Stiline Göre Sen Boğazın Hangi Semtindensin?

1.1bPAYLAŞIM

Stiline göre İstanbul'un hangi yakasına ait olduğunu öğrenmek için testi çözmeye ne dersin?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenmemiz lazım!

Kadın
Erkek

2. Diyelim ki öğle yemeği için arkadaşlarınla buluşacaksın: Ne tarz bir yere gidersiniz?

Güzel sandviçler yapan 3. nesil bir kahveci
Balıkçıya gideriz
Genellikle gençlerin takıldığı, fast food falan yiyebileceğimiz bir yer
Fark etmez ki
Boğaz kenarında güzel bir restoran

3. Bir yaz günü arkadaşlarınla bir kafedesin, ne içeceksin?

Meyve suyu
Kahve
Limonata
Çay
Soda

4. Peki senin içil ideal bir randevu nasıl olmalı?

Güzel bir yemek yiyip sinemaya gitmek
Yakınlarda bir kafeye gidip sohbet etmek
Evde yemek yapıp film izlemek
Konser veya tiyatro gibi etkinliklere katılmak
Dans edilecek bir yerlere gitmek

5. Şimdi biraz da tarzını öğrenelim: Günlük hayatta nasıl bir makyaj yapmayı tercih ediyorsun?

Doğal görünümlü, hafif bir makyaj
Biraz kapatıcı ve eyeliner
Bazından takma kirpiğine her şeyiyle tamam bir makyaj
Benim için en önemlisi dudaklar, makyaj yapmasam bile kırmızı rujumu sürerim
Günlük hayatta makyaj yapmıyorum

6. Bize gardırobunda en çok hangi tarzda t-shirtler var söyler misin?

Değişik desenli t-shirtler
Baskılı t-shirtler
Askılı dar t-shirtler
Kesinlikle crop top
Düz, klasik t-shirtler

7. Stilin en önemli noktası elbette saçlar! Bize en sık kullandığın saç modelini de söylesene!

Değişik topuzlar
Çabasız görünen saçlar
Düz fönlü
Örgülü
At kuyruğu

2. Diyelim ki öğle yemeği için arkadaşlarınla buluşacaksın: Ne tarz bir yere gideceksiniz?

Güzel sandviçler yapan 3. nesil bir kahveci
Balıkçıya gideriz
Genellikle gençlerin takıldığı, fast food falan yiyebileceğimiz bir yer
Fark etmez ki
Boğaz kenarında güzel bir restoran

3. Bir yaz günü arkadaşlarınla bir kafedesin, ne içeceksin?

Meyve suyu
Kahve
Limonata
Çay
Soda

4. Peki senin içil ideal bir randevu nasıl olmalı?

Güzel bir yemek yiyip sinemaya gitmek
Yakınlarda bir kafeye gidip sohbet etmek
Evde yemek yapıp film izlemek
Konser veya tiyatro gibi etkinliklere katılmak
Dans edilecek bir yerlere gitmek

5. Şimdi de biraz tarzını öğrenelim: Sakalın var mı? Varsa ne tarzda olduğu söyler misin?

Kirli sakal
Top sakal
Keçi sakal
Hipster sakalı
Sakalım yok

6. Bize gardırobunda en çok hangi tarzda t-shirtler var söyler misin?

Desenli, bol
Siyah, düz
Dar, V yaka
Salaş, biraz uzun
Düz renk, sade

7. Aksesuar kullanır mısın peki? Kullanıyorsan ne tarz bir aksesuar kullanıyorsun?

Zincir kolye
Bileklik
Güneş gözlüğü
Şapka / Bere
Kullanmıyorum

Sen Avrupa Yakası, Karaköy insanısın!

Verdiğin cevaplara göre senin stilin tam olarak Karaköy'e ait. Hatta Karaköy'ün depodan çevrilmiş kafelerinden birinde oturup kahveni yudumladığını, sonra küçük sokaklardan geçip iskeleden vapura bindiğini o kadar kolay hayal edebiliyoruz ki! Bütün bunları yaparken de o eşsiz stilinden asla ödün vermiyorsun! Sen stilini her daim yansıtabil diye sana harika bir haberimiz var: Şimdi LC Waikiki’nin tam da sana uygun bir yeni jean modeli var, Jean Karaköy! Boğazın her rengini bulabileceğin Jeanleri ve tarzına en uygun t-shirtleri keşfetmek için ne bekliyorsun? Hemen tıkla ve Jeanini seç!

Sen Anadolu Yakası, Kadıköy insanısın!

Verdiğin cevaplara göre senin stilin tam olarak Kadıköy'e ait. Hatta Kadıköy'ün mekanlarına oturup içeceğini yudumladığını, sonra sokaklardan geçip iskeleden vapura bindiğini o kadar kolay hayal edebiliyoruz ki! Bütün bunları yaparken de o eşsiz stilinden asla ödün vermiyorsun! Sen stilini her daim yansıtabil diye sana harika bir haberimiz var: Şimdi LC Waikiki’nin tam da sana uygun bir yeni jean modeli var, Jean Kadıköy! Boğazın her rengini bulabileceğin Jeanleri ve tarzına en uygun t-shirtleri keşfetmek için ne bekliyorsun? Hemen tıkla ve Jeanini seç!

Sen Avrupa Yakası, Arnavutköy insanısın!

Verdiğin cevaplara göre senin stilin tam olarak Arnavutköy'e ait. Hatta Arnavutköy'ün sokaklarında güneşin keyfini çıkararak dolaştığını hayal edebiliyoruz! Çünkü sen hiçbir zaman o eşsiz stilinden asla ödün vermiyorsun! Sen stilini her daim yansıtabil diye sana harika bir haberimiz var: Şimdi LC Waikiki’nin tam da sana uygun bir yeni jean modeli var, Jean Arnavutköy! Boğazın her rengini bulabileceğin Jeanleri ve tarzına en uygun t-shirtleri keşfetmek için ne bekliyorsun? Hemen tıkla ve Jeanini seç!

Sen Avrupa Yakası, Eminönü insanısın!

Verdiğin cevaplara göre senin stilin tam olarak Eminönü'ye ait. Hatta o tarihi hanları gezip çarşılarda dolaşırken hayal edebiliyoruz! Bütün bunları yaparken de o eşsiz stilinden asla ödün vermiyorsun! Sen stilini her daim yansıtabil diye sana harika bir haberimiz var: Şimdi LC Waikiki’nin tam da sana uygun bir yeni jean modeli var, Jean Eminönü! Boğazın her rengini bulabileceğin Jeanleri ve tarzına en uygun t-shirtleri keşfetmek için ne bekliyorsun? Hemen tıkla ve Jeanini seç!

Sen Anadolu Yakası, Beykoz insanısın!

Verdiğin cevaplara göre senin stilin tam olarak Beykoz'a ait. Hatta Beykoz'un sakin ve yeşillik dolu havasının tadını çıkarıp, sonra daracık sokaklardan geçip o harika deniz manzarasına doğru ilerlediğini o kadar kolay hayal edebiliyoruz ki! Bütün bunları yaparken de o eşsiz stilinden asla ödün vermiyorsun! Sen stilini her daim yansıtabil diye sana harika bir haberimiz var: Şimdi LC Waikiki’nin tam da sana uygun bir yeni jean modeli var, Jean Beykoz! Boğazın her rengini bulabileceğin Jeanleri ve tarzına en uygun t-shirtleri keşfetmek için ne bekliyorsun? Hemen tıkla ve Jeanini seç!

Sen Avrupa Yakası, Karaköy insanısın!

Verdiğin cevaplara göre senin stilin tam olarak Karaköy'e ait. Hatta Karaköy'ün depodan çevrilmiş kafelerinden birinde oturup kahveni yudumladığını, sonra küçük sokaklardan geçip iskeleden vapura bindiğini o kadar kolay hayal edebiliyoruz ki! Bütün bunları yaparken de o eşsiz stilinden asla ödün vermiyorsun! Sen stilini her daim yansıtabil diye sana harika bir haberimiz var: LC Waikiki’nin tam da sana uygunjean modelleri var, LC Waikiki Jeanleri ve tarzına en uygun t-shirtleri keşfetmek için ne bekliyorsun? Hemen tıkla ve Jeanini seç!

Sen Anadolu Yakası, Kadıköy insanısın!

Verdiğin cevaplara göre senin stilin tam olarak Kadıköy'e ait. Hatta Kadıköy'ün mekanlarına oturup içeceğini yudumladığını, sonra sokaklardan geçip iskeleden vapura bindiğini o kadar kolay hayal edebiliyoruz ki! Bütün bunları yaparken de o eşsiz stilinden asla ödün vermiyorsun! Sen stilini her daim yansıtabil diye sana harika bir haberimiz var: LC Waikiki’nin tam da sana uygun jean modelleri var, LC Waikiki Jeanleri ve tarzına en uygun t-shirtleri keşfetmek için ne bekliyorsun? Hemen tıkla ve Jeanini seç!

Sen Avrupa Yakası, Arnavutköy insanısın!

Verdiğin cevaplara göre senin stilin tam olarak Arnavutköy'e ait. Hatta Arnavutköy'ün sokaklarında güneşin keyfini çıkararak dolaştığını hayal edebiliyoruz! Çünkü sen hiçbir zaman o eşsiz stilinden asla ödün vermiyorsun! Sen stilini her daim yansıtabil diye sana harika bir haberimiz var: LC Waikiki’nin tam da sana uygun jean modelleri var, LC Waikiki Jeanleri ve tarzına en uygun t-shirtleri keşfetmek için ne bekliyorsun? Hemen tıkla ve Jeanini seç!

Sen Avrupa Yakası, Eminönü insanısın!

Verdiğin cevaplara göre senin stilin tam olarak Eminönü'ye ait. Hatta o tarihi hanları gezip çarşılarda dolaşırken hayal edebiliyoruz! Bütün bunları yaparken de o eşsiz stilinden asla ödün vermiyorsun! Sen stilini her daim yansıtabil diye sana harika bir haberimiz var: LC Waikiki’nin tam da sana uygun jean modelleri var, LC Waikiki Jeanleri ve tarzına en uygun t-shirtleri keşfetmek için ne bekliyorsun? Hemen tıkla ve Jeanini seç!

Sen Anadolu Yakası, Beykoz insanısın!

Verdiğin cevaplara göre senin stilin tam olarak Beykoz'a ait. Hatta Beykoz'un sakin ve yeşillik dolu havasının tadını çıkarıp, sonra daracık sokaklardan geçip o harika deniz manzarasına doğru ilerlediğini o kadar kolay hayal edebiliyoruz ki! Bütün bunları yaparken de o eşsiz stilinden asla ödün vermiyorsun! Sen stilini her daim yansıtabil diye sana harika bir haberimiz var: LC Waikiki’nin tam da sana uygun jean modelleri var, LC Waikiki Jeanleri ve tarzına en uygun t-shirtleri keşfetmek için ne bekliyorsun? Hemen tıkla ve Jeanini seç!

Boğazın tüm reklerini LCW Jeans'te keşfetmek için tıkla!

Görüş Bildir