Sözün Bittiği Yerdeyiz: Eşinin Dudaklarını Jiletle Kesen ve Onu Hayvanlarla İlişkiye Zorlayan Şahıs Hâlâ Aramızda!

-

Üç çocuk annesi M.G. yıllar boyunca 'eşinin' fiziksel ve cinsel saldırılarına maruz kaldı. Kadın kocasının kendisini hayvanlarla ilişkiye zorlayıp, dudaklarını jiletle kestiğini anlattı. Cani koca 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı fakat cezası onanmadığı için hala dışarıda...

10 yıl boyunca şiddetin her türlüsüne maruz kalan 45 yaşındaki M.G., eşinin çekyata bağlayarak ayağını kırdığını bu sebeple aylarca sürünerek yaşadığını anlattı.

Yaraları yüzünden aylarca oturamayan, kıyafet giyemeyen kadının yaşadıkları bununla da sınırlı kalmadı. Eşinin jiletle dudaklarının kenarının kestiğini ve aynalara bakamadığını söyleyen kadın, eşinin kafasına ayakkabıyla vurduğunu ve yarılan kafasını eşinin diktiğini anlattı.

M.G., cinsel şiddete de maruz kaldı: 'Hayvanlarla ilişkiye zorladı.'

Eşinin kendisinden kumandayı cinsel organına koymasını ve evin içinde öyle dolaşmasını istediğini söyledi. Genç kadının sabrını taşıran ise eşinin kendisini köpek ile beraber olmaya zorlaması oldu. Bu olaydan sonra 3 çocuğunu da alarak kadın sığınma evine sığındı.

Show TV'de yayınlanan Zahide Yetiş'in programında tüm yaşadıklarını anlatan kadın, hala tehdit edildiğini aktardı.

Tehdit ediliyor çünkü, ruh hastası eş tüm bunlara rağmen tutuklanmadı...

2 sene sonunda kadın sığınma evinden çıkarak çevresinden gelen yardımlarla geçinmeye başladı. Maddi imkânsızlıklar nedeniyle üç çocuğunu yetiştirme yurduna bırakmak zorunda kaldı. Verdiği hukuk mücadelesi sonucunda koruma kâğıdı aldı.

Eşi 15 sene hapis cezası aldı fakat cezası onanmadığı için hâlâ dışarıda. Can güvenliği olmadığını söyleyen talihsiz kadın eşinin hala kendisine haber göndererek ulaşmaya çalıştığını belirtti. M.G. şimdi eski sağlığına kavuşup yetiştirme yurdunda olan çocuklarını da yanına alarak kendisine yeni bir hayat kurmak istiyor.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Show tv
Görüş Bildir