Görüş Bildir
Haberler
Şu An Her Ne Yapıyorsanız Bırakıp Telefonunuza Yüklemeniz Gereken Can Alıcı 13 Uygulama

etiket Şu An Her Ne Yapıyorsanız Bırakıp Telefonunuza Yüklemeniz Gereken Can Alıcı 13 Uygulama

İndirmediğiniz her saniyenin aleyhimize işlediği bazı uygulamalar var. Bu kadar abartmanın gereksiz olduğu ama indirmezsek gönülden üzüleceğimiz uygulamalar da var, işte o kıymetlileri derledik.

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Instapaper

1. Instapaper

Mobil telefonlarımız artık işlevi sadece zaman öldürmeye odaklı uygulamalarla dolmaya başladı, biraz da zihinlere hitap edelim dedik ve Instapaper'ı seçtik. Adındaki 'Insta' ibaresi izleniminizi etkilemesin, Instapaper en hızlı, sade ve verimli okuma deneyimini sunmak için bulunuyor. İlginizi çeken bir makaleyi size dayatılan reklamlarla, dikkat dağıtan tasarımlarla bölmek istemiyorsanız atın Instapaper'a, istediğiniz zaman sade arayüzünde okuyun, mobil mobil öğrenin.

iOS, Android

2. Sleep Cycle

2. Sleep Cycle

Yorgun uyananlar yahut mütemadiyen uykusuzluk çekenler, sözümüz sizlere. Sleep Cycle uyku düzeninizi siz hiçbir şey yapmadan düzene sokma iddiasında, tek yapmanız gereken uygulamayı yüklemek, uyanmanız gereken en geç saati tanımlamak ve Sleep Cycle'a işi bırakmak. Nefes ritminizi takip ederek derin uykuda olmadığınız o doğru anda sizi uyandırarak dinç bir şekilde güne başlamanızı sağlayacak.

iOS, Android

3. Geló

3. Geló

Fotoğraf sanatına yeni bir bakış atmaya hazır olun. Sadelikten gelen tasarıma inananları küçük boyutuna zıt şekilde şaşırtan Geló, fotoğraflar üzerine ekleyeceğiniz biçimsel filtrelerle yepyeni detayları yakalamaya imkân veriyor. Bir renkli karenin nasıl yepyeni bir sanatsal fotoğraf ortaya çıkarmak için fayda sağlayacağını düşünüyorsanız, hemen deneyin.

Malesef, sadece iOS.

4. Rome2rio

4. Rome2rio

Bir seyahat planı yaptığınızı düşünelim, hedeflediğiniz noktada karar kıldınız ama bu noktaya nasıl erişeceğinize bir türlü karar veremiyorsunuz. Uçakla mı, trenle mi, otobüsle mi yoksa otomobille mi gitmek daha mantıklı, tümünü ortak bir paydada değerlendirmek Rome2rio'nun işi. Uygulama seçtiğiniz iki nokta her ne uzaklıkta olursa olsun alternatif olabilecek tüm seyahat yollarını size sunuyor.

Hatta bazı durumlarda istemediğiniz kadar seçenek sunduğu da oluyor.

iOSAndroid

5. Magisto

5. Magisto

Basitçe, video kesip biçmenize yarayan uygulama dersek yanılırız. Magisto,uzun videolar arasından seçmeye kıyamadığınız kısımlara sizin adınıza kıyması: Videoların kayda değer bölümlerini seçip ayıklayarak yeni bir video oluşturabiliyor, araya seçeceğiniz fotoğrafları birbirinden kaliteli efektlerle dahil ediyor.

Tek tuşla akıcı, şahane bir video oluşturabiliyorsunuz.

iOS, Android

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Voscreen

6. Voscreen

Bir yerli girişim olan Voscreen, 'Ben dizileri altyazısız izliyorum, ancak öyle öğreniliyor.' sözünü şehir efsanesi olmaktan çıkarıyor. Eğlenerek dilleri de öğrenebilmenin anahtarını cebimizde taşımaya hazırsak 15 saniyelik videolarla seviyenize göre değişken sorular soruyor. İzlediğiniz videodaki cümleyi tanıyıp doğru seçtikçe izledikleriniz değişiyor, mevcut seviyeniz de artıyor.

iOS, Android

7. Lumosity

7. Lumosity

Sıkça mobil telefonlarımızın zihinlerimizi körelttiğini düşünürüz fakat tüm ihtiyaçlarımızı karşıladığı için mobil telefonlarımızdan uzak kalabilme ihtimalini pek de denkleme dahil etmeyiz. Lumosity işte bu sorunu kökünden çözmeyi amaçlıyor, çözüyor da.

Zihin jimnastiği yaptıran birbirinden farklı oyunlarla kıvrak bir zekâ, kuvvetli bir hafızanın anahtarını sunuyor.

iOS, Android

8. Mint

8. Mint

Harcamaların kontrolü ayın ilk günü hepimiz için çocuk oyuncağı olsa da harcama kalemleri arttıkça, ekstra giderler kendini gösterdikçe hesaplar birbirine karışıyor. Bizim adımıza bunu takip edecek, bir cep muhasebecisine ihtiyacımız olduğunu biliyoruz. Mint, bütçenizi, harcamalarınızı özel kategoriler ve anlaşılır grafiklerle sizden daha titiz takip etmek için cebinize yaklaşıyor.

iOS, Android

9. Remember the Milk

9. Remember the Milk

Planlı olmak şart. Rakibi olan uygulamalarda zamanlamayı ve tüm planlama sizin üzerinizde, Remember the Milk'te tüm bu işler sizden bağımsız gerçekleşiyor. Yapmanız gerekenleri not edin ve takibini ona bırakın. Hem anlık bildirimler hem de sosyal ağlarınız üzerinden size hatırlatmaları yapsın. Planlılıktan kaçış yok!

iOS, Android

10. Adobe Photoshop Express

10. Adobe Photoshop Express

Bilgisayar ortamında imdada yetişen Adobe Photoshop'un biraz 'ekspres' de olsa büyük işler gören sürümüyle bir fotoğraf üzerinde aklınıza gelebilecek tüm düzeltmeleri yapabilirsiniz. Hatta ham fotoğrafları yükleyip işleyebilmek, vasatın altında kaliteye sahip fotoğrafları iyileştirebilmek de mümkün. Bir İsviçre çakısı gibi, bulunmasında fayda var.

iOS, Android

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Habitica

11. Habitica

Hayat bir oyun değildir diyenlere aldanmayın, yanılıyorlar! Yeni alışkanlıklar edinmek, daha verimli zaman yönetimine imza atmak ve değişim Habitica için bir oyun. Nasıl çalışıyor? Oyun kapsamında size ait bir karakterle verilen planlarınızı düzenli olarak gerçekleştirdiğinizde ödüller kazanıp aksattığınızda ufak çaplı cezalar alıyorsunuz.

iOS, Android

12. Star Walk 2

12. Star Walk 2

Göklere bakmayı unuttuğunuzu düşünüyorsanız hatırlamanın zamanı geldi. Ne lazım diye düşünelim, astronominin derinliklerinde keşifler yapmak için bir teleskop mu? Aceleye gerek yok.

Star Walk 2, astronomik verileri kameranızla birleştirerek binlerce yıldız, kuyruklu yıldız, cüce gezegen, nebula ve galaksi arasında rahatça gezinmenizi sağlar. Mobil telefonunuzu göklere doğru çevirin ve keşiflere başlayın.

iOS, Android

13. Onedio Mobil Uygulaması

13. Onedio Mobil Uygulaması

Hem yepyeni bilgiler hem gündemin tam ortasından içerikler, hepsini ve daha fazlasını daha hızlı keşfedebilmek Onedio mobil uygulamasının sunduğu ayrıcalıklardan bazıları. Daha iyi anlatmak açısından, birden fazla uygulamanın oluşturduğu Voltran diyebiliriz. Sizi de bekliyoruz!

iOS, Android

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
757
167
136
122
37
35
33
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Mehmet Can Atar

onedio ya kadar herşey güzel gidiyordu.

alper arslan

onedio mobil uygulaman berbat ötesi mesaj geliyor göremiyoruz, yoruma cevap geliyor yok görünmüyor nasıl uygulama.

Ördekkaç

Çoğu uygulayı kullandım,hepsi kullanılabilecek hoş uygulamalar. Onedio hariç,onu indirmeyin hahaha

Ördekkaç

(Çok mu samimiyetsiz oldu?)