "Yeğenim geceleri odasında onu ziyarete gelen bir kadından bahsederdi. Kırmızı bir elbisesi varmış, ismi Frannie'ymiş ve ona şarkı söylermiş... Ve havada süzülürmüş."

"O küçük kız niye yatmıyor?"

4. "Birkaç yıl önce, arkadaşımın kızını yatırıyordum. O zamanlar 3 yaşındaydı ve sık sık yatmamak için direnirdi. Bir keresinde bana neden yatıp uyumak zorundayız diye sordu ben de söyle dedim, "Çünkü saat geç oldu ve iyi kız çocuklarının yatıp dinlenmesi gerek." Bu cevabın üzerinde parmağıyla odanın bir ucuna işaret etti ve dedi ki, "Ya o küçük kız?"

5. "Çocuklar tuhaf şeyler bilir. Yeğenim 4 yaşında ve sürekli "ablasından" bahsediyor. Onunla konuşuyor da. Yeğenim aslında tek çocuk ve annesinin birkaç yıl önce düşük yaptığından haberi yok."

"...saçının örgüsünden duvara asılmış..."

6. "Teyzemin evinde ikinci kattaki banyoya çıkarken kuzenim April'i merdivenlerde gördüm. O zamanlar 4 yaşındaydı çok da hiperaktifti. Merdivende oturmuş yüzünü komik şekillere sokuyordu. Ne yapıyorsun dediğimde bana "Saçı örgülü kadını taklit ediyorum." dedi. Bizden başka kimse orada olmadığı için fazla da ciddiye almadan ona sordum "O kadın nerede April?" merdivenlere paralel geçen kolonu gösterdi. "Kadın ne yapıyor?" dedim, "Yüzünü garip şekillere sokuyor." dedi. Fazla önemsemeden merdivenleri çıkmaya başlamıştım ki, April'in "Saçının örgüsü boynuna dolanmış." cümlesiye donakaldım. Arkama baktım ve April'den tekrar etmesini istedim. April yukarıyı gösterdi, "Kadın örgüsünden asılmış, tuhaf suratlar yapıyor." Sonra April taklite devam etti ve anladımki hava almaya çalışan bir yüz ifadesi yapıyor.

"...onu neden özlüyorsun ki, orada kapının önünde oturuyor."

7. "Erkek arkadaşımı bir kaza kurşunu yüzünden birkaç ay önce kaybettim. Olay olduktan birkaç gün sonra da küçük kuzenini ziyarete gitmiştim, ben ağlarken o da yanıma geldi. Bana neden ağladığımı sordu, ben de ona erkek arkadaşımı özlediğimi söyledim. Şaşırmış bir yüz ifadesiyle bana baktı ve "Neden? Orada kapının önünde oturuyor." dedi.

"...seni sonsuza kadar saklarım..."

8. "Bir keresinde Sarah adında bir kıza bakıcılık yapıyordum ve benim orada olmamı çok seviyordu. Annesi bana hep diğer dadıları değil beni tercih ettiğini anlatıyordu. Bir akşam, Sarah biraz ileri gitti ve bana şöyle söyledi, "Sen öldüğün zaman, seni cam bir kavanoza koymak istiyorum böylece seni sonsuza kadar saklarım ve hep benim olursun."

9. "Bir akşam komşumun 3 yaşındaki kızına bakıcılık yapıyordum ve bana bakıp "Karnındaki bebek ne zaman çıkacak?" diye sordu. İki gün sonra hamile olduğumu öğrendim.

"İskelet yapma makinesi..."

10. Yeğenime bakıcılık yapıyordum ve ona ne boyaması yaptığını sordum. Şöyle cevap verdi "Bir iskelet yapma makinesi." Omzunun kenarından eğilip baktığımda resmini gördüm, bir iskelet yapma makinesi çizmemişti, altında kan olukları bile olan bir et-kemik ayırma makinesi tasarlıyordu."

"Seni yakalamaya geliyor... Saklan."

11. "Bir akşam arkadaşımın çocuklarına bakıcılık yapıyordum. 5 yaşındaki en küçükleri, tavandan sarkan bir kadın resmi çizip bana "Bunu çizmemi söyledi. Seni yakalamaya geliyor. Saklan." dedi."

12. "Arkadaşımın 3 yaşındaki oğluna sarılıyordum, ciddi bir ifadeyle bana "Söz, kemiklerini kemirmeyeceğim, söz veriyorum." dedi."

13. "Birkaç yıl önce arkadaşımın kızına bakıcılık yapıyordum. Verandaya bakan büyük bir pencereleri vardı. Küçük kız verandaya bakan cama doğru yürüdü ve hiç hareket etmeden dakikalarca gecenin karanlığına baktı. Hemen sonra kucağıma koştu ve "Korkunç. Çok korkunç." dedi. Kucağımdan inmiyordu, yarım saat boyunca sakinleşsin diye kucağımda salladım onu. Sonra "Karanlık içeriye giriyor şimdi. Karanlık içeriye giriyor şimdi." diye sayıklamaya başladı."

"Çarmıha gerin onu, çarmıha gerin!"

14. "6 yaşında bir çocuğa bakıyordum, yavru köpeğini eline alıp havaya kaldırdı, "Çarmıha gerin onu, çarmıha gerin, çarmıha gerin!" diye bağırmaya başladı."

"Artık senin arkanda."

15. "Bir gece bakıcısı olduğum ufak çocuk uyanıp, "yatağımın altında bişey" var diye bağırmaya başladı. Yatağın altına bakıp ona "Hadi uyu, orada birşey yok." dedim. Bana şöyle cevap verdi "Artık senin arkanda.""

16. "Bir geceliğine bebek bakıcılığı yapıyordum. Her iki çocuk da hem uyurgezer hem de uykularında konuşuyordu. En büyükleri uykusunda ağlıyordu, kalkıp kendisini banyoya kilitledi. Onu ordan çıkarmak için uzun süre uğraştım. Sorna da gidip koltukta yattım. Gecenin bir yarısı birisi beni izliyor hissine kapılıp uyandım. Çocuk koltuğun yanında duruyordu. "Ne yapıyorsun?" dedim. "Bir adam uyurken seni izliyor." diye cevap verdi ve yatağına geri döndü. Ben o gece bir daha uyumadım.

Tövbe Tövbe!!!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Bi adam varmış ölmuş :)

yunus-emre52

benimde küçük kardeşim :D bikere ödümü kopardı dedemin mezarındayken biriyle yakalamaca oynamaya başladı kim diye sorduğumda bi mezar gösterdi bebek mezarı :D ilginç olansa şu kardeşim 3 yaşındaydı ozaman nasıl ayırt etti bebek mezarı oldugunu

Gizli Kullanıcı

yamulmayız inş

ecem-bulut

böyle içerikler yapmayın lütfen

derin-mavi5

Okuma o zaman

harun-ozdemir1

Bende bir tane ekliyorum normal bi sokakta duruyordum birden yanıma bir çocuk yaklaştı ve " Sana baba diyebilirmiyim amça" dedi. :D

Gizli Kullanıcı

siktir deli Q:WeQWEÇ

Görüş Bildir