Testi Çöz, Senin En Yaratıcı Özelliğini Söyleyelim!

215PAYLAŞIM

Senin en yaratıcı özelliğin ne?

Testi çöz ve hemen öğren!

1. Cinsiyetini söyle bakalım.

2. İlk olarak, bu görsellerden hangisini odanın bir köşesine asarsın?

3. Peki kendine zaman ayırıp, tek başına hayal kurmayı sever misin?

4. Şimdi de bize bu aktivitelerden hangisinin senin ruh haline daha iyi geldiğini söyle.

5. Imm. Peki sence uzaylılar var mıdır?

Tabii ki de var.
Saçma saçma konuşma editör, hiç öyle şey olur mu?
Bilmiyorum ki...

6. Söyle bakalım, lise belki de eğitim hayatının en eğlenceli dönemi. Bu dönem senin için nasıl geçmişti?

Liseye başlamak için sabırsızlanıyorum!
Daha ilk yılım yavaş yavaş anlıyorum
Tam ortasındayım. Bitmesin, bitemez
Bitişe son 1!
Son senem, üniversite beni bekler
Ah o eski günler, nasıl geçti habersiz…

7. Peki eğitim hayatının son durağı üniversiteler için tercih dönemi kapıda. Sende durumlar nasıl?

Bu sene kesinlikle bir tercih yapacağım, kendi kanatlarımla uçmam gerek!
Ben üniversite tercih ettim de, o beni tercih edecek mi bakalım…İstediğim olmazsa beklemeyi göze alırım
Lisenin bitmesine daha çook var…
Ben üniversitemi çoktan tercih ettim, okuyorum bitti bile…
Ben o evrelerden geçeli yıllar olmuş!

8. Sence rüyalar biz insanlar için mesaj verici midir?

9. Ve son olarak, sence yaratıcı insanların en büyük özelliği nedir? 😁

Senin en yaratıcı özelliğin resim çizmek!

Herkesin kendine ait bir yaşam tarzı vardır. Mesela senin hayat stilinde de resim çizmenin çok büyük bir önemi vardır. Çünkü sen resim çizmeye başladığın an ona odaklanıyorsun ve bütün yaratıcılığını ortaya koyuyorsun. O an kendi hayal gücünden esinlenerek, ortaya muhteşem bir şey çıkarıyorsun. Bu söylediklerimiz sadece karşındakini birebir çizmek değil. Asıl anlatmak istediğimiz, herkesten farklı, daha önce eşi benzerine hiç rastlanmamış çizimler ortaya çıkarabiliyorsun. Bu da senin ne kadar yaratıcı bir insan olduğunu gösteriyor. Zaman zaman yalnız kalmayı ve kendinle vakit geçirmeyi de çok seviyorsun. Çünkü asıl yalnız kaldığında hayal gücünü kullanıp, ortaya mükemmel eserler çıkarabiliyorsun. Bunun değerini çok iyi biliyorsun. Çünkü yaratıcılığını kullanmak sessizlikten, sessizlikte hayal kurmaktan geçer.

Senin en yaratıcı özelliğin pratik olmak!

Sen gerçekten inanılmaz bir yaratıcılık gücüne sahipsin. Mesela arkadaşların arasında senin farkın hemen ortaya çıkar. Çünkü yapılan her işin mutlaka pratik bir yapılışı vardır. Bu da senin hayal gücünün yüksekliğinden ve yaratıcılığının çok olmasından kaynaklanıyor. Çünkü hayal kurmak senin çok geniş düşünmeni ve üstüne gerçek dünya ile ilişki kurmanı sağlamış. Her olayı kendi kafanda kuruyorsun ve muhteşem yaratıcılığın ile ortaya bambaşka fikirler sunabiliyorsun. Gerçekten harika bir düşünce gücüne sahipsin. Pratikliğini söylemeye gerek bile yok. Zaten genelde çok yaratıcı olan insanlar genelde pratik düşünen insanlardır. Fakat bu sen de daha fazla görülüyor.

Senin en yaratıcı özelliğin sürekli hayal kurmak!

Sen o kadar yaratıcı bir insansın ki bunun farkında bile değilsin. Etrafı, insanları ve çevrendeki her şeyi gözlemliyorsun. Her şeyi merak edip, özünü merak ediyorsun. Bu yaratıcı insanların olmazsa olmaz özelliklerinden biridir. Yaratıcı insanların çoğu hayal kurma yetisine sahiptir. Ama seninki diğerlerinden çok daha farklıdır. Çünkü o kadar çok hayal kuruyorsun ki doğal olarak yaratıcılık gücün artıyor ve yaptığın her işte farklı şeyler ortaya koyabiliyorsun. Hayal kurarken artık o kadar yaratıcı oluyorsun ki çoğuna sen bile inanamıyorsun. Dışarıdaki insanların çoğu hayal kurmadan, olduğu gibi hayatlarına devam ediyor. Sen ise monotonluktan çıkıp hayatına renk katabiliyorsun. Bu da senin hayal gücünde kullandığın yaratıcılıktan kaynaklanıyor. Gerçekten harikasın!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Herkeze resim çizmek çıkmış saçma

ozgur-comak

BİLDİN !!!! Senin en yaratıcı özelliğin resim çizmek! Herkesin kendine ait bir yaşam tarzı vardır. Mesela senin hayat stilinde de resim çizmenin çok büyük bir önemi vardır. Çünkü sen resim çizmeye başladığın an ona odaklanıyorsun ve bütün yaratıcılığını ortaya koyuyorsun. O an kendi hayal gücünden esinlenerek, ortaya muhteşem bir şey çıkarıyorsun. Bu söylediklerimiz sadece karşındakini birebir çizmek değil. Asıl anlatmak istediğimiz, herkesten farklı, daha önce eşi benzerine hiç rastlanmamış çizimler ortaya çıkarabiliyorsun. Bu da senin ne kadar yaratıcı bir insan olduğunu gösteriyor. Zaman zaman yalnız kalmayı ve kendinle vakit geçirmeyi de çok seviyorsun. Çünkü asıl yalnız kaldığında hayal gücünü kullanıp, ortaya mükemmel eserler çıkarabiliyorsun. Bunun değerini çok iyi biliyorsun. Çünkü yaratıcılığını kullanmak sessizlikten, sessizlikte hayal kurmaktan geçer.

yasemin-emre2

Senin en yaratıcı özelliğin sürekli hayal kurmak! HAYAL DÜNYASINDA YAŞIYORUM ZATEN. GERÇEKLİKTEN ÇOK UZAĞIM..

orhan-ulusoy

Senin en yaratıcı özelliğin resim çizmek! Ben ne anlarım resim çizmekten onedio

beca

resim çizmek mi ? ben cin ali bile zor çizerim :))

Görüş Bildir