Şoklara Sokan Yeni Aşkın Kahramanı, Adriana Lima'nın Sevgilisi Yazar Metin Hara Kimdir?

1.3bPAYLAŞIM

İki gündür hayatımız Adriana Lima ve onun yazar aşkı haberi ile hareketlendi. Ortalığı birbirine katan bu yeni aşkın taraflarından Adriana Lima'yı yeterince tanıyoruz. Ancak Metin Hara ile ilgili pek bir fikri olmayanlar da az değil. Merak edenler için dünyanın en şanslı adamlarından biri olarak kabul edilen Metin Hara'yı buyrun birlikte tanıyalım.

Herkesi şoklara sokan ilişkinin detayları için öncelikle böyle buyrun:

Asın Bayrakları! Dünyaca Ünlü Model Adriana Lima, Yazar Metin Hara ile Sevgili Oldu - onedio.com
Asın Bayrakları! Dünyaca Ünlü Model Adriana Lima, Yazar Metin Hara ile Sevgili Oldu - onedio.com

Metin Hara, çoğu kişinin merakla takip ettiği, çoğu kişinin ise ismini Adriana Lima'dan önce hiç duymadığı bir Türk yazar.

Peki gerçekten kimdir bu dünyanın en şanslı adamı? Hemen başlayalım anlatmaya...

Metin Hara, 1982 doğumlu bir genç adam. Asıl alanı, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlığı. Ancak o, eğitimini okulla sınırlandırmamış.

Öğrenim hayatından sonra enerji ile tedavi ve sağlıkta bütüncül yaklaşımlar konularıyla yakından ilgilendi Hara. Ve bu alanda da uzmanlaşıp yoluna devam etti.

Hatta öyle ki, kendi tanıtım yazısında başarısıyla ilgili aynen şu cümleler yazıyor:

"Gücüne sığmayan yetenekleri, insan zihnine sığmayan engin bilgisi ve insan bedenine olan sonsuz güveni sayesinde aldığı "tıbben imkansız" sonuçlar ile kısa sürede tıp camiasında yankı uyandırdı"

2000 yılından itibaren de ağır hastalıkları olan kişilere bireysel seanslar ve seminerler düzenlemiş Hara.

Öğrencilik yıllarında reklamlarda ve çeşitli prodüksiyonlarda yer alan Metin Hara, 2007 yılında çekilen "Dinle Neyden" adlı filmde de başrol oynadı.

Bu rol sayesinde 2008'de Uluslararası Ankara Film Festivalinde en iyi genç yetenek ödülünü aldı.

Gelelim o meşhur kitaba: "Aşkın İstilası - Yol", bir üçlemenin parçası. Bunun dışında bir de "Dem" var. Diğeri de muhtemelen yakın zamanda gelir.

İki gündür merak edenler için bu bilgiler umuyoruz ki yeterli olmuştur. Daha fazlasını öğrenirsek mutlaka sizinle paylaşırız.

"Bu işin sonu nereye gidecek?", "Bütün bu yaşananlar reklam mı?" ya da "Aşk be, helal be!" mi inanın biz de bilmiyoruz.

Hep beraber bekleyip göreceğiz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
paco-hernandez

şahsen bu kişisel gelişim, ruh enginliği falan filan goygoyuna inanmıyorum ve mantıklı da bulmuyorum ama şu olayda bize bayrağımızı asıp oturmak düşer arkadaşlar... bayrağımı asar yansın geceler adriana mirandalar derim...

mizantropist

adam gayet yakısıklı hele de köpekli fotografta. yakısmıslar üstelik. metin harayı begenmeyen adrianayı aldatan adamın tipine bi baksın bence

ozcylnn

Metin Hara mı Adrianayı reklam için kullanmış yok Adriana Lima onu mu hayır onu geçtim ikisinin reklam için birbirine ihtiyaç duyması nedir ? Sonuçta Adrianın reklama ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.. Olsa bile Metin Haraya neden reklam için yardımda bulunmak gibi birşey yapsın bence takılıyorlardır ikisi birbirine iyi gelmiştir bir süre devam ederler.. Adriana Limanın zevkini eski kocasından az çok biliyoruz zaten bir miktar hoşlanmıştır belki Haradan :))

gothic

Hikayesini burada anlatıyor.

starlight

modern üfürükçü işte..iyi üflemiş bu sefer

shawk

aynen kdv'si de içimizde..

Görüş Bildir