Sosyal Medyada Hazreti Korkunç İsmiyle Karşımıza Çıkan Çağlar Almendi'yi İlginç Tarzıyla Tanıyoruz

-

Gerçekten ilginçmiş. :)

Kaynak: http://gzone.com.tr/gzone-ozel-roportaj-...

Çağlar Almendi'yi duydunuz mu bilmiyoruz ama o son dönemde sosyal medyanın yeni fenomenlerinden biri.

22 yaşında olan Çağlar, kendine özgü giyim tarzıyla ve YouTube'a yüklediği videolarla kısa sürede insanların dikkatini çekmeyi başardı.

Hazreti Korkunç ismiyle Twitter'da da bilinen Çağlar, korkunç bir giyim tarzına sahip olduğu ve aynı zamanda da islami ögeleri de kullandığı için bu ismin başkaları tarafından verildiğini söylüyor.

Cinsiyet ve ırk farketmeksizin insanların her yerde istediği şekilde giyinmesini görünür kılmak için hem günlük hayatında hem de videolarında cinsiyetsiz bir imaj yaratıyor.

"Birinin çıkıp korkmadan “kendini rezil etmesi” gerekiyordu ben de yaptım." diyen Çağlar, kendi deyimiyle 'kepaze' yaşantısına gösterilen ilgiden de memnun.

Türkiye'de YouTube mecrasında kuirlerin görünür olmadığı düşüncesiyle de kanal açmaya karar vermiş. Amacının da hem eğitici hem eğlenceli bir dille etik algısını aşılamak olduğunu söylüyor.

View this post on Instagram

Ateşle yaklaşmayınız

A post shared by Hazreti Korkunç (@caglaralmendi) on

Şöyle şuraya Çağlar'ın videosunu da bırakalım.

Bunların yanında Çağlar, modellik de yapıyor.

View this post on Instagram

Saturday mood 📸@keatonesquex

A post shared by Hazreti Korkunç (@caglaralmendi) on

Şimdi de sizleri Çağlar'ın birbirinden ilginç ve renkli fotoğraflarıyla başbaşa bırakalım.

View this post on Instagram

Atımı hazırla, Sebastian

A post shared by Hazreti Korkunç (@caglaralmendi) on

View this post on Instagram

Kaç tane yelpazeniz var

A post shared by Hazreti Korkunç (@caglaralmendi) on

View this post on Instagram

meslek lisesi çıkışı📿

A post shared by Hazreti Korkunç (@caglaralmendi) on

Siz Çağlar'ın tarzını nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım!

View this post on Instagram

💔

A post shared by Hazreti Korkunç (@caglaralmendi) on

Kaynak: GZone

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet.burma.9

Duymamak daha hoş. Böyle devam.

ilayda-oz3

Avukatlık mesleğim değildir, ama bir bilgi eksikliği üzerinden yorum yapılmışsa bunu düzeltmek gerekir diye düşünüyorum. Bu siteyi ünlü olma ölçütü olarak ele alıyor olsanız da, kendisi Twitter gibi bir mecrada kendisini göstermiş, modellik de yaparak kendi yaşam tarzını, başkalarının ellerine bırakmayarak ve elalem ne derciliğe oynamayarak oluşturmuş bir insan. Neden bu kadar büyüttünüz? Karşınızdaki insanın görünüşüne, fiziğine, duygu durumuna, davranışlarına bu derece küstahca yorum yapabilme hakkını kim verdi sizlere? Kimsiniz de kimi yargılıyorsunuz iki üç bilginizle? İnsanların hayatlarına ve görünürlük biçimlerine kendi saldırganlığınızı yansıtarak, aşağılama hakkını nereden elde ettiniz? Hangi vasfınızla?

liar

Bacım, burada insanlara alın bunu yorumlayın diyorlar, insanlar da yorumluyor. Çok şeyapma. Yorumlananlar da olumlu veya olumsuz memnun her türlü zaten.

ilayda-oz3

Kim diyor ki alın bunu yorumlayın diye? Yorumlayabilme hakkının buradan doğduğunu varsayarsak, yorumlatabilme hakkı nereden doğdu o zaman? Benim takıldığım nokta eleştiri yahut yorumlama değil, haksız eleştiri ve yanlış yorumlama. Yorumlananlar da memnun tabii ki, reklamın iyisi kötüsü olmaz, haklısınız.

liar

E öyle tabi işte. Tamda bu söylediğim. Yani yorumlananların da hepsi memnun zaten yorum almaktan. Burada beklenti iyi yorum kötü yorum da değil aslında sadece "etkileşim". Ben öyle inanıyorum. Yoksa abuk yorumlar benim de çok canımı sıkıyor. Ama görmek istemiyorsak buraya girmemek lazım en doğrusu. Bak bu paylaşımın en sonunda ne yazmış editör; yorumlarda buluşalım!" o da yorum istiyor olumlu olumsuz farketmeksizin. Bu korkunç şahsını (neresi korkunçsa artık) kim bilir kaç kişi takip etti bu içerikten sonra. Yani görev başarıyla tamamlandı aslında.

ulas-c.-cakmak

Batı'nın bizi kıskandığı kesin olan bir şey varsa o da ülkedeki gereksiz şakşakçıların sayısı. Ülkemizdeki şakşakçı sayısı ve onlara verilen değer başka hiçbir yerde yok.

dilara-topaloglu

Ruh sağlığı %100 yerinde değil...

gzdhzl

Hissettiği cinsiyeti veya cinsiyetsiz yaşasın, buna sonsuz saygım ve anlayışım var ama bu arkadaşınki öyle bir şey değil bana göre.

Görüş Bildir