Size Genç Yaşta Emeklilik Hayatı Yaşatacak Olan Başak Burcu Erkeğiyle Evlenmemeniz İçin Bazı Nedenler

70PAYLAŞIM

Böyle hayat geçmez, iyi düşünün!

1. Efendim öncelikle herkesin bildiği gibi kendileri çok titiz varlıklardır. Ee bu kötü mü? diye sorabilirsiniz. Elbette değil ama biz, sizi rahatsız edecek seviyedeki takıntılı bir titizlikten bahsediyoruz. Evin içinde oturamazsınız yani o derece.

2. Takıntılı titizlik durumlarının üstüne bir de disiplinli olmaları da eklendi mi tadından yenmez. İşte bu nedenle bu arkadaşlarla aynı evin içinde yaşamak dünyanın en zor şeylerinden biridir.

Size haliyle karışacağı için hayatınızın, rahatınızın içine eder!

3. Bu huyları batasıcalar sizin hayatınıza karıştıkları yetmiyormuş gibi bir de hayatlarına müdahale edilmesinden hoşlanmazlar. Kendisi her şeye karışırken iyi ama!

4. Ay bir de bunların yanında sıkılırsınız. Belli bir düzenleri olduğu için değişim yanlısı değillerdir. Rutini, plan yapmayı severler. Bi çık dışarı eğlen yeni şeyler yap değil mi ama yok inatçıdırlar bu konuda.

5. Ooo akıllarında neler neler dönüyor bir bilseniz. Her şeyi kafalarına takarlar üstüne bir de attığınız adıma kadar sorgularlar. Öyle hayat mı geçer soruyorum size?

6. Evde, tatilde, arabada, yatakta aklınıza gelebilecek her yerde işlerini düşünürler. Tam bir İŞKOLİK! böyle insanlarla da o evlilik yürümez biz uyarımızı yapalım da...

7. Bir de sürekli beğenilmek, övülmek istiyorlar. Sabahtan akşama kadar her dakika övülseler de yok demezler. İlk önce karşılarındaki insanı övmeyi öğrensinler ama değil mi?

8. Bunla da yetinmiyorlar üstüne kendilerini, buldukları her boşlukta öve öve bitiremezler. Düşünsenize aynı evde sürekli koltukları kabarmış bir insan var. Neyse vazgeçtim düşünmeyin...

www.marieclaire.com.tr

9. Duygu durumları da aşırı şekilde dalgalıdır. Onları ölene kadar çözemeyebilirsiniz yani. Hep kafa yormanız gerekecek. Dayanılır gibi değil bu!

10. Nefret ettikleri insanları bakışlarıyla yerler resmen. Hayatınızda görebileceğiniz en kinci insanlardır. Eşlerine bile en ufak hoşlarına gitmeyen hareketlerinden dolayı kin duyabilirler. Kolay kolay o kin geçmez.

11. Son olarak da ömrünüz boyunca çok az çok az güldüklerini görürsünüz. Güldükleri an kayıt altına falan alınmalı çünkü bu anı bir daha yaşamayabilirsiniz.

www.kariyer.net

Sizce de böyleler mi? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kezvanaburoski

Başta söylemek isterim ki sadece bu açıklamam konu başlığınızla ilgili bir açıklamadır.Alt paragrafda yazdıgınız düşüncelerinize karşılık olarak zaten yorum yapan arkadaşlar güzelce belirtmişler.Bazı insanlar hayatını diğer insanlara göre ters yaşar.Buna saygı duymayan hayat tecrubesi olmadan konuşan herşeyi iki renkden oluştugunu düşünenler , düşünmeden konuşup olgu kavramlarını hiçe saymasınlar. Editör lafım size şimdiden hayatınızda başarılar. Güneş balçıkla sıvanmaz...

naz.t

S A Ç M A L I K

melih-kuru

Bunu paylaşan kişi kesin başak burcundan darbe yedi yada çekemedi. Başak burcuyum şöyle özetliyeyim.Titizlikle başlayalım şahsen ben öyle her yeri dış fırçasıyla temizleyecek kadar bağımlı olmadım.Sadece temiz olmayan yerlerde bulunmayı sevmiyorum.Bir diğer konuya gelicek olursak kafaya takma olayı tamamen şahsımızın sorunu ve bunu kimseye depresif bir şekilde aktarmıyoruz sadece çevremizdekilere zararı olmaması için çabalayıp daha çok kafaya takıyoruz.

melih-kuru

Üçüncü konuya gelicek olursak inanın dünyada herkezin eğlenmeyi sevdiğine inan bir insanın keza bende öyle ama inanın eğlenmek için uygun koşullar gerekir . Elimde imkanı olan herşeyi yaparım yaparızda. Eğlenmek her insanın hakkıdır bunu asla unutmayın. Ki başak burçları sıcak kanlı ve ortamın neşesi olduğu için daha çok eğlence doğar. Diğer konu rutin planlıya gelicek olursak. Herkezin belirlediği bir çizgisi vardır. Dünyada en iyi şey planlı yaşamaktır bence çünkü çabanı ve emeğini ona göre belirliyor hareket ediyorsun. Yani aslında bu bir düzendir. Bu olaya karşı şöyle örnek verebilirim.

melih-kuru

Dün yarın için yapılacakları listelemiş ve karar vermişiz ona göre maddi ve manevi tüm olanakları ayarlamışız hatta beklenmedik durumlar içinde hazırlık yapılmıştır sonrasında birileri bu yapılan ve yapılacakların dışına çıkmaya karar verirse işte başak burcu bu durumu kabüllenmez karşı çıkıp sitem eder. İş kolikliğe gelicek olursa da başak burcu tecrübeli olduğu işte en iyisini ve en doğrusunu yapmak için çabalar ve bunu düzenli planlı yapar.

melih-kuru

Ama ben kendim adına konuşacak olursam evime asla iş götürmem. Evde ev işte iş ile ilgilenilir. Gülme konusuna gelicek olursak şu dünyada sıcakkanlı ve sevecen olan başak burçları ortamın ışığıdır. Yani gülmenin mutluluğun espirinin ve dostluğun olmadığı yerde başak burcu bulunmaz. Ve şunuda unutmayalım başak burcu kavga ve gürültüyü sevmez yada ben öyleyim. O yüzden dolayı kin tutmak bizim lügatımızda yoktur. He sana kinci bir burç lazımsa kimse kusura bakmasın OĞLAK burcuyla tanışmamışsınız demektir

melih-kuru

Duygusal olarakta sevdiğine bağlıdır. Bazı durumlar karakter meselesidir. Kötü yanlarımız var mı yada benim var mıdır ? evet var bunun farkındayımdır. onun için uğraşıyorum :) Kimsenin hakkını yemem.

almidagrogi

Eşim Başak Burcu Erkeği, evet titiz temiz ama gülmeyi ve eğlenmeyi çok iyi bilir. Ayrıca hiç kin tutmaz. Hayatıma o kadar da karışmaz. İşkolikte değildir. Ayy yarısından çoğu tutmadı valla.

rendan34

Son tokmakçısı başak burcu ve belli ki çok kötü ayrılmışlar.

Görüş Bildir