Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Starlık Testinden Geçebilecek Misin?

 > 
1bPAYLAŞIM

Binlerce hayran, ışıltılı bir yaşam, hayatını kurtaracak bir servet. Çoğu insan star olmak ister ama sadece çok azı bu seviyeye gelir. Bakalım senden star olur mu?

1. O zaman başlayalım. Hangi İstanbul semtinde yaşamayı tercih ederdin?

Cihangir
Moda
Etiler
Nişantaşı

2. Sevgilin nasıl birisi olurdu?

Kendim gibi şöhretli birisi
Ünlü olmasa da eğlenceli birisi
Sıradan birisi
Free takılırdım

3. Güneş gözlüğü de bir starın en önemli aksesuarı. Hangi gözlüğü seçerdin?

4. Bar çıkışında sevgilinle gazetecilere yakalandın. Tepkin ne olurdu?

Agresifleşirdim
Saklamazdım.
Saklanırdım.
Sadece arkadaşız.

5. Diyelim ki önemli bir ödül aldın. Ödülü kime armağan ederdin?

6. Starlık biraz da kriz yönetme sanatıdır. Diyelim ki ismin bir skandala karıştı. Düzeltmek için nasıl bir demeç verirsin?

"Ben de insanım, hatalarım oldu" der sonra ağlardım.
İyi bir vatandaş olduğumu, vatanıma milletime bağlı olduğumu söylerdim.
Önemsemezdim.
Yapılanların komplo olduğunu söylerdim.

7. Bu günlere gelmeni sağlayan hayranların. Onlarla ilişkin nasıl olurdu?

Kameralar açıksa samimi
Fazla samimi olmazdım
Sonuçta o da insan

8. Starlar da acıkır. Etini nasıl tercih ederdin?

Çok pişmiş
Az pişmiş
Ben halkın sanatçısıyım
Et tüketmiyorum.

9. Biliyorsun starlık gelici geçici. Hangi alanlara yatırım yapardın?

İnşaat
Restoran
Sanat

10. Son soru. Çok çalıştın, yoruldun. Tatile nereye giderdin?

Çeşme
İbiza
New York
Phuket

Senin ruhun star!

Bütün basamakları aşıp şöhret olmak zordur ama şöhret kalabilmek daha da zordur. Sen doğuştan star ruhuna sahipsin ve binbir güçlükle çıktığın bu zirvede nasıl kalacağını iyi biliyorsun. İnsanların "Aaa bir zamanlar şu vardı. Hatırladın mı?" diye birbirine sorduğu ünlülerden değil insanların aklına kazınmış efsanelerden olacaksın!

Sende star ışığı var!

Hırsın, azmin, yeteneğinle büyük bir star olabilirsin. Milyonlarca hayranın, villaların, lüks arabaların ve sönmeyecek bir şöhretin var. Hayranlarınla iletişimin üst seviyede. Onlar seni, sen onları seviyorsun. Ancak, gösteri dünyasını biliyorsun. Mücadele etmen gereken başka insanlar olabilir. Yolun açık, yıldızın bol olsun.

Sen gönüllerin starısın!

İstesen şöhret olabilirsin, büyük bir star da olabilirsin ama bunun seni değiştireceğini düşünüyorsun. İnsanları kıramadığın için şöhret basamaklarını tırmanırken başka insanları ezmekten korkuyorsun. Geldiğin yeri unutmuyor, hayranlarına tepeden bakmıyorsun. Milyonlar, ödüller, ün elbet bir gün biter ancak insanlık baki kalır. Sen parlak spotlar altında değil gönüllerde starsın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
meteorakafaatandinozor

İstesen şöhret olabilirsin, büyük bir star da olabilirsin ama bunun seni değiştireceğini düşünüyorsun. İnsanları kıramadığın için şöhret basamaklarını tırmanırken başka insanları ezmekten korkuyorsun. Geldiğin yeri unutmuyor, hayranlarına tepeden bakmıyorsun. Milyonlar, ödüller, ün elbet bir gün biter ancak insanlık baki kalır. Sen parlak spotlar altında değil gönüllerde starsın. >> Kısaca olamazsın demiş. :)

selin.anli

Senin ruhun star! Bütün basamakları aşıp şöhret olmak zordur ama şöhret kalabilmek daha da zordur. Sen doğuştan star ruhuna sahipsin ve binbir güçlükle çıktığın bu zirvede nasıl kalacağını iyi biliyorsun. İnsanların "Aaa bir zamanlar şu vardı. Hatırladın mı?" diye birbirine sorduğu ünlülerden değil insanların aklına kazınmış efsanelerden olacaksın!

milkandthechese

Sen gönüllerin starısın! İstesen şöhret olabilirsin, büyük bir star da olabilirsin ama bunun seni değiştireceğini düşünüyorsun. İnsanları kıramadığın için şöhret basamaklarını tırmanırken başka insanları ezmekten korkuyorsun. Geldiğin yeri unutmuyor, hayranlarına tepeden bakmıyorsun. Milyonlar, ödüller, ün elbet bir gün biter ancak insanlık baki kalır. Sen parlak spotlar altında değil gönüllerde starsın.

yagiz-pg-karakoc

Sende star ışığı var

prosta-semka

Sen bir star işığısın!!Hırsın, azmin, yeteneğinle büyük bir star olabilirsin. Milyonlarca hayranın, villaların, lüks arabaların ve sönmeyecek bir şöhretin var. Hayranlarınla iletişimin üst seviyede. Onlar seni, sen onları seviyorsun. Ancak, gösteri dünyasını biliyorsun. Mücadele etmen gereken başka insanlar olabilir. Yolun açık, yıldızın bol olsun.

Görüş Bildir