Sonuna Kadar Mangal Bizden Sorulur! Mangalda Enfes Kanat Nasıl Yapılır?

25PAYLAŞIM

Bunlar son mangallar! Enfes kanatlar yapıp herkesi sofraya çağırmak için tek ihtiyacınız burada!

300 gr kanat

200 gr tavuk kalça

Knorr Mangal Harcı

Kırmızı biber

Sarı biber

Yeşil biber

Mantar

Kırmızı soğan/Arpacık soğanı

Patlıcan

Kabak

3 YK su

3 YK sıvı yağ

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sefa-kafka

Geçen eve dönerken kırmızı ışıkta durdum, sol tarafımda bir trafik polisi aracı, aracın hemen dışında 3 adet polis vardı. Önce bir siyah elbiseli kadın(30'lu yaşlarında) karşıdan karşıya geçti, polisler aralarında "ergen liseli kankalar gibi" kaş göz hareketi yapmaya başladı. Daha sonra 3'ü birlikte dönüp arkadan kadını seyrettiler. Ardından ilk kadına göre daha genç bir kadın karşıdan karşıya geçti, polislerden birisi henüz çok ufak tarzında şeyler söyledi. Diğer polis ise buna karşı çıktı ve ağzıma alamayacağım şeyler söylemeye başlayıp kızı seyretmeye devam etti, aralarında gülüştüler bu arada. Aracım sol tarafta ve en önde olup cam açık olduğu için az çok ne konuştuklarını duyabiliyor, tavırlarını seyredebiliyordum. Şimdi bu arkadaşlar polis mi? Bu arkadaşlar mı toplumun huzurunu güvence altına alacak. Bu kadınlara birileri saldırdığı zaman bu polis mi koruyacak. Polislik böyle ayağa düşecek bir meslek asla olamaz. Çapsız,basiretsiz, ahlaksız kişilerin bu müessede asla yeri olamaz.

ali-can-atalay

Ne bekliyorsunuz? Devlet kendi ideolojisini layıkıyla yerine getiren bir memuruna ceza mı verecek? Saf mısınız salak mısınız? Bu hikayenin sonu belli. Alt sınırdan göstermelik bir ceza, iyi hal indirimi, daha sonra da hükmün açıklanmasının geri bırakılması. Ayrıca iddianamede istenen cezayı büyük bir hukuk başarısıymış gibi göstermeniz de abes kaçmış. Sen haber yapma Onedio, test yap sen.

Gizli Kullanıcı

Ben ilah yada profesör değilim. Ama gerçekçi olalım arkadaşlar, aynısı türkiyeye geliyor yavaş yavaş. Belki büyüğü belki azı ama geliyor, buna inanmamak aptallık, gönül isterdi gelmesin ama ecelin korkuya ne faydası var nede dermanı. Önce fırtına, sonra bu deprem çok basit aslında DÜNYA kendine olanı yavaş yavaş geri alıyor. Bunu insan oğlu sebep oldu..

say_ma_name_gal

ofbe aklima bir durgunluk geldi gidemiyorum

bapsi

Şener usta son filmlerin eski filmlerinin gölgesinde kaldı gibi fragmana bakınca sanki ucuz tv dizileri gibi geldi be sen bir komedi oyuncusu olarak yaftalandın bu gerçek .

Görüş Bildir