Türk Bayrağının Üstünde ve Ayasofya'da Çıplak Poz Veren Belçikalı Marisa Papen Hakkında Soruşturma Başlatıldı!

57PAYLAŞIM

Türk Bayrağının üstünde çıplak pozlar veren Marisa Papen hakkında hayasızca haraketlerde bulunmak nedeniyle soruşturma açıldı!

Belçikalı model Marisa Papen, dünyanın çeşitli yerlerini gezerek verdiği çıplak pozlarla adından çokca bahsedilen biri.

View this post on Instagram

Time to get dressed 🙄 @emilylab

A post shared by MARISA PAPEN (@marisapapen_for_real_) on

Önceki senelerde Kudüs'te ve Mısır'da kutsal sayılan topraklarda verdiği pozlardan dolayı tutuklanmış ve cezasını para cezasına çevirmişti.

Marisa Papen, 2018 yılında da Türkiye'ye gelmiş ve verdiği çıplak pozlarla epey bir tepki toplamıştı.

Gittiği yerlerde kutsallığa önem vermeyen Papen, geçtiğimiz yıl bir Türk için kutsal olarak görülen Ayasofya'da tesettüre girip çarşafını kaldırarak poz vermişti.

Hatta Kapadokya'da da Türk bayrağının üstüne çıplak bir şekilde yatarak poz vermesi üzerine vatandaşlar rahatsız olup savcılığa şikayette bulunmuştu.

Tabii bu şikayetlerin üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Bürosu "hayasızca haraketlerde bulunmak" ve "Devletin egemenlik alametlerini alenen aşağılama" suçlarından dolayı Papen'e soruşturma başlattı.

Marisa Papen'in, kimlik tespit çalışmalarının tamamlanmasının ardından ifadesinin alınması için gerekli işlemler başlatılacak ve gerekirse yakalama kararının çıkarılacağı da öğrenildi.

Bakalım, neler olacak?

View this post on Instagram

The Dark side of the Pool 💦

A post shared by MARISA PAPEN (@marisapapen_for_real_) on

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet-attonu

kadın demek gürür demek onur demek şeref demek en önemlisi anne demek bir kadın bir kaç laik ve yorum için bu kadar ucuz olamaz he derseki işim bu çıplak poz vermek o şanlı bayrağı pis vucund-la kirletme birde cami içinde açmış orasını terbiyesiz

emre_akdag

Diğer hanımlardan özür dilerim şu anki kullanacağım ağır kaba ifadeler için. Bir kadın nasıl olur da bu kadar aşağılık bir yaratığa dönüşebilir. Çıplak vücudu sergileme çabasına girebilir. Türk bayrağının üzerinde o pozu vererek bir o.... imza atmış resmen. Bu ülkede linç edilse sonra kadına şiddet olarak nitelendirilir. Böylesine sabrımızın sınandığı zamanlarda bence şansını çok zorlamış iyi cesaret etmiş. Hassas manevi yerler mekanlarda ve simgelerle verilen bu pozlar ayrı bir o....luk ürünüdür bence. Soruşma ile yakalanıp bir an önce ceza'yı almasını istiyorum.

kedi-dili

Ya kadın ne için yapar, saygısızlık mıdır vs bilmem ama, şurada yazılan yorumlar ister kadın ister erkek olsun, şu ülkede yaşayanların büyük çoğunluğunun ruhlarının beyinlerinin tecavüzcü olduğunu o kadar net ortaya koyuyor ki. Ha bilmiyor muyduk biliyoruz tabii, tayt mı giymiş, bağırmış mı, o saatte ne işi varmış, bi kereden bişey olmazmışlardan biliyoruz. Koca dünyayı gezmiş kadının burada tecavüz edilip katledilmesinden belli değil miydi, şule için o saatte orada ne işi vardı diyenlerde sizsiniz tabii. Bir de okumuş insanlarsınızdır değil mi, sorsak kültür kokar ağzınız, ama tecavüz hayallerinizle süslemeden hiç bir konuda antitez sunamaz fikir beyan edemezsiniz. Bir olayı lanetlemenin, kınamanın, karşı çıkmanın farklı yolları da var, ama ne bilirsiniz cahil, pis sapıklar. Nereden düştük buraya bilmem ki, bir kaç düzgün insan varsa bile cehennem ettiniz şu ülkeyi , utanç oldunuz bize be!

levent-veziroglu1

Vay canına sayın seyirciler

tolga.turann

tamam rahatasınız,ünlüsünüz,sanatkarsınz ama bu tamamen terbiyesizliktir ayıptır yazıktır ya !!

Görüş Bildir