Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Taylor Swift’i Sevmemek İçin 10 İyi Neden

943PAYLAŞIM

Sesinden Hiç Biyere Kaçış Yoktur

Ne olursa olsun radyoda, televizyonda, kontrolümüz dışında kalan her müzikli ortamda eski sevgililerine söylediği şarkılarını duymaya devam etmemiz sizce ilk kimi delirtecek ?

Erkek Arkadaş Olaylarının Kalitesiz Müziğinin Önüne Geçmesi

Erkek arkadaşlarından o kadar çok bahsediyoruz ki müziğini eleştirmeye fırsat bulamıyoruz. Aslında iyi taktik. Taylor Swift ya sevgilileriyle konuşulmasaydı? “We never ever getting back together” çığlıkları sinirimizi şimdikinden çok daha fazla bozacaktı.

Masum Sevimli Kız Rolü

Video kliplerinde gerçek kişiliğini yansıtmayan masum prenses rollerine bürünmesini sempatik bulanlara küçük bir uyar! Lütfen utanmadan Türk kızı tespiti yapmayın.

Feminizm Katili Olarak Görülmesi

Feministler tarafından “feminizm hareketini gerileten kadınlar” arasında gösterilmesi kimseyi şaşırtmaz herhalde. Bakire-fahişe ikiliği dışına çıkamaması feministlerin en büyük eleştiri nedeni. Haksız da değiller.

Hem ödülü alıyor hem de değersizleştiriyor

Evet artık ne Grammy’ye saygımız kaldı, ne de Billboard Müzik Ödüllerine. Taylor Swift kazanabiliyorsa, o ödüllerin değeri nedir artık?

Elde Etmek İstediği Erkeklerin Evlerine Yakın Ev Tutması

Bu da yapılır mı Taylor, bir erkek için bu yapılır mı he?

Erkek Arkadaş Konusu

En son Bradley Cooper tarafından reddedilse de gözüne kestirdiği her ünlü erkeği bir şekilde elde etmesi ne hoş bir başarı.

Eski Sevgiliye Laf Sokmalı Şarkıları

Taylor Swift’le tanışmadan önce bu konuda Demet Akalın’la mı dalga geçiyorduk? Kabul etmeliyiz ki Demet Akalın’a büyük haksızlık etmişiz.

Yaptığı Müziği Country Olarak Tanımlaması

Bu müzik türü için ilk country tanımlamasını yapan kimdir bilemiyoruz ama, gerçek country severlerin duvarlarını eminiz ki suratına çarpı işareti çizilmiş Taylor Swift posterleri süslüyor.

23 Yaşında Hala 13 Gibi Davranması

Biz ki dizilerde 30 yaşındaki oyuncular tarafından canlandırılan liseli karakterlere alışığız, söyleyin, Taylor Swift’in prenses rolünü ya da  itici-ezik liseli rolünü hangimiz kaldırabiliyoruz?

YAZININ KAYNAĞI: BİLİSTE

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
destina-butterfly

ACABA 2010 DA EVİNE SUİKAST İŞLENİP ÖLSEYDİ NE OLURDU? VEYA NASIL BİR HİS?

destina.butterfly.hiddleston

Erkek arkadaş konusunda haklısın. Müziğinide isteyen sever istemeyen sevmez. Yani hayranısız diye neden bu karad tepki gösterdiniz ki?

chronobreak

Gerçekten başarılı olan insanlara karşı çoğu kişilerin tercih ettiği iki farklı yol vardır: Birincisi yaptıklarına bok atmak, ikincisi de bu başarıyı kendine mal etmeye çalışmaktır. Bunları tercih etmek tebrik etmekten daha kolaydır çünkü genelde böyle başarılı insanları gören kişiler kedi başarısızlıklarını egolarına yediremez ve onlar gibi olmaya çalışmak yerine onları kendi seviyelerine çekmeye çalışırlar çünkü başarıya ulaşamayacaklarını içlerinde bilirler ama kimseye de söylemezler hatta kendilerinden bile saklamaya çalışırlar. Tamam herkesi sevmek zorunda değilsin ama herkese saygı duymak zorundasın. Böyle saçma sapan yorumlar yapma daha kanıtın bile yok bazılarına ya da bir kısmı da zaten normal şeyler ve sen bunu o - iqlu kafana sokamadığın için kötü bir özellikmiş gibi yansıtıyosun.

chronobreak

Git biraz çalış çabala da başkalarının başarısını engellemeye çalışacağına kendin de başarılı olmak için uğraş. A pardon yapamazsın değil mi? Çünkü sen hayati fonksiyonlar dışında başka bir şey beceremeyen ve dünyaya sadece zararı olan bir parazitsin değil mi? Muhtemelen hayatında bir kere bile ben bu dünyaya yararlı ne yaptım diye düşünmemişsindir düşündüysen bile iyi bir cevap bulamamışsındır ama direk birilerine bok atabiliyosun. Benden sana bi tavsiye eğer birilerine bok atacaksan ilk önce kendine bok at ki başkalarına bok atmayı düşündüğünde aslında herkesin bazı eksikleri olduğunu görüp sadece yapıcı eleştiriler yapmayı akıl et. Çünkü kendi eksiğini bilen biri aynı duruma kendisi düşmek istemeyeceğinden başkalarına saçma sapan yorumlar yapmaz.

xxnazarx_

müziğinde küfür etmeden kendi dilediğince müzik yapması,her şarkısı ayrı güzel olup hit olması zorunuza gidiyo.halbuki ariana direkt gösterip her yaerde bitch diyo.siz ancak bunlarla uğraşın

oliviablake

ya salak salak şeyler yazmayın Taylor hakkında neredeyse tüm ünlülerden daha ahlaklı ve terbiyeli müziği de ayrıca kalitesiz değil kalitesinden artık dinlemediğim bir zaman yok müziği eğer kalitesizse o kadar başarıya nasıl ulaşmış çekemiyosunuzda bari iftira atmayın kıskançlar

destina-butterfly

onu seveceğimiz anlamına gelmiyor.

Görüş Bildir