Tarafını Seç! Sen Daha Çok Avcı mısın Yoksa Vampir mi?

86PAYLAŞIM

Bu hikâyede kim av kim avcı belli değil. Kendini avcı olarak görüyor olabilirsin. Peki gerçekten öyle misin? Yoksa karanlık bir gecede bir vampirin avı mısın? Ya da belki de o vampir sensin. 

Öğrenmek için haydi teste...  

1. Sana ilk olarak şunu sormak istiyoruz: Seçme şansın olsa hangisini seçerdin?

Avcı
Vampir

2. Avcı ya da vampir olma isteğini bir kenara bırak şimdi. Sadece sana en çok uyan silahı seçmeni istiyoruz!

Bıçak
Katana
Yay
Muşta
Balta
Tabanca

3. Biraz bilinçaltının derinliklerine inelim mi? Şimdi hiç düşünmeden bu 3 renkten birini seç bize!

Siyah
Beyaz
Kırmızı

4. Peki hayatta kalmak için çok masum olduğunu bildiğin bir canlıyı öldürmek zorunda kalsan yapar mıydın diye sorsak?

O masumun bir suçu yok, bu büyük bencillik olur. Yapmam.
Hayatta kalmak için her şeyi yaparım, umurumda olmaz.
Hayatta kalmam lazım, içim parçalansa da yapmak zorundayım.

5. Hadi biraz dürüst olalım... Bu 7 ölümcül günahtan hangisi hayatında daha fazla yer edinmiş durumda?

Açgözlülük
Öfke
Şehvet
Tembellik
Kıskançlık
Oburluk
Gurur

6. Şimdi de bu hayatta elde etmek istediğin yegâne şeyi öğrenelim!

İntikam
Saygı
Güç
Adalet

7. Son olarak sana şunu soralım: Ölümlü olup hayatın boyunca mutlu yaşamak mı yoksa ölümsüz olup sonsuza kadar kötü bir yaşam sürmek mi?

Ölümsüz olup sonsuza kadar kötü bir yaşam sürmek
Ölümlü olup hayatım boyunca mutlu yaşamak

Korkusuz Bir Avcısın Sen!

Yaptığın seçimlere göre sen korkusuz bir avcısın. Bütün diyarlara nam salıp Vampir Katili olarak adlandırılabilirsin. Seni bu kadar iyi bir avcı yapan şey ise geldiğini kimsenin görmemesi. Senin gözlerini gören bir vampir hayatının son saniyelerini yaşadığının farkında. 

Bu tutkunu bir adım öteye taşıyalım mı? İlk yerli vampir dizisi olan "Yaşamayanlar" şimdi sadece blutv'de! Baş rolde Kerem Bürsin, Elçin Sangu, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç'i izleyeceğimiz Yaşamayanlar'da vampirler ve avcılar kıyasıya mücadele edecek. Sakın kaçırma... Fragmanı izlemek için tıkla hadi!

Kana Susamış Bir Vampirsin Sen!

Yaptığın seçimlere göre sen kana susamış ve insanların kalplerine korku salan bir vampirsin. Kızılkuyu senin ihtiyacın olan kanı sana sunuyor ama o çocukların kanından beslenirken her an tetikte olmak zorundasın, çünkü o mahallenin insanları artık birer vampir avcısı. 

Bu tutkunu bir adım öteye taşıyalım mı? İlk yerli vampir dizisi olan "Yaşamayanlar" şimdi sadece blutv'de! Baş rolde Kerem Bürsin, Elçin Sangu, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç'i izleyeceğimiz Yaşamayanlar'da  vampirler ve avcılar kıyasıya mücadele edecek. Sakın kaçırma... Fragmanı izlemek için tıkla hadi!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ali-kagan-inal

YYaptığın seçimlere göre sen korkusuz bir avcısın. Bütün diyarlara nam salıp Vampir Katili olarak adlandırılabilirsin. Seni bu kadar iyi bir avcı yapan şey ise geldiğini kimsenin görmemesi. Senin gözlerini gören bir vampir hayatının son saniyelerini yaşadığının farkında. Bu tutkunu bir adım öteye taşıyalım mı? İlk yerli vampir dizisi olan "Yaşamayanlar" şimdi sadece blutv'de! Baş rolde Kerem Bürsin, Elçin Sangu, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç'i izleyeceğimiz Yaşamayanlar'da vampirler ve avcılar kıyasıya mücadele edecek. Sakın kaçırma... Fragmanı izlemek için tıkla hadi!

simla-bacaksiz1

avcı çıktım aq bu arada resimdeki ben deilim annem ha linçlemeyinnn

elif-ayca-inal

Kana Susamış Bir Vampirsin Sen! Kana Susamış Bir Vampirsin Sen! Yaptığın seçimlere göre sen kana susamış ve insanların kalplerine korku salan bir vampirsin. Kızılkuyu senin ihtiyacın olan kanı sana sunuyor ama o çocukların kanından beslenirken her an tetikte olmak zorundasın, çünkü o mahallenin insanları artık birer vampir avcısı.

aziz-ergul

vampirimmmm vampir avcılarından kormuyorum

msp-melody

herkes avcı ben vampir helpme.

elif-ayca-inal

BENDE

Görüş Bildir